هتل عباسی اصفهان دارای  3 رستوران است. رستوران های هتل عباسی اصفهان شامل رستوران چهلستون، سالن صبحانه خوری و رستوران چشم انداز می باشد. مهمترین آن ها رستوران چهلستون می باشد که برای صرف ناهار و شام کاربرد دارد و در شهر اصفهان هم مشهور می باشد. پرشین هتل سایت جامع رزرو تور و رزرو هتل است که قصد دارد شما را با رستوران های این هتل اصفهان آشنا کند.

از شاخص ترین رستوران های هتل عباسی اصفهان می توان به رستوران چهلستون اشاره کرد که در دو طبقه ساخته شده و یکی از رستوران های مجلل و لوکس مهمانسرای عباسی محسوب می شود. این رستوران دارای فضایی فوق العاده خاص می باشد که رنگ قرمز و طلایی آن، جلوه ای با شکوه به رستوران داده است.

رستوران چهلستون هتل عباسی اصفهان گران ترین رستوران شهر

رستوران چهلستون هتل عباسی اصفهان یکی از معروف ترین و البته گران ترین رستوران های شهر اصفهان می باشد. افراد زیادی در این رستوران غذایشان را نوش جان کردند و لحظات به یاد ماندنی را تجربه کردند. رستوران چهلستون با نگارگری ها و نقاشی هایی به سبک صفوی و قاجاری احساس خوبی را در میهمانان به وجود می آورد. این رستوران همواره در تلاش است که فضایی آرام و صمیمی را برای میهمانان خود فراهم نماید.

تابلو های نقاشی شده ای در دیوار های رستوران چهلستون هتل عباسی اصفهان زده شده که نماد غرور صفویان و قاجاریان می باشد. هنرمندان زیادی تلاش کردند تا دیواره ها، کفپوش ها، سقف، نرده ها، در ها و ستون های غذاخوری، بسیار هنرمندانه طراحی و تراشکاری شود و جای هیچ گونه اشتباهی برجای نماند. همین عوامل سبب شد تا هنر و استعداد خود را به نمایش بگذارند.

رستوران چهلستون هتل عباسی اصفهان آویز های سقف و چراغ های خود را با خاص ترین لوسترها تزئین کرده که نشان می دهد با وسواس خاصی انتخاب و نصب شده اند تا زیبایی خیره کننده ای را به وجود آورد. این رستوران با گنجایش 400 نفر از میهمانان خود پذیرایی به عمل می آورد.

بیشتر بخوانید: دانستنی هتل اصفهان

چیدمان و منوی رستوران چهلستون هتل عباسی اصفهان

چیدمان و معماری خاص رستوران چهلستون هتل عباسی اصفهان نمایی جذاب را برای میل کردن غذا به وجود آورده است و برای جذب مشتری راه حل مناسبی است. از دیگر مزایای رستوران چهلستون، طبخ غذاهای سنتی و غذا های مدرن می باشد که عطر و طعم فوق العاده ای دارند. سر آشپز رستوران چهلستون طبیعتاً حرفه ای بوده و مدیریت خوبی نسبت به مسؤولیت خویش دارد. امکان ندارد در این رستوران حضور یابید اما اشتهایتان تحریک نشود. چرا که بوی خوش غذاهای سنتی اصفهان شما را گرسنه خواهد کرد.

در این رستوران هتل عباسی متنوع ترین غذاهای دریایی، انواع دسر و انواع سالاد سرو می شود. پس باخیال راحت به رستوران چهلستون هتل عباسی اصفهان مراجعه کنید زیرا بهترین انتخاب است. این رستوران پرسنل کارآمد و مجربی دارد که به نظافت محیط، میزها و ظروف اهمیت زیادی می دهند، همچنین با احترام خاصی سفارش را طبق نظر میهمان برایشان می آورند.

مقاله مرتبط: سوئیت های هتل مجلل عباسی شهر اصفهان

سالن صبحانه خوری هتل عباسی اصفهان

سالن صبحانه خوری هتل عباسی اصفهان با آیینه کاری های خاص در روی دیواره ها و سقف، تفاوتی را با دیگر رستوران های هتل عباسی ایجاد کرده است. این طرح برگرفته از دوره قاجاریه می باشد که شامل مقرنس های زیبا و ظریف می شود. در روی قسمتی از دیوار ها، میناکاری هایی نقاشی شده که اثر هنرمندان نقاش ایرانی نظیر سید جعفر رشتیان و استاد ابراهیم جبار بیگ می باشد. نمای بیرونی پنجره های سالن صبحانه خوری، مدرسه چهار باغ را به تصویر می کشد. اینگونه ممکن است اشتهای بیشتری در خوردن صبحانه پیدا کنید.

رستوران چشم انداز هتل عباسی و نمای شهر

رستوران چشم انداز هتل عباسی با گنجایش 250 نفر در بام مهمانسرای عباسی واقع شده و نمایی دل انگیز را از سطح شهر به نمایش می گذارد. این رستوران محیطی دلنشین داشته و با کیفیت ترین غذا ها برای مهمانان خود تدارک می بیند. در رستوران چشم انداز هتل عباسی می توانید همه شهر را بینید و هوایی تازه را استشمام کنید و بر خود ببالید که بهترین انتخاب را داشته اید. با دیدن مناظر لذت صرف غذا در رستوران چشم انداز هتل عباسی دوچندان می شود.

بیشتر بخوانید :
منابع :