مگر می شود به آنتالیا سفر کرد و از پارک های آبی آن غافل شد؟ مطمئناً خیر؛ شما در سفر به شهر آنتالیا باید سری به پارک های اّبی آنتالیا بزنید تا لذت سفر به این شهر ساحلی را چند برابر کنید. پارک های آبی آنتالیا جزئی از بهترین پارک های آبی اروپا هستند که در این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل قصد داریم به شرح بهترین و بزرگترین پارک های آبی آنتالیا همراه قیمت بلیط بپردازیم.

آکوالند، بزرگ ترین پارک آبی آنتالیا

بزرگ ترین پارک آبی آنتالیا، آکوالند نام دارد که یکی از بهترین پارک های آبی آنتالیا می باشد. در آکوالند درختانی تنومند و سر به فلک کشیده همراه گیاهانی زیبا را مشاهده خواهید کرد که روح شما را تازه می کند. پس از دیدن این همه زیبایی وقت آن است که از سرسره های مهیج پارک آبی آکوالند نهایت استفاده را ببرید.

پارک آبی آکوالند آنتالیا علاوه بر سرسره های مهیج، بخش های دیگری هم دارد که شامل دلفین لند و غواصی با آن ها، رفتینگ (قایق سواری بر روی موج های خروشان)، سکوی جامپینگ با ارتفاع 70 متر، ساحل اختصاصی، سونا و جکوزی  نیز می شود. همچنین تفریحات دیگری همچون تیوپ سواری، اسکوتر زیردریایی و سقوط آزاد نیز از دیگر تفریحات این پارک آبی است.

انواع غذاهای مختلف در رستوران های این پارک آبی ارائه می شود که تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد. علاوه بر تمامی این موارد شما می توانید از ساحل اختصاصی نیز برخوردار شوید. سونا، جکوزی، خدمات ماساژ، اینترنت رایگان، مسابقات ساحلی، استخر موزیکال و ... هم از دیگر ویژگی های پارک آبی آکوالند آنتالیا می باشند.

آدرس پارک آبی آکوالند آنتالیا

آنتالیا، منطقه کنیالتی، خیابان مرادپاشا

قیمت پارک آبی آکوالند

قیمت پارک آبی آنتالیا آکوالند در سال 1402 رای کودکان زیر 3 سال رایگان است به شرطی که همراه پدر و مادر باشند. قیمت بلیط پارک آبی اکوالند نیز برای افراد 4 تا 11 ساله حدود 55 یورو و افراد بالای 12 سال حدود 60 یورو می باشد.

پارک دلفین لند آکوا از دیگر پارک های آبی آنتالیا

زیرمجموعه پارک آبی آکوالند آنتالیا، پارک دلفین لند آکوا است که یکی از بهترین جاهای تفریحی آنتالیا به شمار می رود. دلفین لند آکوا، شنا با دلفین ها و بازی کردن با آن ها را برای شما فراهم می آورد. امکاناتی که در این پارک آبی آنتالیا وجود دارد همانند پارک آبی آکوالند است. قیمت بلیط دلفین لند آکوا با قیمت بلیط پارک آبی آکوالند محاسبه می شود.

لند آف لجندز، یکی دیگر از پارک های آبی آنتالیا

لند آف لجندز به معنای واقعی کلمه؛ تفریح، هیجان و استراحت را برای شما به ارمغان می آورد. در بین پارک های آبی آنتالیا، پارک آبی لند آف لجندز از بهترین مکان های تفریحی آنتالیا به شمار می رود که امکانات متعددی دارد. حیوانات دریایی مختلفی در پارک آبی لند آف لجندز وجود دارند که تعجب شما را بر می انگیزد.

پارک آبی آنتالیا لند آف لجندز لحظه های مهیجی را برای شما رقم می زند که شامل شنا با دلفین ها و نهنگ های سفید می شود. در استخرهای مواج تیوپ سواری کنید و به مجموعه ای اسرار آمیز از بازی ها بروید. انواع رستوران و کافی شاپ، رودخانه وحشی و سرسره های مهیج در این پارک آبی آنتالیا در اختیارتان خواهد بود.

سینمای 5 بعدی، غواصی در زیر آب، عکاسی، اتاق هایی مخصوص لباس عوض کردن و تونل آبی از دیگر امکانات داخل پارک آبی لند آف لجندز آنتالیا هستند. اگر در هتل لند آف لجندز آنتالیا اقامت داشته باشید، هزینه کمی را برای استفاده از این پارک آبی پرداخت خواهید کرد. در غیر اینصورت قیمت بلیط این پارک آبی آنتالیا را توضیح داده ایم.

قیمت پارک آبی آنتالیا (لند آف لجندز)

قیمت بلیط این پارک آبی آنتالیا در سال 1402 برای کودکان زیر 3 سال رایگان است. بها بلیط برای کودکان 4 تا 11 سال حدود 55 یورو و برای بزرگسالان بیش از 70 یورو می باشد.

آدرس پارک آبی لند آف لجندز آنتالیا

محله غدیریه، خیابان آتاتورک، هتل لند آف لجندز آنتالیا

پارک آبی ریکسوس پرمیوم تروی از بهترین پارک های آبی آنتالیا

یکی دیگر از بهترین پارک های آبی آنتالیا پارک آبی ریکسوس پریمیوم تروی آنتالیا است که در هتلی به همین نام قرار دارد. این پارک آبی آنتالیا در دسته مهیج ترین پارک های آبی قرار می گیرد که با به روز ترین تجهیزات تفریحی طراحی و ساخته شده است. هرآنچه که برای ساختن روزی پر هیجان می خواهید در این پارک آبی آنتالیا وجود دارد.

در پارک آبی ریکسوس پریمیوم تروی نمایشی بی نظیر از هنرنمایی، خوک دریایی، دلفین ها و نهنگ ها را خواهید دید. چندین استخر روباز و سرپوشیده، برج تروجان با ارتفاع 20 متری، سرسره های آبشار و چاله فضایی، جت اسکی، اسکی روی آب، ساحل اختصاصی و وی آی پی، پارکینگ، حمام آفتاب، خدمات ماساژ و رستوران ها و کافه ها هم از دیگر امکانات این پارک آبی آنتالیا هستند.

موقعیت مکانی این پارک آبی آنتالیا به گونه ای است که شهر تاریخی پرگ در نزدیکی آن قرار دارد. ضمناً باشگاه گلف نیز در مجاورت همین مجموعه آبی قرار دارد. منطقه بلک یکی از بهترین مناطق ساحلی در آنتالیا است که هتل های بسیاری نظیر هتل ریکسوس پریمیوم تروی آنتالیا و دیگر هتل های لوکس در همین منطقه قرار گرفته اند.

قیمت بلیط پارک آبی ریکسوس پریمیوم تروی آنتالیا

قیمت بلیط این پارک آبی آنتالیا در سال 1402 حدود 40 یورو می باشد که ممکن است تغییراتی داشته باشد.

پارک آبی ددمان آنتالیا

یکی دیگر از پارک های آبی مورد توجه در آنتالیا، پارک آبی ددمان می باشد که قیمت مناسب تری به نسبت دیگر پارک های آبی در آنتالیا دارد. در این پارک آبی امکانات تفریحی متنوعی وجود دارد که نیاز شما برای تجربه آدرنالین را برطرف می کند. نزدیک بودن این پارک آبی به هتل باروت لارا آنتالیا باعث شده تا نامش به پارک آبی باروت لارا تغییر کند.

در پارک آبی ددمان آنتالیا استخر مصنوعی موج، استخر کودکان و بزرگسالان، خدمات ماساژ و اسپا، سونا و جکوزی، رستوران و کافه، اینترنت و 32 سرسره مهیج و آرام در دسترس شما خواهد بود. قایق سواری و تیوپ سواری هم از دیگر تفریحاتی هستند که می توانید در این پارک آبی آنتالیا تجربه کنید.

آدرس ددمان پارک آبی آنتالیا

منطقه مرادپاشا، محله شیرین یالی

قیمت بلیط پارک آبی ددمان آنتالیا

در حال حاضر به دلیل برخی از مسائل خصوصی، این پارک آبی آنتالیا بسته شده و هیچ قیمتی برای بلیط آن ثبت نشده است.

جمع بندی آخر پارک های آبی آنتالیا

در این مطلب تمامی پارک های آبی آنتالیا را معرفی کردیم. آیا تا به حال شما در این پارک های اّبی حضور داشته اید؟ از طریق گذاشتن نظرات، خاطره های خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید :
منابع :