تور گرجستان

تورهای، قبل و بعد از تاریخ جستجو شما

مرتب سازی
کمترین قیمت
پیشنهادی
پر فروش ترین
محبوب ترین
تور تفلیس از تهران هتل سیتی اونیو
تور تفلیس از تهران هتل سیتی اونیو
مشاهده اطلاعات هتل
تهران گرجستان
۳۱ تیر تا ۰۲ مرداد (2 شب و 3 روز)
283,578,682,000 تومان
شروع قیمت برای 1 نفر
فیلتر کردن تورها

سوالات مسافران

تور گرجستان تفلیس در چه فصلی بهتر است؟

تور گرجستان در فصل های مختلف سال میزبان گردشگران زیادی از دنیا می باشد. در فصل تابستان تورگرجستان به دلیل گرمای زیاد که دمایی بین 20 تا 30 درجه ی سانتیگراد حاکم است از تعداد بالای گردشگران تور گرجستان کاسته می شود. ازاین رو می توان با رزرو تور ارزان گرجستان در فصل تابستان بسیار زیاد و راحت امکان پذیر است. هر چند که این گرمای هوا باعث شده عده ای از گردشگران تور گرجستان فصل تابستان را به دلیل علاقه به حمام آفتاب انتخاب کنند. گرجستان یکی از کشورهای سرسبز و ارزان آسیایی است و به دلیل هم مرز بودن با ایران و همچنین مشابهت زبانی مورد علاقه ایرانیان زیادی قرار دارد.

تور گرجستان در فصل زمستان چگونه است؟

فصل زمستان در تور گرجستان به دلیل سرمای زیاد و بارش برف های سنگین با کاهش حجم گردشگران و رزرو تور گرجستان مواجه می شود. اما به دلیل جاذبه های دیدنی و گردشگری که گرجستان دارد همچنین جشن کریسمس و سال نو میلادی در برهه ای کوتاه بسیار قیمت تور گرجستان به شدت افزایش می یابد. زمستان های پر برف این کشور سرسبز به علاوه همجواری آن با ایران موجب شده است در سالهای خشکسالی ایرانیان زیادی یک سفر زمستانی را با رزرو تور گرجستان لحظه آخری تجربه نمایند یا حتی با خودرو شخصی خود با کاهش قیمت تور گرجستان تجربه ای خاص را ثبت نمایند. برای اطلاع از قیمت تور گرجستان و تور لحظه آخری گرجستان می توان با مراجعه به پرشین هتل و کسب اطلاعات از کارشناسان ما بهترین تور گرجستان را تجربه کند.

تور گرجستان زمینی چگونه است؟

تور گرجستان به دلیل مشاهده فضای سرسبز و دیدنی های فراوان حبوب است و به دلیل همجواری با ایران گردشگران زیادی با خودرو شخصی به گرجستان سفر میکنند. تور زمینی گرجستان یکی از راه های سفر ارزان به یک کشور شاد و زیبای آسیایی می باشد، برای تجربه تور گرجستان زمینی می توانید از مرز بازرگان به سمت گرجستان بروید. البته از مرزهای دیگر هم سفر به این کشور امکان پدیر است که برای اخذ ویزا در یک از مرزها تفاوت های محدودی وجود دارد. البته به یاد داشته باشیم تنها اخذ ویزا کافی نیست و اخذ نمره پلاک گذر موقت نیز الزامی می باشد مگر اینکه با خودروهای غیر شخصی سفر کنید. این نوع تور گرجستان زمینی با خودرو شخصی به شدت از هزینه های شما می کاهد اما دشواری های خاص خود را به همراه دارد.

تور لحظه آخری گرجستان چه تاثیری در کاهش هزینه دارد؟

بهتر است تفکر کاهش قیمت با کلمه تور لحظه آخری گرجستان را فراموش کنیم! پیش از این توضیح دادیم که ایام تور گرجستان ارزان چه زمان هایی است. تور لحظه آخری گرجستان اهرمی برای کاهش قیمت تور گرجستان نیست و در واقع تنها در موارد اندکی مشاهده شده است که می توان به این وسیله در هزینه ها کاهش چشمگیری ایجاد کرد آن هم به واسطه رزرو تور اشخاصی که سفر خود را کنسل نموده اند که بسیار نادر است! گاهی نیز به دلیل مشکلات شرکت های هواپیمایی برای فروش صندلی های خود در ساعات انتهایی سفر ممکن است موفق به رزرو تور گرجستان لحظه آخری ارزان شوید اما این مساله نیز کمتر اتفاق می افتد.

تور گرجستان جذاب ترین تور ایرانیان در برنامه های آئینی

گرجستان به دلیل فرهنگ مشابه با ایران بسیاری از مراسم آئینی و فرهنگی ایرانیان را برگزار میکند. قیمت تور گرجستان و ارمنستان و تفلیس در ایام عید نوروز، کریسمس، سال نو میلادی و ... کمی افزایش دارد اما شک نکنید بهترین زمان برای رزرو تور گرجستان همین زمان ها برای حضور در جشن ها، شادمانی ها و آتش بازی ها و پایکوبی ها می باشد! رزرو تور گرجستان لحظه آخری در ایام شلوغ تقریبا غیر ممکن است و تنها راه کاهش قیمت تور گرجستان در این زمان استفاده از تور زمینی گرجستان می باشد.

پرشین هتل یکی از بزرگترین برگزارکنندگان تور گرجستان از مبادی مشهد، تهران، شیراز، اصفهان می باشد. با پرشین هتل می توانید از بهترین تور لحظه آخری گرجستان و بیشترین تخفیف تور گرجستان و بهترین قیمت تور گرجستان استفاده کنید.

مشاوره سفر نیاز دارید؟ پشتیبان تور خانم بزرگمهر 09055838095

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج تور برای شماست.

021-43000020