رستوران امیر کیش یکی از رستوران های جزیره کیش می باشد که در کنار مسجد امیر (ع) کیش قرار گرفته است. این رستوران دارای فضای آرام و دنج است که از محبوبیت بالایی؛ میان گردشگران تور کیش و کیشوندان برخوردار می باشد.

برترین رستوران های کیش

رستوران امیر کیش از رستوران های با تجربه در جزیره مرجانی کیش است که انواع غذاهای عربی و ایرانی را طبخ می کند. اگر شما نیز به غذاهای ایرانی و عربی علاقه مند هستید، این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل را تا انتها دنبال کنید و پس از اطلاع از منو و کیفیت رستوران، حتماً سری به این رستوران عالی بزنید.

رزرو تور کیش با نازل ترین قیمت

در منوی رستوران امیر کیش چه غذاهایی سرو می شود؟

رستوران امیر کیش به غذاهای سنتی و ایرانی معروف بوده و به همین منظور نیز آوازه ای گوش نواز در جزیره کیش به راه انداخته است. سرآشپزان حرفه ای و با تجربه در این رستوران تمامی غذاها را با طعمی فوق العاده و مواد اولیه تازه سرو می کنند که همین امر، قطعا رنگ و بوی غذاها را عالی می کند.

رستوران کوه نور کیش، صرف غذا در دل کوه

قیمت غذاهای رستوران امیر کیش نسبت به دیگر رستوران های به نام در این جزیره مانند رستوران شاندیز صفدری کیش، نسبتا مناسب می باشد. همین کیفیت غذایی بالا در کنار قیمت مناسب سبب شده تا محوبیت این رستوران امروزه بسیار زیاد شود. شما می توانید انواع غذاهای محلی را با کیفیت بالا در رستوران امیر صرف کنید و با رضایت خاطر، تجربه ای دل انگیز را برای خود و عزیزانتان رقم زنید. 

فضای رستوران امیر کیش چگونه است؟

رستوران امیر کیش همانطور که گفته شد فضای دنج و آرامی دارد که می تواند لحظاتی خاطره انگیز را برای شما عزیزان ایجاد کند. میز و صندلی های تمیز، پرسنلی متحد الشکل، سرویس دهی خوب و ... از شاخصه های این رستوران کیش می باشند.

رستوران پدیده شاندیز کیش و معماری خاص

اگر می خواهید بدانید که کدام هتل کیش به رستوران امیر نزدیک است باید بگوییم هتل لوتوس کیش و هتل گراند کیش از جمله هتل های قیمت مناسب کیش هستند که در نزدیکی رستوران امیر کیش واقع شده اند. جهت رزرو اطلاعات بیشتر درباره این هتل ها، می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید :
منابع :