هتل قصر طلایی مشهد  یکی از بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم است که امکاناتی خاص را به میهمانان خود ارائه می دهد. این هتل 5 ستاره و زیبا شهر مشهد در رتبه بالاترین لیست لاکچری ترین هتل های مشهد جای داشته که در بین بهترین هتل های ایران هم نامش دیده می شود.

دلیل این نام پرآوازه، امکانات هتل قصر طلایی مشهد است که باعث شده در بین تمامی هتل های ایران متمایز گردد. در ادامه این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل قصد داریم به شرح امکانات هتل قصر طلایی مشهد بپردازیم که شاید برای شما هم باورکردنی نباشد.

امکانات هتل قصر طلایی
گیم سنتر هتل قصر طلایی

باغ وحشی متفاوت در هتل قصر طلایی

شاید برای شما هم عجیب باشد که یکی از امکانات هتل قصر طلایی مشهد، باغ وحش کوچک و متفاوت آن است. در باغ وحش هتل قصر طلایی شما می توانید موجودات اهلی را ببینید. در این باغ وحش کوچک تعدادی اسب، خرگوش، شترمرغ و ... نگهداری می شود.

امکانات هتل قصر طلایی
اتاق ماساژ

کلوپ طلایی از امکانات هتل قصر طلایی

زمانی که شما رزرو هتل قصر طلایی مشهد را انجام دهید، می توانید از کلوپ طلایی آن استفاده کنید. کلوپ طلایی جدید ترین مکان تفریحی احداث شده در هتل است که شامل سالن اختصاصی بولینگ، سالن اختصاصی بیلیارد و سالن اختصاصی گیم سنتر و اتاق واقعیت مجازی می شود.

امکانات هتل قصر طلایی
استخر هتل قصر طلایی

استخر، سونا، جکوزی و سالن ماساژ

همانطور که آگاه هستید مجموعه آبی یکی از لازمه های هتل های 5 ستاره است که می تواند برای ریلکس کردن بهترین گزینه باشد. استخر بزرگ این هتل 5 ستاره مشهد همواره تمیز بوده و سلامت را به میهمانان خود هدیه می دهد. سونای خشک و بخار این مجموعه می تواند پوستی شفاف و عاری از هرگونه آلودگی هدیه دهد. همچنین عروق خونی، پاکسازی مجرای تنفسی و ... از دیگر فواید سونای خشک و بخار است.

امکانات هتل قصر طلایی
حمام ترکی

جکوزی نیز برای گرفتگی عضلات فوق العاده عالی بوده و درد مفاصل را به خوبی برطرف می کند. سالن ماساژ و اسپا هتل هم مکانی عالی برای آرامش روح و روان می باشد که با ماسورهای حرفه ای و بهترین روغن ها، ماساژ هایی ایده آل را ارائه می دهند. در ادامه با یکی از خاص ترین امکانات این هتل مشهد آشنا خواهید شد.

امکانات هتل قصر طلایی
اتاق نمک

اتاق نمک

اتاق نمک یکی از امکانات خاص این هتل به شمار می رود که در تمام مشهد نظیر ندارد. در این اتاق شما می توانید از فواید نمک که رفع احتقان تنفسی و سلامت پوست بخشی از فایده های آن است. صندلی ماساژ و صندلی هایی برای نشستن طراحی شده تا میهمانان بتوانند نهایت استفاده را از چنین فضایی ببرند.

امکانات هتل قصر طلایی
سالن تناسب اندام هتل قصر طلایی

سالن تناسب اندام

از دیگر امکانات این هتل مجلل مشهد می توان سالن بدنسازی آن را مثال زد که یکی از امکانات رایگان هتل قصر طلایی مشهد می باشد. در این سالن تناسب اندام دستگاه هایی بسیار پیشرفته تعبیه شده تا میهمانان مقیم در هتل بتوانند سلامت جسمی خود را تضمین و روزی با نشاط را آغاز نمایند.

امکانات هتل قصر طلایی
آرایشگاه اقایان

آرایشگاه بانوان و آقایان

آرایشگاه بانوان و آقایان از دیگر خدمات رفاهی هتل است که برای بیشتر میهمانان، آپشنی مهم به شمار می رود. سالن زیبایی بانوان هتل خدمات تخصصی کاشت، میکاپ، شینیون و اصلاح صورت را با برترین اساتید ارائه می دهد. در آرایشگاه آقایان نیز می توان از خدمات تخصصی استفاده نمود.

امکانات هتل قصر طلایی
آرایشگاه بانوان

دیگر امکانات هتل قصر طلایی مشهد

فروشگاه اسباب بازی نیز می تواند میهمانان را از خرید سوغاتی بی نیاز کند. خدمات خانه داری، روم سرویس 24 ساعته، برخورد حرفه ای پرسنل، ترانسفر رایگان به حرم مطهر از دیگر امکانات رایگان هتل قصر طلایی مشهد می باشد.

منابع :