1. خانه
  2. هتل مشهد
  3. هتل نرگس مشهد
  • اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪15

هتل نرگس مشهد

05138096

تصویر نقشه هتل نرگس مشهد
آدرس : مشهد، خیابان ارگ
3 از 5 متوسط 1 نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
3 از 5 بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل نرگس مشهد
مشاهده کامل

رزرو تور هتل نرگس مشهد

معرفی هتل نرگس مشهد

هتل نرگس مشهد یک هتل فوق مجلل در شهر مشهد می باشد که البته هنوز در حال ساخت می باشد. این هتل مشهد که مسلماً بعد از افتتاح، به یکی از برترین هتل های مشهد تبدیل می شود دارای مساحتی بالغ بر 8400 متر مربع است. این هتل زیبا از پروژه های مربوط به آستان قدس رضوی است که نام اصلی آن هتل نرگس رضوی 2 می باشد. آیا هتل نرگس مشهد تنوع اتاق بالایی دارد؟ در مورد تنوع اتاق های هتل نرگس مشهد، نمی توان نظری داد، زیرا هنوز در دست ساخت است. اما با توجه به این که هتل نرگس 5 ستاره است، حتما طراحان آن تنوع اتاقی خوبی را برای آن در نظر گرفته اند. تصور کنید بعد از ساخت هتل، زائرانی که تور مشهد با رزرو این ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های نرگس مشهد
دوتخته | اقامت با صبحانه نهار شام %15 تخفیف

دوتخته
2 نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
1 شب 350,000 300,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل نرگس مشهد

هتل نرگس مشهد یک هتل فوق مجلل در شهر مشهد می باشد که البته هنوز در حال ساخت می باشد. این هتل مشهد که مسلماً بعد از افتتاح، به یکی از برترین هتل های مشهد تبدیل می شود دارای مساحتی بالغ بر 8400 متر مربع است. این هتل زیبا از پروژه های مربوط به آستان قدس رضوی است که نام اصلی آن هتل نرگس رضوی 2 می باشد.

آیا هتل نرگس مشهد تنوع اتاق بالایی دارد؟

در مورد تنوع اتاق های هتل نرگس مشهد، نمی توان نظری داد، زیرا هنوز در دست ساخت است. اما با توجه به این که هتل نرگس 5 ستاره است، حتما طراحان آن تنوع اتاقی خوبی را برای آن در نظر گرفته اند. تصور کنید بعد از ساخت هتل، زائرانی که تور مشهد با رزرو این هتل را تهیه کرده اند، می توانند از پنجره اتاق ها، چشم اندازی از شهر و پارک زیبای مشهد به نام باغ ملی داشته باشند.

هتل نرگس مشهد اتاق های خود را در 22 طبقه ساختمانی می گنجاند تا یکی از بلند ترین هتل های مشهد نیز لقب بگیرد. طبق نقشه های مهندسی هتل در داخل اتاق ها سیستم تهویه مطبوع و سیستم سرمایشی فوق پیشرفته، اینترنت رایگان، حمام با وان جکوزی و ... تعبیه شده است.

آیا هتل نرگس مشهد رستوران هم دارد؟

هتل نرگس مشهد با این که در حال احداث می باشد، اما دارای چند رستوران است که با سبک و ذائقه های مختلف هماهنگ خواهد بود. توجه داشته باشید که بعد تمام شدن هتل، چند نفر نیرو در آن استخدام خواهند شد و این مسئله سبب اشتغال زایی برای جوانان می گردد.

با این که هتل ذکر شده فوق العاده عالی و مجلل است، ولی مسلماً نمی توان در آن اقامت کرد. پس بهترین پیشنهاد ما به شما برای اقامت هتل مجلل درویشی مشهد است که 5 ستاره بوده و دارای رستوران های متنوع و اتاق های مختلف است. برای اقامت ارزان تر و با کیفیت نیز توصیه می گردد هتل کیانا مشهد را از دست ندهید.
 

هتل های مشهد پیشنهادی کاربران
نظرات نرگس مشهد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

3 از ۵
نظافت3/۵
قابلیت دسترسی3/۵
آرامش محیط3/۵
کیفیت غذا3/۵
ارزش خرید3/۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸

جزو هتل اپارتمانهای خوبه

051-38096