رستوران خانه سوخاری کیش یکی دیگر از بهترین رستوران ها در جزیره مرجانی کیش است که پذیرای بسیاری از گردشگران تور کیش است. دلیل این استقبال هم کیفیت بالای غذاهای این رستوران کیش بوده که شامل غذاهای دریایی، فست فودی، سوخاری و ... می شود. لازم به ذکر است این رستوران از نظر قیمت بسیار منصفانه می باشد.

معرفی بهترین رستوران های کیش

امکانات رستوران خانه سوخاری کیش

رستوران خانه سوخاری کیش با توجه به استقبال بالای گردشگران تور کیش، امکانات بسیار خوبی را در نظر گرفته تا رفاه مشتریان خود را بیش از پیش فراهم کند. وجود 2 فضای سرپوشیده و روباز در رستوران باعث شده تا در زمان سرو ناهار به داخل رستوران و در زمان شام، فضای بیرونی آن را برای نشستن انتخاب کنید.

رستوران خانه سوخاری کیش امکانات دیگری همچون سیستم تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی، پارکینگ، میز و صندلی های زیبا و ... را هم تدارک دیده است. دستگاه کارت خوان، غذای بیرون بر، انواع نوشیدنی ها و دسرها،اینترنت رایگان و ... هم از دیگر امکاناتی هستند که در اختیار مشتریان این رستوران قرار می گیرد.

فودلند کیش و غذاهایی دلچسب

منوی غذایی خانه سوخاری کیش

همانطور که از نام رستوان خانه سوخاری کیش بر می آید، بیشتر غذاهای داخل منوی این رستوران کیش، سوخاری هستند که شامل مرغ سوخاری، پاچین سوخاری، فیله سوخاری، کریسپی و ... می شود. انواع پیتزا های قارچ و گوشت؛ پپرونی، مخلوط؛ ساندویچ های سرد و گرم، هات داگ؛ خوراک هندی و ... هم در داخل منوی این رستوران پیدا می شود.

از دیگر غذاهایی که در منوی رستوران خانه سوخاری کیش دیده می شود، غذاهای دریایی می باشد که برای بسیاری از گردشگران حائز اهمیت است. زیرا غذاهای دریایی برای سلامتی بسیار مفید هستند که میگو؛ شاه میگو، خرچنگ، صدف و ... هم در زمره غذاهای دریایی می باشند.

رستوران هشتگ کیش را بشناسید

کدام هتل کیش به خانه سوخاری کیش نزدیک است؟

از آنجایی که فست فود خانه سوخاری کیش در ایوان مروارید قرار گرفته است، به بازار مروارید بسیار نزدیک می باشد. در نزدیکی این رستوران هتلی وجود ندارد، اما نزدیک ترین هتل کیش به رستوران مذکور، هتل سان رایز یش است. هتل سان رایز کیش یک هتل 3 ستاره است که برای گردشگران تور کیش ارزان قیمت پیشنهاد می شود. نا گفته نماند مدیر این رستوران جناب آقای امیر کیوانی هستند.

بیشتر بخوانید :
منابع :