مرکز خرید سیرنگ قم، یکی از لوکس ترین و بهترین مراکز خرید قم است که در میدان آیت الله سعیدی قرار دارد. این مرکز خرید قم زمینی به مساحت 22 هزار متر مربع دارد که در نوع خود وسیع ترین بازار شهر قم است. این بازار شهر قم 11 طبقه ساختمانی دارد که البته 8 طبقه آن مخصوص واحد های تجاری و دیگر طبقات مختص رستوران، تالار و شهربازی است که در عنوان های بعدی به هرکدام از آن ها اشاره می کنیم.
مرکز خرید سیرنگ قم تنها رستوران گردان در شهر قم را دارا می باشد که در رستوران این مرکز خرید قم می توانید انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را نوش جان کنید. دیزاین رستوران این مرکز خرید قم به قدری لوکس است که شگفتی شما را برخواهد انگیخت. 240 واحد تجاری در این بازار قم وجود دارد که هر طبقه مختص به یک صنف بوده و بازدیدکنندگان می توانند بسته به نیاز خود، یکی از این طبقات را انتخاب نمایند.

 مرکز خرید سیرنگ قم یکی از لوکس ترین مراکز خرید قم
 مرکز خرید سیرنگ قم از لوکس ترین مراکز خرید قم

دیگر پلان های مرکز خرید سیرنگ قم چیست؟

مرکز خرید سیرنگ قم شهربازی سرپوشیده ای دارد که بهترین و بزرگ ترین شهربازی قم است. در این شهربازی کودکان شما می توانند به بازی و تفریح مشغول شوند که البته بزرگ تر ها هم می توانند همراه کودکان خود مشغول به تفریح و سرگرمی شوند. تمامی وسایل این شهربازی بسیار مجهز و ایمن بوده و خانواده ها می توانند با امنیت خاطر کودکان خود را به این شهربازی ببرند.

تالار مرکز خرید سیرنگ قم از دیگر پلان های این بازار قم
تالار فوق العده شیک مرکز خرید سیرنگ قم

تالار مرکز خرید سیرنگ قم از دیگر پلان های این بازار قم است که فوق العده شیک می باشد. تالار سیرنگ قم بهترین مکان برای برپایی ضیافت ها و مراسم عروسی است. سیستم صوتی پیشرفته، نورپردازی، بخار، دی جی و ... از جمله اجزای تالار هستند که البته با دیزاین شیک میز و صندلی ها جلوه ای دیگر دارد. منوهای متفاوتی در این تالار ارائه می شود که میزبان می تواند بنا بر بودجه خود انتخابی آزادانه داشته باشد.

هایپرمارکت شهربازی مرکز خرید سیرنگ قم
هایپرمارکت مرکز خرید سیرنگ قم

چه اصنافی در مرکز خرید سیرنگ قم فعالیت دارند؟

همانطور که ذکر شد مرکز خرید سیرنگ قم هر طبقه اش مخصوص یک صنف است. از اصناف فعال در این طبقات می توان به غرفه های طلا و جواهر، صوتی و تصویری، وسایل تزئینی، تلفن همراه و نرم افزار جانبی، کیف و کفش، انواع البسه مردانه، زنانه، بچه گانه، لوازم کادویی و ... اشاره کرد. همین تفکیک طبقات باعث شده مدعوین برای خرید کالای مورد نظر خود هیچ مشکلی نداشته باشند.

شهربازی مرکز خرید سیرنگ قم
شهربازی مرکز خرید سیرنگ قم

دیگر امکانات بازار سیرنگ قم چیست؟

کافی شاپ، پارکینگ، اتاق مخصوص سیگار، فست فود، نمازخانه، سرویس بهداشتی، سیستم تهویه مطبوع، سیستم اطفاء و اعلام حریق و ... از جمله امکاناتی هستند که در این بازار شهر قم وجود دارد. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده یک هایپر مارکت وسیع نیز در یکی از طبقات این مرکگز خرید قم فعالیت می کند که تمام ارزاق روزانه شهروندان را تامین می کند.

مرکز خرید سیرنگ قم  از دیگر پلان های این بازار قم
مرکز خرید سیرنگ قم از دیگر پلان های این بازار قم

ساعت کاری پاساژ سیرنگ قم

ساعت کاری این مجتمع تجاری و تفریحی در تمامی ایام هفته از ساعت 10 صبح تا 23 شب است. در روزهای جمعه و تعطیل نیز این بازار قم  از ساعت 17 عصر تا 23 شب آماده ارائه خدمات به مدعوین می باشد. شماره تلفن مجتمع تجاری سیرنگ قم برای کسب اطلاعات بیشتر کارآمد است که پرشین هتل با ذکر تمامی مزایای مرکز خرید سیرنگ، این زحمت را از دوش شما برداشته است. بوستان سعیدی یکی از مراکز تفریحی قم است که در مجاورن این بازار قرار دارد و از هتل های قم نزدیک به این مجموعه تجاری و تفریحی می توان به هتل ماهان قم اشاره کرد. 

منابع :