1. خانه
 2. هتل آپارتمان مشهد
 3. هتل آپارتمان دنا مشهد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۲۳

هتل آپارتمان دنا مشهد

آپارتمان خوب

۰۵۱۳۸۰۹۶

تصویر نقشه هتل آپارتمان دنا مشهد
آدرس : مشهد، خیابان بهار، چهارراه بیسیم، خیابان جهاد
۳.۸ از ۵ خوب ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز قابلیت دسترسی
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل آپارتمان دنا مشهد
مشاهده کامل
 • پارکینگ در هتل
 • اینترنت در اتاق
 • صندوق امانات
 • سرویس فرنگی
 • سرویس ایرانی
 • رستوران

رزرو تور هتل آپارتمان دنا مشهد

معرفی هتل آپارتمان دنا مشهد
هتل آپارتمان دنا مشهد یکی از هتل آپارتمان های معمولی درسطح مشهد است که خدمات مطلوبی را به مسافران ارائه می‌کند. لابی زیبا و اتاق‌های مختلف این هتل آپارتمان مشهد، انتخاب را برای آن دسته از مسافرانی که جمعیت زیادی به همراه دارند بسیار آسان می سازد. هتل آپارتمان دنا مشهد دارای چندین اتاق است که به اتاق‌های 2 تخته، 3 تخته و 4 تخته دسته بندی می‌شوند. در داخل اتاق‌ها امکانات خوبی همچون: کولر گازی، سیستم تهویه مطبوع، بسته لوازم آرایشی و بهداشتی، حمام، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، آشپزخانه مجهز و ... وجود دارند. وجود آشپزخانه این امکان را به مسافر می‌دهد تا با میل و سلیقه خود غذاهای خوشمزه‌ای را طبخ کنند. هتل آپارتمان دنا چه امکاناتی دارد؟ هتل آپارتمان دنا مشهد ...
قیمت اتاق های آپارتمان دنا مشهد
اتاق دو تخته | اقامت با صبحانه %۲۳ تخفیف

اتاق دو تخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱۸۰,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق سه تخته | اقامت با صبحانه %۱۲ تخفیف

اتاق سه تخته
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲۷۰,۰۰۰ ۲۴۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق چهار تخته | اقامت با صبحانه %۶ تخفیف

اتاق چهار تخته
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳۶۰,۰۰۰ ۳۴۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل آپارتمان دنا مشهد

هتل آپارتمان دنا مشهد یکی از هتل آپارتمان های معمولی درسطح مشهد است که خدمات مطلوبی را به مسافران ارائه می‌کند. لابی زیبا و اتاق‌های مختلف این هتل آپارتمان مشهد، انتخاب را برای آن دسته از مسافرانی که جمعیت زیادی به همراه دارند بسیار آسان می سازد.
هتل آپارتمان دنا مشهد دارای چندین اتاق است که به اتاق‌های 2 تخته، 3 تخته و 4 تخته دسته بندی می‌شوند. در داخل اتاق‌ها امکانات خوبی همچون: کولر گازی، سیستم تهویه مطبوع، بسته لوازم آرایشی و بهداشتی، حمام، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، آشپزخانه مجهز و ... وجود دارند. وجود آشپزخانه این امکان را به مسافر می‌دهد تا با میل و سلیقه خود غذاهای خوشمزه‌ای را طبخ کنند.
هتل آپارتمان دنا چه امکاناتی دارد؟
هتل آپارتمان دنا مشهد دارای امکاناتی نظیر رستوران و کافی‌شاپ می‌باشد که با طراحی زیبایی ساخته شده اند. در رستوران هتل انواع غذاهای ایرانی با منوی انتخابی به میهمانان عرضه می شود. کافی‌شاپ هتل نیز مکانی دنج و آرام است که همراه با صرف قهوه‌های خوش طعم، اوقاتی خوش را برای میهمانان رقم می‌زند.
هتل آپارتمان دنا مشهد امکانات و خدمات دیگری شامل پارکینگ، اینترنت رایگان در لابی و اتاق‌ها، لاندری و ... را نیز ارائه می‌دهد. طبق نظر سنجی های انجام شده توسط مردم درباره این هتل مشهد دریافتیم که هتل آپارتمان مذکور رتبه‌ای متوسط رو به پایین گرفته است.
هتل دنا مشهد به چه اماکنی نزدیک است؟
هتل آپارتمان دنا مشهد با موقعیت خوبی که دارد دسترسی شما را به بیمارستان سینا، حرم مطهر، باب الجواد و صحن جامع رضوی بسیار آسان می‌کند. آدرس این هتل آپارتمان مشهد در چهار راه بیسیم، خیابان جهاد، جهاد 5 واقع شده است. با اقامت در این هتل آپارتمان سفری خاطره انگیز و مقرون به صرفه را تجربه خواهید کرد
 

هتل مشهد پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات آپارتمان دنا مشهد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۳.۸ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۵/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۳/۵
ارزش خرید۳/۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸

توسیه نمیکنم

۰۵۱-۳۸۰۹۶