رستوران شبستان دبی بدون شک یکی از برترین رستوران های دبی از نوع ایرانی می باشد. در این رستوران که فضایی فوق العاده زیبا و خاص حکم فرما می باشد؛ شما می توانید به خوبی رنگ و بوی کشور ایران را در شهر دبی احساس کنید. این رستوران مسلماً بهترین گزینه برای قرار های دوستانه خواهد بود.

با رستوران های دبی آشنا شوید

رستوران شبستان دبی و موسیقی زنده

رستوران شبستان دبی همانطور که ذکر شد دارای فضایی سنتی می باشد. تخت های چوبی و حصیر های دیوار، شما را به ایام گذشته می برد که تداعی کننده رنگ و بوی خانه مادربزرگ ها است. علاوه بر این موضوع، نباید از چیدمان مدرن و لوکس این رستوران هم غافل ماند. زیرا در این رستوران دبی فضایی خاص و لاکچری هم در نظر گرفته شده است.

با غذاهای خیابانی دبی آشنا شوید

رستوران شبستان دبی
طراحی داخلی رستوران شبستان دبی

رستوران شبستان دبی یکی از رستورن های موسیقی زنده دبی است که برای میهمانان خود به صورت زنده، موسیقی می نوازد. این موسیقی سنتی و اصیل شما را به حال و هوای دیگری خواهد برد. اجرای موسیقی زنده و فضای رستوران سبب شده تا از دیگر رستورن های دبی، متمایز باشد.

رستوران دانیال دبی از دیگر رستوران های ایرانی دبی

رستوران شبستان دبی
انواع چلو کباب های ایرانی در رستوران موزیکال شبستان دبی

منوی رستوران شبستان دبی

رستوران شبستان دبی از نظر منوی غذایی، بسیار متنوع بوده و سلیقه هر گردشگری را تامین می کند. تمامی مواد اولیه غذاها به صورت روزانه تهیه می شود که در کیفیت غذاهای این رستوران دبی تاثیر گذار است. در این رستوران رژیم غذایی مختص گیاه خواران نیز وجود دارد. از طرفی غذاهای بدون گلوتن هم در رستوران شبستان سرو می گردد.

رستوران شبستان دبی
انواع دیگری از غذا در رستوران شبستان شهر دبی

رستوران سنتی شبستان دبی با این که هر نوع غذای اصیل ایرانی را ارائه می دهد، کباب هایی فوق العاده لذیذ دارد. کباب های میکس این رستوران به قدری معروف است که تمامی شهر، رستوران را به این غذا مشهور می دانند. کباب های میکس در ظرف هایی بزرگ کشیده می شود که برای خانواده 4 نفره کافی خواهد بود. دیزی سنگی، کوبیده های مخصوص و بختیاری و ... از جمله غذاهای محبوب این رستوران هستند.

رستوران پیرچیک دبی و غذاهایی لذیذ

رستوران شبستان دبی
ماهخیچه های لذیذ و آبدار در رستوران ایرانی شبستان

آیا دمنوش هم در رستوران شبستان دبی سرو می شود؟

در رستوران لوکس شبستان دبی علاوه بر غذاهای سنتی، انواع نوشیدنی های سنتی نیز عرضه می شود. دمنوش و چای تازه قند پهلو، عرقیات سنتی و شیرینی های مشهور ایرانی که بسیار خوشرنگ هستند، از جمله آن ها می باشند. نا گفته نماند تمامی پرسنل رستوران اعم از سرآشپز و گارسون ها، بسیار ماهر بوده و سرویس دهی عالی را به گردشگران تور دبی ارائه می دهند.

رستوران شبستان دبی
انواع دمنوش و سبزی در رستوران موزیکال شبستان

امکانات رستوران شبستان دبی

از امکاناتی که در این رستوران دبی وجود دارد می توان به پارکینگ (پارک خودرو توسط خدمه)، اینترنت رایگان، صندلی و خدمات مخصوص معلولین، سالن اختصاصی، سرو غذای بیرون بر و ... اشاره کرد. این رستوران فوق العاده زیبا با آن غذاهای خوشمزه اش، هزینه ای گران دارد. بله، این رستوران دبی در دسته گران ترین رستوران های دبی قرار می گیرد.

رستوران شایان دبی، یکی از برترین رستوران های دبی

رستوران شبستان دبی
صبحانه های گرم رستوران شبستان دبی

ساعت کاری رستوران فوق الذکر از 7 و 30 دقیقه صبح تا پاسی از شب می باشد. آدرس این رستوران در نزدیکی نهر دبی، محله بِنی یاس، همجوار هتل رادیسون بلو دبی است. هتل رادیسون بلو دبی یکی از برترین هتل های دبی است که خدماتی عالی را با اقامت در آن تجربه خواهید کرد.

بیشتر بخوانید :
منابع :