تور کیش از تبریز

تورهای، قبل و بعد از تاریخ جستجو شما

مرتب سازی
کمترین قیمت
پیشنهادی
پر فروش ترین
محبوب ترین
درتاریخ ۳۱ تیر تا ۰۲ مرداد، توری برای تبریز به کیش نداریم.
نزدیکترین تاریخ ها به تاریخ انتخابی شما.
فیلتر کردن تورها

می‌دانید چرا تور کیش از تبریز یکی از تورهای متفاوت و جذاب برای متقاضیان است؟ چون قرار است از شمالی‌ترین نقطه ایران، به جنوبی‌ترین نقطه بروید. اختلاف دما و تفاوت اقلیم جغرافیایی و آب و هوایی بارز میان دو این منطقه، جذاب‌ترین دلیل سفر از تبریز به کیش است. با رزرو تور کیش از تبریز متوجه تغییرات شدید آب و هوایی و جغرافیایی دو منطقه از کشور ایران خواهید شد. آب و هوای گرم، مراکز خرید و تفریحات و جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش برای همه مردم ایران جذاب و دیدنی است و در این میان سهم مردم شمال غربی ایران نیز از این اقلیم جنوبی کشورمان قابل توجه است. تفاوت میان زبان مردم این دو منطقه نیز یکی از جذابیت‌های تور تبریز در کیش است. پرشین هتل در این نوشتار اطلاعات کاملی درباره تور کیش از تبریز را تقدیم‌تان می‌کند.

فاصله میان کیش و تبریز

برای کسانی که تور کیش از تبریز را انتخاب کرده‌اند، مهم است که فاصله میان دو بخش از کشور را بدانند. فاصله زمینی کیش از تبریز 2000 کیلومتر و فاصله هوایی میان این دو نقطه 1469 کیلومتر است. برای سفر کیش از تبریز می‌توانید از شیوه‌های مختلفی استفاده کنید.

تور زمینی کیش از تبریز

از آنجا که فاصله زمینی بین تبریز تا کیش 2000 کیلومتر است. در صورتی که بدون وقفه این مسیر را بروید باید چیزی حدود 26 ساعت در راه باشید. سفر زمینی از کیش نسبت به سفر هوایی مزایایی دارد:
قیمت مقرون به صرفه و ارزان تور زمینی کیش از تبریز مسئله مهمی است که برای افراد زیادی مورد توجه است.

در سفر زمینی می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری شهرهای مسیر استفاده کنید.

1-تور زمینی کیش از تبریز با خودرو

در مسیر زمینی کیش از تبریز با خودرو می‌توانید از تنوع در شهرهای مسیر استفاده کنید و علاوه بر سفر جاده‌ای سفر دریایی را نیز تجربه خواهید کرد.

شما می‌توانید با توقف در 3 شهر بزرگ تهران، اصفهان و شیراز فرصتی برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری ایران در این نقاط برای همسفرانتان فراهم کنید.

پس از رسیدن به 3 بندر لنگه، آفتاب و چارک در هرمزگان می‌توانید برای سفر دریایی یک ساعته تا جزیره کیش آماده شوید. در میان این 3 بندر، بندر لنگه مسیر جذاب‌تری است که سرویس دهی بیشتری نیز دارد. اگر قصد حمل خودرو شخصی‌تان را با کشتی را دارید باید مدارک کامل ماشین مانند کارت ماشین، بیمه شخص ثالث و معاینه فنی داشته باشید.

2-تور زمینی کیش از تبریز با قطار

با انتخاب تور کیش از تبریز با قطار باید برای یک سفر طولانی مدت آماده شوید. البته با تقسیم مسیر می‌توانید زمان 26 ساعته را کوتاه کنید. به این ترتیب که ابتدا با قطار به تهران بروید. پس از توقفی کوتاه به اصفهان و بندر عباس بروید. پس از رسیدن به بندر عباس باید خودتان را بندر چارک برسانید و پس از سفر دریایی یک ساعته به جزیره کیش برسید.

تور هوایی کیش از تبریز

فاصله پرواز در تور هوایی کیش از تبریز 2 ساعت و 15 دقیقه است. البته زمان پرواز ممکن است تحت تأثیر موقعیت پرواز و نوع ایرلاین کمی متغیر باشد. مسافت هوایی میان تبریز و کیش 1469 کیلومتر است.
بهتر است بدانید تور هوایی کیش از تبریز در تمام روزهای هفته برقرار نیست و فقط روزهای دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه می‌توانید با ایرلاین هایی مانند ایران ایرتور، کیش ایر، معراج، آسمان، آتا و زاگرس از فرودگاه بین المللی شهید مدنی میهمان جزیره کیش شوید.

قیمت تور کیش از تبریز

برای محاسبه قیمت تور کیش از تبریز باید جزئیات سفر را در نظر بگیرید. عوامل مؤثر در قیمت تور تبریز در کیش از این قرارند:

1.    زمان سفر کیش از تبریز، به طور مثال قیمت تور کیش از شهر تبریز در نوروز بالاتر از سایر زمان‌ها است، از سوی دیگر در فصل تابستان و اوایل پاییز می‌توانید شاهد روند کاهشی قیمت تور جزیره کیش باشید.

2.    محل اقامت، با رزرو هتل‌های 2، 3 و یا 4 ستاره می‌توانید قیمت تور کیش را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

3.    وسیله سفر، از فاکتورهای مهم برای تعیین قیمت سفر کیش است. با انتخاب مسیر زمینی می‌توانید هزینه سفر و قیمت تور کیش از تبریز را کاهش دهید.

تور ارزان کیش از تبریز

تور ارزان کیش از تبریز مورد علاقه همه کسانی است که مدیریت سفر و هزینه‌ها برایشان اهمیت دارد. برای استفاده از تور ارزان کیش از تبریز باید کمی سطح توقعتان را پایین بیاورید و به جای رزرو هتل‌های 5 ستاره از هتل‌های ارزان‌تری که عموماً 3 یا 4 ستاره هستند استفاده کنید. این هتل‌های کیش شاید به اندازه هتل‌های لوکس و مجلل تجهیزات نداشته باشند ولی برای سفری ارزان به جزیره کیش گزینه خوبی هستند. انتخاب شیوه سفر نیز در کاهش قیمت تمام شده تور کیش از تبریز مؤثر است هر چند به خاطر مسافت جغرافیایی طولانی میان کیش و تبریز بهتر است از مسیر هوایی استفاده کنید و به جای آن در طول سفر به کیش، هزینه‌ها را مدیریت کنید.

تور اقساطی کیش از تبریز

یکی از خدمات جدید آژانس‌های مسافرتی ارائه تور اقساطی کیش از تبریز است. قابل توجه کسانی که دلشان یک سفر دوست داشتنی به جزیره کیش را می‌خواهد ولی در حال حاضر توان پرداخت هزینه‌ها را ندارند، شما می‌توانید با استفاده از خدمات تور اقساطی کیش از تبریز در زمان مورد نظر به این جزیره سفر کنید و هزینه آن را به طور اقساطی و در مدت 6 ماه یا بیشتر بپردازید. بسیاری از آژانس‌های مسافرتی نیز با اعطای وام شرایط سفر اقساطی به کیش را برای متقاضیان فراهم می‌کنند. در این صورت نیازمند ارائه دسته چک هستید.

تور کیش از تبریز لحظه آخری

یکی از آفرهای ویژه برای کاهش قیمت تور کیش از تبریز استفاده از تور لحظه آخری است. این تور وقتی شامل حال مسافران می‌شود که تعداد نفرات تور به حد نصاب نرسیده باشد در این صورت است که در لحظات آخر با کاهش هزینه به متقاضیان ارائه می‌شود. در تور لحظه آخری کیش از تبریز کیفیت بالای خدمات را با قیمت مناسب‌تری دریافت می‌کنید. نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید برای استفاده از تور لحظه آخری کیش از تبریز به خاطر محدودیت پروازها در مسیر کیش تبریز ممکن است مجبور شوید از مبدأ تهران مسافر این تور محبوب شوید.

تور خانوادگی کیش از تبریز

همیشه سفرهای خانوادگی محبوب‌ترین نوع سفرها هستند. در زندگی شلوغ امروزی همراهی با اعضای خانواده فرصت ارزشمندی است که شاید فقط در سفر برایتان میسر باشد. در تور خانوادگی کیش از تبریز نیز برنامه‌هایی گنجانده می‌شود که مناسب خانواده‌ها است. برنامه‌هایی مانند شاتل سواری، پاراسل، پارک برفی، قایق‌های کف شیشه‌ای، کشتی‌های آکواریومی کیش، سافاری، پارک آبی اوشن و غیره جزو برنامه‌های خانوادگی تور کیش از تبریز است.

تور گروهی کیش از تبریز

برای یک بار هم که شده باید تور گروهی از کیش به تبریز را تجربه کنید. کسانی که اهل سفرهای دوستانه و گروهی هستند می‌دانند لذت سفر گروهی به جزیره کیش و علی الخصوص تفریحات آبی آن در کنار دوستان فراموش نشدنی خواهد بود.

تور نوروزی کیش از تبریز

نوروز کیش پرطرفدار و جذاب برای کسانی است که دلشان می‌خواهد تعطیلات سال جدید را در جزیره رؤیایی کیش سپری کنند. البته باید بدانید تور نوروزی کیش از تبریز پرطرفدارترین زمان‌ها برای تور کیش است و در این زمان جزیره کیش شلوغ‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند. افزایش قیمت‌ها در این فصل نیز نکته‌ای است که نباید از آن غافل شوید.

رزرو آنلاین هتل کیش از تبریز

رزرو آنلاین هتل یکی از قابلیت‌هایی است که روند سفر را ساده و آسان‌تر کرده است. شما با رزرو آنلاین تور کیش از تبریز باید وارد یکی از وبسایت های رزرو مانند پرشین هتل شوید و پس از فیلتر کردن مشخصات مورد نظر با چند کلیک ساده پروسه رزرو آنلاین تور کیش و هتل را به سادگی انجام دهید. مهم‌ترین مزیت رزرو آنلاین تور کیش، عدم نیاز به خروج از منزل و صرف راه طولانی برای مراجعه حضوری به آژانس است. ضمن آن که روند انجام کارها با سرعت و دقت بیشتری صورت گرفته و شما می‌توانید با بررسی جزئیات اتاق‌های هتل چشم انداز دقیقی از آنچه رزرو کرده‌اید داشته باشید.

از همه مهم‌تر این که با رزرو آنلاین هتل کیش می‌توانید از تخفیفات ویژه و استثنایی رزرو هتل بهره مند شوید. در حالی که با خواندن نظرات مسافران قبلی می‌توانید با اعتماد بیشتری رزرو هتل کیش را انجام دهید.

رزرو هتل در تور کیش از تبریز

برای رزرو هتل‌های کیش پرشین هتل یکی از وبسایت هایی است که بانک اطلاعاتی جامعی در اختیارتان قرار می‌دهد. شما فقط نوع هتل درخواستی خود را مشخص کنید و با فیلتر کردن گزینه‌ها بهترین هتل را در تور کیش از تبریز رزرو کنید.

تور کیش از تبریز هتل ارم

هتل ارم کیش یکی از هتل‌های خاص است که در بلندترین نقطه با نمایی پانورما از دریای خلیج فارس بنا شده است. در تور کیش با رزرو هتل ارم می‌توانید در اتاق‌هایی رو به دریا سکونت کنید و از امکانات و تجهیزات ممتاز هتل مانند مجموعه آبی همراه با استخر و سونا و جکوزی بهره مند شوید. مهم‌ترین مزیت هتل ارم نزدیکی به ساحل است. با احتساب فاصله 1.4 کیلومتری تا دریا هیچ کم و کسری برای سفری فوق‌العاده در جزیره کیش نخواهید داشت. ضمن آن که اگر علاقه مند به رزرو تور کیش با صبحانه و ناهار هستید می‌توانید در هتل ارم کیش از این آپشن بهره مند شوید.

تور کیش از تبریز هتل مارینا

در تور کیش از تبریز هتل مارینا برای اقامتی لوکس و لاکچری آماده شوید. هتل مارینا دومین هتل خاص و 5 ستاره جزیره کیش است که دارای بندرگاه و ساحل اختصاصی است. اتاق‌هایی بزرگ و وسیع، مجموعه آبی، خدمات اسپا و غیره در هتل ارم کیش، لذت سفر با تور کیش را برایتان صد چندان می‌کند. با اقامت در هتل مارینا می‌توانید تور کیش با صبحانه و ناهار را هم تجربه کنید

تور کیش از تبریز هتل ترنج

تور کیش از تبریز هتل ترنج با اقامت بر روی آب‌ها سفری متفاوت را تجربه کنید. اتاق‌های هتل ترنج کیش با 3 چشم انداز فوق‌العاده یکی از بهترین هتل‌های خاور میانه در جزیره مرجانی کیش هستند. ترانسفر با دوج دورانگو، اتاق‌های روی آب، رستوران‌های متنوع و خدمات تفریحی و آبی رایگان هتل مزایایی است که در تور کیش و هتل ترنج تجربه خواهید کرد.

سؤالات متداول

1-قیمت تور کیش از تبریز برای مسافران چقدر است؟

برای تعیین قیمت تور کیش از تبریز معیارهای متفاوتی وجود دارد. برای همین نمی‌توان قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد. عواملی مانند نوع تور انتخابی، نوع کلاس پرواز، فصل برگزاری تور و غیره در قیمت تور کیش از تبریز مؤثرند. با مراجعه به وبسایت پرشین هتل می‌توانید با قیمت‌های مختلف تور کیش در تبریز آشنا شوید.

2-تور لاکچری کیش از تبریز چه امکاناتی دارد؟

در تور لاکچری کیش از تبریز می‌توانید اقامت در هتل‌های 5 ستاره مانند هتل ترنج، هتل مارینا و غیره با منوی غذایی فوق‌العاده و خدمات و امکانات ممتاز را تجربه کنید. شرکت در برنامه‌های مهیج و تفریحی خاص جزیره کیش نیز جزو امکانات تور لاکچری کیش از تبریز است.

3-تفاوت تور لحظه آخری کیش از تبریز با تور معمولی چیست؟

تور لحظه آخری فرصتی است که همیشه در دسترس نیست، در واقع امکانات و خدمات تور لحظه آخری هیچ تفاوتی با تورهای معمولی ندارد و تنها به خاطر خالی ماندن ظرفیت تور است که با تخفیف 10 تا 50 درصدی به متقاضیان ارائه می‌شود.

4-بهترین وسیله برای سفر در تور کیش از تبریز چیست؟

از آنجا که مسافت میان شهر تبریز تا جزیره کیش طولانی است بهتر است سفر هوایی با تور کیش را تجربه کنید. هرچند سفر زمینی به کیش نیز محاسن خودش را دارد.

5-بهترین زمان سفر با تور کیش از تبریز چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به کیش برای تبریزی‌ها فصل زمستان است. آب و هوای معتدل بهاری جزیره کیش راهی برای فرار از سرمای سوزان تبریز و پناه بردن به گرمای دلپذیر جزیره کیش است.

6=بهترین تفریحات تور کیش از تبریز کدام است؟

در میان تفریحات جزیره کیش برای تبریزی‌ها بهترین گزینه تفریحات آبی است. اوج هیجان را می‌توانید در تفریحاتی مانند پاراسل، شاتل سواری، غواصی، فلای بورد و غیره تجربه کنید.

7-بهترین تفریحات شبانه تور کیش از تبریز چه تفریحاتی هستند؟

جنگ‌های شبانه کیش یکی از جذاب‌ترین بخش تور کیش از تبریز است. این جشن‌های شبانه که در شب‌های تابستان پررونق‌تر است از ابتدای شب تا نزدیک بامداد طول می‌کشد. این جشن‌ها در زمان‌هایی برگزار می‌شود که مراکز خرید و تفریح بسته هستند و شما با شرکت در این جشن‌ها از هیچ کدام از برنامه‌های خود عقب نمی‌مانید.

8-آسان‌ترین شیوه رزرو تور کیش از تبریز چیست؟

آسان‌ترین شیوه رزرو تور کیش مراجعه به وبسایت پرشین هتل است. در پرشین هتل می‌توانید تور کیش از تبریز را با خدمات و امکانات فوق‌العاده به علاوه تخفیفات استثنایی رزرو کنید.

تور کیش - تور کیش از مشهد - تور کیش از اصفهان - تور کیش از شیراز

مشاوره سفر نیاز دارید؟ پشتیبان تور پرشین هتل 02143000020

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج تور برای شماست.

021-43000020