رستوران قصر منشی اصفهان یکی از رستوران های درجه یک و بی نظیر در کلان شهر اصفهان است که به عنوان خانه تاریخی قصر منشی نیز شناخته می شود. این رستوران نه تنها یک مکان عالی برای صرف غذاهای لذیذ با بهترین طعم و تنوع عالی می باشد، بلکه می تواند شما را به گذراندن وقت همچون شاهان قاجار در محلی بسیار زیبا و دیدنی دعوت کند.

رستوران قصر منشی اصفهان نه تنها برای ساکنین شهر اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، بلکه بسیاری از گردشگران تور اصفهان را نیز به سمت خود جذب می کند. به گونه ای که می تواند گفت این رستوران در صدر پیشنهادی ها برای صرف غذا در طول سفر می باشد که توصیه می شود حتما یکبار مراجعه به آن را تجربه کنید. پرشین هتل در این مقاله مطالبی جالب درباره تمامی بخش های این رستوران را به شما معرفی خواهد کرد که شما می توانید با مطالعه کامل پیش از مراجعه به آن، اطمینان خاطر از انتخاب خود را به دست آورید. 

با رستوران ها و کافی شاپ های اصفهان آشنا شوید

چرا به رستوران قصر منشی اصفهان، خانه تاریخی قصر منشی گفته می شود؟

رستوران محبوب قصر منشی اصفهان درمواقع رستورانی اختصاصی متعلق به هتل قصر منشی می باشد که به تازگی مورد مرمت و بازسازی به طور کامل قرار گرفته است. این هتل در گذشته تنها به عنوان یک خانه تاریخی شناخته می شد که به همین دلیل اکنون نیز آن را به نام خانه تاریخی قصر منشی اصفهان می شناسند. از این رو به دلیل قرار گیری این رستوران در هتل به آن نیز رستوران خانه تاریخی گفته می شود.  

اگرچه رستوران جذاب قصر منشی اصفهان متعلق به خانه تاریخی و اقامتگاه قصر منشی می باشد، اما به دلیل استقبال بالا و قرار گیری در لیست بهترین رستوران های اصفهان، قابل استفاده برای افراد متفرقه علاوه بر ساکنین هتل خواهد بود. معماری منحصر به فرد برگرفته از دوران قاجار علاوه بر فضای هتل، به شکل ظاهری این رستوران نیز تاثیر گذاشته که بدون شک علاوه بر غذاهای آن، عاملی تاثیر گذار در جذب گردشگران به سمت آن می باشد.

کلیک کنید و رستوران سنتی نفش جهان اصفهان را بشناسید

ساختار خاص و زیبا در فضای داخلی رستوران قصر منشی اصفهان

رستوران درجه یک قصر منشی اصفهان همانطور که گفته شد دارای معماری زیبا و سنتی می باشد که در همان ابتدای ورود شما را برای لحظه ای به فضای خود خیره خواهد کرد. چیدمان عالی میز و صندلی ها به همراه رنگ های کاربردی و چشم گیر در کنار نورپردازی عالی در این رستوران بدون شک نظر افراد را به سمت آن جذب می کند.

شما با مراجعه به رستوران زیبای قصر منشی اصفهان می توانید هنگام صرف غذا، حسی خوشایند از قرار گیری در مکانی زیبا و تاریخی را کسب کنید که این امر بی شک می تواند لحظاتی خاطره انگیز را در کنار عزیزان را رقم زند. پنجره های بزرگ، لوستر های مجلل و میز و صندلی های زیبا، همچون شاهان قاجار از شما در این مکان پذیرایی خواهند کرد.

منوی رستوران قصر منشی اصفهان، غذاهای سنتی و اصیل

رستوران قصر منشی در اصفهان درست همانند بسیاری از رستوران های این شهر، با هدف آشنایی بیشتر افراد نسبت به دوران گذشته و ایران اصیل راه اندازی شده است که به همین منظور اکثر غذاهای موجود در منوی این رستوران، غذاهای اصیل ایرانی و سنتی اصفهان می باشد. علاقه مندان به غذاهای سنتی اصفهانی از قبیل سوپ آماج اصفهان، کله جوش، شوربا، خورش ماست، خورش آلو اسفناج، قرمزه یا هملن آش لبو و ... می توانند به عنوان بهترین پیشنهاد، این رستوران را در لیست انتخاب های خود برای صرف غذا قرار دهند. 

غذاهای اصیل ایرانی در رستوران قصر منشی اصفهان نیز شامل 2 کباب محبوب ایرانی، آش رشته، کشک بادمجان، فسنجان، قیمه، قرمه سبزی، عدس پلو، لوبیا پلو، هویچ پلو، زرشک پلو، باقالی پلو و ... می شوند. شما می توانید علاوه بر غذاهای اصلی این رستوران از سالاد ها و شربت هایی به شکل سنتی در آن نیز استفاده نمایید. 

چگونه به رستوران قصر منشی اصفهان برویم؟

رستورانفوق العاده قصر منشی اصفهان از طریق یکی از خیابان های منتهی به میدان نقش جهان به نام خیابان بازار، مستقیما دسترسی را برای شما عزیزان فراهم می کند که این موقعیت مکانی خوب هتل و رستوران از مزیت های آن ها به شمار می رود. اگرچه هتل های اصفهان علاوه بر هتل قصر منشی اصفهان در نزدیکی این رستوران قرار گرفته اند، اما اگر به دنبال بهترین اقامت در هتلی با کیفیت غذایی بالا هستید، حتما این هتل را مورد انتخاب قرار دهید. 

بیشتر بخوانید :
منابع :