هتل قصر طلایی مشهد با امکاناتی که دارد به خوبی نظر هر میهمان و زائری را به خود جلب می نماید. این هتل 5 ستاره و زیبا در شهر مشهد از لاکچری ترین ها بوده و جزء 10 هتل برتر ایران می باشد. در این مطلب سعی شده به مهم ترین امکانات این هتل مشهد اشاره شود تا آگاهی زائران نسبت به این هتل افزایش یابد.

رزرو هتل قصر طلایی مشهد

امکانات هتل قصر طلایی مشهد شامل مجموعه آبی نظیر سونای خشک و بخار، جکوزی و استخری فوق العاده زیبا می شود که با مجهز ترین دستگاه های تصفیه، عاری از هرگونه میکروب و آلودگی می شود. سالن بدنسازی، گیم سنتر، اتاق بازی کودکان، اتاق نمک و ... اشاره نمود.

مجموعه آبی از امکانات محبوب هتل قصر طلایی

همانطور که آگاه هستید مجموعه آبی یکی از لازمه های هتل های 5 ستاره است که می تواند برای ریلکس کردن بهترین گزینه باشد. استخر بزرگ این هتل مشهد همواره تمیز بوده و سلامت را به میهمانان خود هدیه می دهد. سونای خشک و بخار این مجموعه می تواند پوستی شفاف و عاری از هرگونه آلودگی هدیه دهد. همچنین عروق خونی، پاکسازی مجرای تنفسی و ... از دیگر فواید سونای خشک و بخار است.

جکوزی نیز برای گرفتگی عضلات فوق العاده عالی بوده و درد مفاصل را به خوبی برطرف می کند. سالن ماساژ و اسپا هتل هم مکانی عالی برای آرامش روح و روان می باشد که با ماسورهای حرفه ای و بهترین روغن ها، ماساژ ها ارائه می شوند. در ادامه با یکی از خاص ترین امکانات این هتل مشهد آشنا خواهید شد.

رزرو آنی هتل قصر طلایی مشهد با یک کلیک

اتاق نمک و دیگر امکانات هتل مجلل قصر طلایی مشهد

اتاق نمک یکی از امکانات خاص این هتل به شمار می رود که در تمام مشهد نظیر ندارد. در این اتاق شما می توانید از فواید نمک که رفع احتقان تنفسی و سلامت پوست بخشی از فایده های آن است. صندلی ماساژ و صندلی هایی برای نشستن طراحی شده تا میهمانان بتوانند نهایت استفاده را از چنین فضایی ببرند.

از دیگر امکانات این هتل مجلل مشهد می توان سالن بدنسازی آن را مثال زد که یکی از امکانات رایگان هتل قصر طلایی مشهد می باشد. در این سالن تناسب اندام دستگاه هایی بسیار پیشرفته تعبیه شده تا میهمانان مقیم در هتل بتوانند سلامت جسمی خود را تضمین و روزی با نشاط را آغاز نمایند.

در طبقه -3 هتل بسیاری از امکانات تفریحی طراحی شده تا میهمانان این هتل اوقات فراغت خود را به شادی سپری کنند. سالن بیلیارد برای کسانی که به اسنوکر علاقه مند هستند وجود دارد. گیم سنتر یا همان اتاق بازی های رایانه ای نیز برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است. اتاق مخصوص کودک همراه با خدمات نگهداری آن نیز ارائه می شود.

معرفی جامع هتل های نزدیک به حرم

آرایشگاه بانوان و آقایان و خدمات هتل قصر طلایی

آرایشگاه بانوان و آقایان از دیگر خدمات رفاهی هتل است که برای بیشتر میهمانان، آپشنی مهم به شمار می رود. فروشگاه اسباب بازی نیز می تواند میهمانان را از خرید سوغاتی بی نیاز کند. خدمات خانه داری، روم سرویس 24 ساعته، برخورد حرفه ای پرسنل، ترانسفر رایگان به حرم مطهر از دیگر امکانات رایگان هتل قصر طلایی مشهد می باشد.

منابع :