051-38581516
هتل سارینا مشهد

رزرو هتل سارینا مشهد

درجه هتل سارینا مشهد

شروع قیمت : 210,000 تومان

تخفیف : 50%

امتیاز کاربران :

تلفن هتل سارینا مشهد

هتل سارینا مشهد رزرو تور

هتل سارینا مشهد تور هوایی

هتل سارینا مشهد تور زمینی

هتل های مشابه
آدرس : مشهد – چهارراه بی سیم – نرسیده به بیمارستان سینا – جهاد 5

نزدیکی به حرم : 7دقیقه

نزدیکی به فرودگاه : 16دقیقه

نزدیکی به راه آهن : 13دقیقه

درباره هتل سارینا مشهد

هتل سارینا مشهد

یک هتل چهار ستاره و تاپ و در حال حاضر لایق به پنج ستاره نزدیک به حرم امام رضا می باشد. این هتل در خیابان امام خمینی یا آخوند خراسانی نرسیده به بیمارستان سینا قرار دارد. مکان قرار گیری هتل بسیار عالی به لحاظ آرامش حاکم می باشد اینجا در عین نزدیکی به حرم و فروشگاههای مورد نیاز سکوت خوبی دارد و از ترافیک کلافه کننده خیابان های اصلی و منتهی به حرم خبری نیست.

هتل چهار ستاره سارینا مشهد

در فروردین ماه 1398 افتتاح شده و نمای سفید طلایی آن هر رهگذری را خیره می کند. چیدمان و معماری داخلی هتل نیز بسیار زیبا و شبیه به هتل پنج ستاره اروپایی و مدرن می باشد. رستوران و اتاق ها و کافی شاپ و ... همگی به زیبایی چیده شده اند. هتل سارینا مشهد با وجود چیدمان مناسب و فضایی آرام و با توجه به افتتاح در ماههای اخیر بسیار محبوب گردشگران می باشد اما اتاق های این هتل کمی کوچکتر از هتل های چهار ستاره می باشد و اگر واقع بینانه بنگریم امکان دسترسی پیاده به حرم امام رضا کمی دشوار است و استفاده از ترانسفر و خودروها عاقلانه تر است.

نویسنده : پرشین هتل

ادامه مطلب

هتل سارینا مشهد - امکانات

هتل سارینا مشهد - نرخ اتاق ها

هتل سارینا مشهد - فیلم

هتل سارینا مشهد نوسازترین هتل چهارستاره مشهد

هتل سارینا مشهد یک هتل نیست و معقول است که بگوییم این ساختمان مجلل کمی دورتر از بارگاه امام رضا در واقع هتل آپارتمان سارینا مشهد نام دارد. اگر به دنبال جدیدترین و نوسازترین و مجلل ترین هتل چهار ستاره شهر مشهد هستید، هتل آپارتمان سارینا توصیه می شود. همچنین اگر تمایل دارید کودک خود را در شهر مشهد به دنیا آورید اقامت در این هتل توصیه می شود زیرا در کنار بیمارستان خصوص سینا قرار گرفته است.

هتل سارینا مشهد و جاذبه های اقامت در این هتل مجلل

هتل سارینا مشهد یکی از هتل های چهار ستاره فوق العاده زیبا و مقرون به صرفه به دلیل اینکه با نام هتل آارتمان فعالیت می کند همچنین نزدیک به حرم امام رضا در جوار خیابان آرام و زیبای امام خمینی می باشد. این هتل در کوچه پس کوچه های نزدیک به خیابان آخوند خراسانی یا خیابان لوستر فروش های مشهد قرار گرفته است که اغلب آرام تر از خیابان های شلوغ منتهی به حرم می باشد و از این رو شاید ادعای بیراهی نباشد که بگوییم اینجا امن ترین به همراه آرامش مثال زدنی برای پیاده در طول بامداد و سر زدن به گنبد سبز و میدان نورانی که سالهاست از دور به چشم می خورد می باشد. در این منطقه زندگی در نیمه شب نیز همچون زندگی در طول روز جریان دارد و این مساله آنقدر خوشایند و خیره کننده است که هتل سارینا مشهد را به دوست داشتنی ترین هتل مجلل و نوساز نزدیک به حرم تبدیل کرده است. این تکاپو اطراف هتل برای افرادی است که منتظر تولد نوزادی هستند و یا برای شبگردی به گنبد سبز یا حرم مراجعه می کنند به علاوه اینکه خیابان آخوند خراسانی در طول شب دیدنی ترین خیابان شهر است اینجا سوسو نور لوستر ها خیره کننده است.

رستوران هتل آپارتمان سارینا مشهد

واژه رستوران هتل آپارتمان سارینا مشهد واژه درستی برای بیان وسعت و تنوع غذایی در این هتل آپارتمان مجلل نیست زیرا هتل سارینا مشهد به تنهایی دارای سه رستوران مجزا به علاوه صبحانه خوری وکافی شاپ می باشد که همین عامل به تنهایی باعث می شود مهمانان علاقه ای دو چندان برای اقامت در این هتل از خود نشان دهند. رستوران هتل سارینا مشهد با منوی بوفه بسیار مفصل و با کیفیت که موجب رضایت و قدردانی مهمانان می شود و وجود منوی انتخابی آماده پذیرایی از گردشگرانی است که در این هتل اقامت دارند. دو رستوران از رستوران های هتل آپارتمان سارینا مشهد در طبقه مثبت یک با نام های زمرد و یاس قرار دارند. رستوران سوم نیز طبقه همکف بعلاوه کافی شاپ مجود است. صبحانه خوری این هتل هم با وجود تراس برای افرادی که صرف صبحانه را در فضای باز ترجیح می دهند فعال است. هتل آپارتمان سارینا مشهد تلاش می کند با ارائه تنوع در وعده های غذایی و چیدمان رستوران ها رضایت مهمانان را جلب کند و موفق ترین هتل چهار ستاره در این امر بوده است. رستوران هتل آپارتمان سارینا مشهد از جمله رستوران های با کیفیت در هتل های نوساز و مجلل اطراف حرم می باشد.

آدرس هتل آپارتمان سارینا مشهد

آدرس هتل آپارتمان سارینا مشهد، خیابان امام رضا یا آخوند خراسانی، جهاد پنج نرسیده به بیمارستان سینا می باشد این کوچه قدیمی مملو از هتل ها و سوپر ها و فروشگاه های گل و شیرینی و نانوایی و بیمارستان در اطراف حرم امام رضا می باشد. همچنین اگر عاشق ماشین های لوکس هستید خیابانی نزدیک به این هتل مختص فروش ماشین هاست به علاوه خیابان آخوند خراسانی که به کالای برق و لوستر فروشی می باشد. خانه های قدیمی هم در این منطقه در حال حاضر به تعداد اندک به چشم می خورند. ترانسفر هتل آپارتمان سارینا مشهد اینجا رفت و آمد به شدت جریان دارد تا جایی که در رزوهای شلوغ سال جای سورن انداختن و راه رفتن یافت نمی شود و در روزهای خلوت نیز رفت و آمد حتی در نیمه های شب تا صبح ادامه دارد. همین موضوع موجب امنیت این نقطه شده است. برای دسترسی به حرم نیز نیازی به استفاده از تاکسی و ترانسفر نیست و پیاده با 20 دقیقه صرف زمان دسترسی به درب خیابان امام رضا امکان پذیر است اما در هر صورت این مسافت برای سالمندان کمی دشوار است که می توانند از ترانسفر حرم استفاده کنند. هتل آپارتمان سارینا مشهد علاوه بر ترانسفر استقبال و بدرقه دارای هفت نوبت ترانسفر رفت و برگشت به حرم مطهر امام رضا می باشد که از مزیت های مهم آن است و به این واسطه هزینه های شما برای تردد در شهر کاهش می یابد زیرا بعد از مراجعه به حرم نیز خطوط وسیله نقلیه عمومی با هزینه بسیار اندک برای دسترسی به هر نقطه شهر در دسترس هستند.

تلفن هتل سارینا مشهد

تلفن هتل سارینا مشهد برای رزرو اتاق 05138096 می باشد و برای اطلاع از هر نکته ای می توان تماس گرفته تا اتاق ها را با قیمتی ارزان تر از هتل رزرو کنید. هتل ها به دلایلی محافظه کارانه علاقه ای برای شکستن قیمت ها و ارائه تخفیف ندارند از این رو سایت ها و آژآنس هایی که سالانه بیشترین مسافر را برای آنها رزرو کنند بیشترین تخفیف را هم اخذ می کنند پس عاقلانه این است با واسطه هایی که بیشترین تخفیف را کسب کرده اند و بیشترین مسافر را راهی هتل می کنند، اقامت در هتل سارینا مشهد را تجربه کنید. هزینه اقامت در هتل آپارتمان سارینا مشهد هزینه اقامت در هتل سارینا مشهد و هر هتل دیگری در مشهد کاملا وابسته به ایام شلوغ و خلوت سال دارد. تیم رزرو اغلب سایت های رزرو هتل عنوان می کنند هر تعطیلات حتی کوچک در مشهد از روزهای شلوغ محسوب می شود اما برخی روزهای خاص بیش از قبل شلوغ و گران می باشد روزهایی همچون تاسوعا، عاشورا، عید نوروز و .... و رزوهای سرد و بی مناسبت ارزان ترین حالت رزرو هتل می باشد. هتل سارینا مشهد نسبت به بسیاری از هتل های مشهد ارزان تر و نسبت به نوساز بودن عالی به نظر می رسد. این هتل به دلیل نوساز بودن در ظاهر شبیه به یک هتل پنج ستاره تاپ است که می توان با مبلغی بسیار ارزانتر آن را رزرو کرد و از اقامت در مجاورت حرم اما در خیابانی آرام تر لذت برد.

نویسنده : پرشین هتل

هتل سارینا مشهد - مکان

 • فاصله تا حرم امام رضا(2/8 کیلومتر)
 • فاصله تا بیماستان جوادالائمه(3/8 کیلومتر)
 • فاصله تا بیمارستان امام رضا(2/8 کیلومتر)
 • فاصله تا فرودگاه(9/8 کیلومتر)
 • فاصله تا راه آهن(5/1 کیلومتر)
 • فاصله تا نمایشگاه بین المللی(17 کیلومتر)
 • فاصله تا زیست خاور(2/4 کیلومتر)
 • فاصله تا طرقبه(23/7 کیلومتر)
 • فاصله تا کوهسنگی(3/8 کیلومتر)
 • فاصله تا الماس شرق(11/1 کیلومتر)
 • فاصله تا سرزمین موج های آبی(20/7 کیلومتر)
 • فاصله تا پارک ملت(13/6 کیلومتر)
 • فاصله تا بازار رضا(2/5 کیلومتر)

هتل سارینا مشهد - نظرات میهمانان

3.9/5 از 4 رای.
 • نظافت هتل و اتاقها
 • موقعیت هتل نسبت به حرم
 • رعایت سکوت و آرامش
 • کیفیت غذا
 • ارزش اقامت نسبت به قیمت
گستره امتیازات
رشیدی
نظافت هتل و اتاقها
موقعیت هتل نسبت به حرم
رعایت سکوت و آرامش
کیفیت غذا
ارزش اقامت نسبت به قیمت
نظر:
باسلام در تاریخ 98/7/10الی 98/7/13 مهمان ان هتل بودیم وبه نظرمن از هرلحاظ چه از نظر تمیزی وچه از نظر اخلاق پرسنل وچه از نظرغذادرشرایط عالی بود.ومااوقات خوشی را انجا سپری کردیم .باتشکرویژه اززحمات شبانه روزی تمامی پرسنل وهمچنین مدیریت محترم
Show more
تشکرازآقای محمودی
نظافت هتل و اتاقها
موقعیت هتل نسبت به حرم
رعایت سکوت و آرامش
کیفیت غذا
ارزش اقامت نسبت به قیمت
نظر:
ازنظراتاق بدلیل نورکم بعضی ازاتاق ها قدری برای من سخت بود ولی با محبت آقای محمودی وتشکرویژه ازایشان اتاق دیگری دراختیاراینجانب وخانواده ام قراردادند وجای تشکر و سپاسگزاری دارد.تمیزی اتاق ها خوب پرسنل خدمات عالی وبا متانت وازنظرصبحانه چیزی کم نداشت وخوب بود.ولیکن بایدنسبت به آسانسور ایراد گرفت چون گاهی اوقات خراب بود.ومدیریت محترم باید به فکررفع ایرادآنها را هرچه سریعتر بگیرند.ازخانم محترمی که باهماهنگی ایشان آقای محمودی اتاق اینجانب را جابجا نمودند کمال تشکر وقدردانی می نمایم.
Show more
اقامت
نظافت هتل و اتاقها
موقعیت هتل نسبت به حرم
رعایت سکوت و آرامش
کیفیت غذا
ارزش اقامت نسبت به قیمت
نظر:
من باتفاق همسرم اقامت خوبی داشتیم.فقط به نظرم اومد که کارکنان خیلی بی تجربه و مبتدی هستند.در ارائه توضیحات ضعیف و البته شاید هم بی انگیزه.مدیر رستوران و نظارت اش عالی بود.
Show more
هتل سارینا مشهد
نظافت هتل و اتاقها
موقعیت هتل نسبت به حرم
رعایت سکوت و آرامش
کیفیت غذا
ارزش اقامت نسبت به قیمت
نظر:
هتل سارینا مشهد اتاق های تمیز و شیکی داشت رستورانشم خیلی تمیز بود غذاهاشم خوشمزه
Show more

آپلود عکس مرتبط

..%
No description
 • Size:
 • Type:
 • Preview:
لطفا قبل از ارسال نظر خود قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید