1. خانه
 2. هتل مشهد
 3. هتل عقیق رضوی مشهد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۲۷

هتل عقیق رضوی مشهد

۰۵۱۳۸۰۹۶

تصویر نقشه هتل عقیق رضوی مشهد
آدرس : مشهد، خراسان رضوی، مشهد ، میدان طبرسی، حدفاصل نوغان 1 و 3
۴.۸ از ۵ عالی ۲ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل عقیق رضوی مشهد
مشاهده کامل
 • پارکینگ در هتل
 • اینترنت در اتاق
 • سرویس فرنگی
 • سرویس ایرانی
 • اینترنت در لابی
 • رستوران
 • مناسب معلولین
 • کافی شاپ

رزرو تور هتل عقیق رضوی مشهد

معرفی هتل عقیق رضوی مشهد

هتل عقیق رضوی مشهد یکی از بهترین هتل های 3 ستاره در مشهد می باشد. این هتل بی نظیر در سال 1398 احداث گردید که از نوساز ترین هتل های سه ستاره در مشهد به حساب می آید. محل قرار گیری این هتل در محله نوغان ما بین نوغان 1 و3 می باشد. زائرین عزیز مقیم در هتل 3 ستاره عقیق رضوی می توانند به صورت پیاده در زمانی به مدت 5 دقیقه به حرم مطهر امام هشتم دسترسی پیدا کنند. نزدیکی این هتل به حرم مطهر رضوی موجب شده تا زائرین زیادی این هتل را به عنوان مقصدی برای اقامت و استراحت خود انتخاب کنند.  اتاق های هتل 3 ستاره عقیق مشهد: هتل عقیق رضوی مشهد در خود 45 واحد اقامتی را ایجاد کرده است. مهمانان می توانند بنا ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های عقیق رضوی مشهد
اتاق دوتخته | اقامت با صبحانه %۲۷ تخفیف

اتاق دوتخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳۰۰,۰۰۰ ۲۲۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق دوتخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام(منو انتخابی) %۳۲ تخفیف

اتاق دوتخته
۲ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۴۴۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخته برای یک نفر | اقامت با صبحانه، ناهار، شام(منو انتخابی) %۳۲ تخفیف

دو تخته برای یک نفر
۱ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۴۴۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخته برای یک نفر | اقامت با صبحانه %۳۲ تخفیف

دو تخته برای یک نفر
۱ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۴۴۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق سه تخته | اقامت با صبحانه %۲۷ تخفیف

اتاق سه تخته
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۴۵۰,۰۰۰ ۳۳۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

یک خوابه چهار نفره | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

یک خوابه چهار نفره
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۵۵۰,۰۰۰ ۴۴۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق سه تخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام(منو انتخابی) %۲۰ تخفیف

اتاق سه تخته
۳ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۵۶۰,۰۰۰ ۴۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان یکخوابه | اقامت با صبحانه %۲۲ تخفیف

آپارتمان یکخوابه
۵ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۷۰۰,۰۰۰ ۵۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

یک خوابه چهار نفره | اقامت با صبحانه، ناهار، شام(منو انتخابی) %۲۴ تخفیف

یک خوابه چهار نفره
۴ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۷۸۰,۰۰۰ ۶۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان یکخوابه | اقامت با صبحانه، ناهار، شام(منو انتخابی) %۷ تخفیف

آپارتمان یکخوابه
۵ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۸۰۰,۰۰۰ ۷۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل عقیق رضوی مشهد

هتل عقیق رضوی مشهد یکی از بهترین هتل های 3 ستاره در مشهد می باشد. این هتل بی نظیر در سال 1398 احداث گردید که از نوساز ترین هتل های سه ستاره در مشهد به حساب می آید. محل قرار گیری این هتل در محله نوغان ما بین نوغان 1 و3 می باشد.

زائرین عزیز مقیم در هتل 3 ستاره عقیق رضوی می توانند به صورت پیاده در زمانی به مدت 5 دقیقه به حرم مطهر امام هشتم دسترسی پیدا کنند. نزدیکی این هتل به حرم مطهر رضوی موجب شده تا زائرین زیادی این هتل را به عنوان مقصدی برای اقامت و استراحت خود انتخاب کنند. 

اتاق های هتل 3 ستاره عقیق مشهد:

هتل عقیق رضوی مشهد در خود 45 واحد اقامتی را ایجاد کرده است. مهمانان می توانند بنا به نیاز و سلیقه خود و با توجه به تعداد نفرات برای رزرو هرکدام از این اتاق ها اقدام نمایند. دکوراسیون شیک و چیدمان قشنگ به همراه نور دهی عالی فضایی دلنشین و زیبا را در هرکدام از این اتاق ها به وجود آورده است.

امکانات رفاهی و خدمات دهی عالی در هرکدام از اتاق های هتل عقیق رضوی مشهد تمام و کامل به مهمانان عزیز ارائه می گردد. این امکانات شامل تخت استاندارد، مبل، حمام تمیزهمراه با نکات بهداشتی، تلویزیون و... می باشد که در خور یک هتل سه ستاره است.

هتل زیبای عقیق رضوی مشهد اتاق هایی شامل اتاق دو تخته، اتاق سه تخته، اتاق 4 تخته همراه با یک خواب و ... را دارا می باشد. شما می توانید با اقامت در این هتل مشهد استراحتی دلنشین و آرام را در این اتاق های هتل برای خود به ارمغان آورید.

رستوران هتل عقیق رضوی مشهد:

هتل عقیق رضوی مشهد در خود رستوران شیک و لوکسی را ایجاد کرده است. این رستوران با ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی پذیرای مهمانان گرامی می باشد. ایجاد این رستوران در هتل باعث شده است تا لازم نباشد مهمانان برای صرف غذا به بیرون از هتل مراجعه کنند.

چیدمان عالی و بسیار مرتب در رستوران هتل نوساز عقیق رضوی مشهد حس دلنشینی را در هنگام میل غذا به مهمانان عزیز منتقل خواهد کرد. همچنین سرو غذاهای لذیذ و متنوع به دست سرآشپزان با تجربه رضایت مندی مشتریان عزیز را به همراه دارد. تمامی غذاهای این رستوران با مواد اولیه سالم و تازه پخت و به مهمانان گرامی عرضه می گردد. 

مهمانان عزیز می توانند با مراجعه به این رستوران هم از غذاهای بی نظیر و هم از فضای دلنشین آن نهایت استفاده را ببرند. این رستوران تمامی سلیقه های مهمانان را بر طرف خواهد کرد که خوشنودی آنان را به همراه دارد. لازم به ذکر است پرسنل مرتب و آراسته رستوران نقش بسزایی در رضایت مشتریان دارند. شما می توانید با اقامت در هتل عقیق رضوی از این رستوران بی نظیر استفاده کنید و لذت ببرید.

امکانات هتل عقیق رضوی مشهد:

هتل عقیق رضوی مشهد برای رفاه و رضایت هرچه بیشتر مهمانان خود امکاناتی را فراهم کرده است. این امکانات مناسب برای یک هتل سه ستاره می باشد که نیاز های مهمانان خود را برطرف سازد. از جمله خدمات و امکانات ایجاد شده در این هتل می توان به لاندری، خدمات برای ناتوانان جسمی، کافی شاپ، رستوران، نمازخانه، فروشگاه، تاکسی سرویس و.... اشاره نمود.

مهمانان عزیز می توانند با استفاده از فروشگاه های ایجاد شده در خود هتل عقیق رضوی مشهد سوغاتی و یا دیگر لوازم خود را در کمترین زمان خریداری نمایند. همچنین برای آن دسته از مسافرانی که علاقه مند به گشت درون شهری و برون شهری هستند تاکسی سرویس ایجاد شده است. شما می توانید با استفاده از این تاکسی سرویس ها در درون شهر و حتی بیرون شهر گشت و گذار کنید و دیدنی های آن لذت ببرید.

موقعیت مکانی هتل عقیق رضوی مشهد:

هتل عقیق رضوی به دلیل فاصله بسیار کم به ایستگاه مترو، دسترسی بسیار آسان و سریع به بیشتر مکان های مهم شهر دارد. مهمانانی که در این هتل اقامت یافته اند می توانند در کمترین زمان با مترو به نقاط مهم شهر دست پیدا کنند. البته لازم به ذکر است که علاوه بر مترو، مراکز خرید لوکس و همچنین باز بزرگ رضا درنزدیکی این هتل واقع گردید است. شما می توانید با خیالی آسوده در کمترین زمان از این فرصت دردسترس استفاده کنید.

ناگفته نماند که دلیل محبوبیت بسیار زیاد این هتل در بین مسافران نزدیکی آن به حرم مطهر رضوی می باشد. مهمانان و مسافران گرامی می توانند پای پیدا به مدت زمان 8 دقیقه به زیارت از حرم امام هشتم بروند. بنابراین بسیار در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد.
نویسنده : پرشین هتل

هتل مشهد پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات عقیق رضوی مشهد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴.۸ از ۵
نظافت۵/۵
قابلیت دسترسی۵/۵
آرامش محیط۵/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۵/۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸

توو خیابان طبرسی هتل به این خوبی نداریم اما کاش کیفیت غذارو ببرن بالا

۳ از ۵
نظافت۳/۵
قابلیت دسترسی۳/۵
آرامش محیط۳/۵
کیفیت غذا۳/۵
ارزش خرید۳/۵
۲۵ آذر ۱۳۹۸

هتل عقیق رضوی هتل خوبی بود وازاقامتمون توی این هتل راضی بودیم،برخورد پرسنل هتل خیلی خوب بود،به موقع هم اتاقو بهمون تحویل دادن،ازنظافت اتاق وکیفیت غذایی هتلم راضی بودیم،نسبت به قیمت هتل، امکاناتش خوب بود،موقعیت مکانی هتلم خیلی نزدیک به حرم امام رضابود،ازبرخوردکارشناس رزرو هتل هم راضی بودیم،بهترین پیشنهادکردن.

۰۵۱-۳۸۰۹۶