1. خانه
 2. هتل مشهد
 3. هتل زمزم مشهد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۷۲

هتل زمزم مشهد

۰۵۱۳۸۰۹۶

تصویر نقشه هتل زمزم مشهد
آدرس : مشهد، خیابان شیرازی , شیرازی 3 , کوچه ضیا
۳.۶ از ۵ خوب ۲ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۴ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل زمزم مشهد
مشاهده کامل
 • کافی شاپ
 • اینترنت در لابی
 • اینترنت در اتاق
 • سرویس فرنگی
 • سرویس ایرانی
 • رستوران

رزرو تور هتل زمزم مشهد

معرفی هتل زمزم مشهد
معرفی هتل زمزم مشهد هتل زمزم مشهد یکی از هتل های 2 ستاره با کیفیت در مشهد است. این هتل مشهد به دلیل خدمات کیفی خوبی که به میهمانان خود ارائه می دهد، گواهینامه استاندارد کیفیت خدمات گردشگری را دریافت نموده است. تمامی اتاق های موجود در این هتل، بسیار دلباز بوده و از نظافتی مطلوب برخوردارند. هتل زمزم مشهد ساختمانی سنتی داشته و این مسئله به خوبی در لابی این هتل دیده می شود. پنجره های شیشه رنگی و 6 ضلعی آن، نشان از سنتی بودن هتل زمزم است. در لابی هتل، مبلمان های چرم، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و ... نیز وجود دارد. رستوران و کافی شاپ هتل زمزم هتل زمزم مشهد با این که ساختمانی سنتی دارد اما طراحی داخلی آن بسیار شیک می باشد. رستوران این هتل ...
قیمت اتاق های زمزم مشهد
دو تخته | اقامت با صبحانه %۷۲ تخفیف

دو تخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۴۴۰,۰۰۰ ۱۲۶,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سه تخته | اقامت با صبحانه %۶۴ تخفیف

سه تخته
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۵۲۰,۰۰۰ ۱۸۹,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

چهارتخته | اقامت با صبحانه %۷۲ تخفیف

چهارتخته
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۸۸۰,۰۰۰ ۲۵۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل زمزم مشهد

معرفی هتل زمزم مشهد

هتل زمزم مشهد یکی از هتل های 2 ستاره با کیفیت در مشهد است. این هتل مشهد به دلیل خدمات کیفی خوبی که به میهمانان خود ارائه می دهد، گواهینامه استاندارد کیفیت خدمات گردشگری را دریافت نموده است. تمامی اتاق های موجود در این هتل، بسیار دلباز بوده و از نظافتی مطلوب برخوردارند. هتل زمزم مشهد ساختمانی سنتی داشته و این مسئله به خوبی در لابی این هتل دیده می شود. پنجره های شیشه رنگی و 6 ضلعی آن، نشان از سنتی بودن هتل زمزم است. در لابی هتل، مبلمان های چرم، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و ... نیز وجود دارد.

رستوران و کافی شاپ هتل زمزم

هتل زمزم مشهد با این که ساختمانی سنتی دارد اما طراحی داخلی آن بسیار شیک می باشد. رستوران این هتل مشهد، 80 نفر میهمان را در خود جای می دهد و انتخاب غذا به صورت منو می باشد. لذیذ ترین غذاهای ایرانی با کیفیت مطلوب در رستوران هتل زمزم سرو می شود. کافی شاپ هتل زمزم محیطی دنج و نقلی است که برای دور همی های دوستانه و خانوادگی بهترین انتخاب است. متنوع ترین نوشیدنی های گرم و سرد، به همراه دسر های خوشمزه در کافی شاپ هتل زمزم سرو می شود.

خدمات و محوطه بازی هتل زمزم مشهد

در هتل 2 ستاره زمزم خدمات خوبی همچون : نماز خانه و اتاق چمدان را ارئه می دهد. این هتل مشهد از میهمانان کوچک خود نیز غافل نمانده و محوطه بازی را برای کودکان تدارک دیده است. از این رو حوصله ی کودکان با اقامت در هتل زمزم مشهد سر نمی رود.

اماکن نزدیک به هتل زمزم مشهد به همراه آدرس

هتل زمزم در خیابان شیرازی، شیرازی 3 قرار گرفته است که فاصله ی اندکی تا حرم مطهر دارد. خیابان شیرازی ( بالا خیابان ) یکی از خیابان های اولیه در مشهد می باشد که اکنون بسیاری از هتل های مشهد و بازار های مشهد را در دل خود جای داده است. از اماکن نزدیک به هتل زمزم می توان به باغ موزه نادری اشاره کرد که فاصله ای 10 دقیقه ای با خودرو ( بدون احتساب ترافیک ) دارد. اگر برای شما عزیزان مشکل پزشکی پیش آمد اصلا نگران نباشید، زیرا دارالشفا امام به این هتل مشهد بسیار نزدیک است. دارالشفا امام با کادری متخصص و مجرب، آماده خدمت رسانی به زائران و مجاوران می باشد. جهت رسیدن به هتل زمزم مشهد می توانید سوار خط 2 قطار شهری مشهد شده و در ایستگاه میدان شهدا پیاده شوید. سپس با خطوط بی آر تی، خط 12 و خط 831 به این هتل مراجعه کنید.

نویسنده : پرشین هتل

هتل مشهد پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات زمزم مشهد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۳.۶ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۳/۵
ارزش خرید۳/۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸

خوب بود

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۱۰ مهر ۱۳۹۸

هتل زمزم مشهد از نظر نظافت اتاق خوب بود. موقعیت مکانی خوبی داشت. غذاهاش متنوع و مطلوب بود.

۰۵۱-۳۸۰۹۶