رستوران ارگ سالاریه قم بهترین مکان برای آن دسته از زائرانی است که به کیفیت غذای خود اهمیت می دهند. این رستوران قم محیطی بسیار زیبا و دیدنی است ک روح و جان شما را نوازش می دهد. پرشین هتل در این مطلب می خواهد شما را با این رستوران قم و منوی غذایی آن آشنا می کند.
رستوران ارگ سالاریه قم در میان دیگر رستوران های قم سرآمد است. فضای رستوران به قدری زیبا است که طوطی های زیبا، آبشاری مصنوعی، نورپردازی های فوق العاده رنگی و ... در فضای رستوران وجود دارند. جالب ترین نکته اینجا است که این رستوران قم به یکی از بهترین مراکز خرید قم یعنی مرکز خرید سیرنگ بسیار نزدیک است.

رستوران ارگ سالاریه قم
رستوران ارگ سالاریه قم با محیطی بسیار زیبا و دیدنی

قیمت غذای ارگ سالاریه قم ارزان است یا گران؟

رستوران ارگ سالاریه قم از قیمت غذایی بالایی برخوردار بوده اما از نظر کیفیت هم فوق العاده می باشد. در این رستوران قم شما می توانید با خاطری آسوده غذای خود را نوش جان کنید و از کیفیت غذایی آن مطمئن باشید. شاید برای برخی از گردشگران و زائران قم قیمت غذای ارگ سالاریه گران باشد ولی پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده حتما به این رستوران قم بروید تا مشتری دائم آن شوید.
رستوران ارگ سالاریه قم منوی از انواع غذاهای ایرانی را در لیست خود دارد که شامل کباب مخصوص، خورشت مرغ ترش، جوجه کباب، چنجه، باقالی پلو با ماهیچه و ... می شود. غذاهایی که ذکر شد محبوب ترین غذاهای این رستوران هستند که مخاطبان بسیاری دارند و در مراجعه های بعدی، همین غذاها را سفارش می دهند. لازم به ذکر است غذاهای این رستوران در سینی های مسی منقش شده سرو می شود که لذت طعم غذا را دوچندان می کند.

رستوران ارگ سالاریه قم
ماهی های رستوران ارگ سالاریه قم

فست فود ارگ سالاریه قم چه غذاهایی ارائه می دهد؟

تمامی سلیقه ها می توانند در این رستوران قم غذاهایی که دوست دارند را نوش جان کنند. پدر ها می توانند آبگوشت میل کنند و کودکان هم فست فودهای مورد علاقه خود را. در این رستوران قم انواع برگرها، پیتزای پپرونی، پیتزای مخلوط، سالاد سزار، سالاد الویه و ... با کیفیتی مطلوب طبخ می شوند. در این رستوران هم تخت های چوبی وجود دارد هم میز و صندلی، همین امر سبب می شود تا میهمانان با هر سلیقه ای بتوانند در این رستوران قم غذای خود را نوش جان کنند.

رستوران ارگ سالاریه قم
ته چین مرغ رستوران ارگ سالاریه قم

شماره تماس ارگ سالاریه قم برای رزرو میز کاربرد دارد؟

اگر با این تفاسیر می خواهید میز در این رستوران قم رزرو کنید و خانواده خود را سورپرایز نمایید بهتر است با شماره تلفن این رستوران قم تماس گرفته و اقدامات لازم برای میز آرایی و سفارش غذا را انجام دهید. اگر هم در یکی از هتل های قم مانند هتل پارسیا قم اقامت دارید به آسانی می توانید به این رستوران قم مراجعه نمایید. آدرس رستوران مذکور در بلوار محمد امین، نبش سه‌راه سالاریه قرار دارد.

منابع :