• اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۳۰

هتل میراژ کیش

۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۰

تصویر نقشه هتل میراژ کیش
آدرس : کیش، بلوار دریا
۴.۴ از ۵ عالی ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل میراژ کیش
مشاهده کامل
 • استخر
 • سونا
 • اینترنت در اتاق
 • رستوران
 • صندوق امانات
 • کافی شاپ
 • اینترنت در لابی
 • سرویس فرنگی
 • ترانسفر

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل میراژ کیش

هتل میراژ کیش یا به نوعی عروس هتل‌های کیش، در سال 1397 مورد بهره برداری قرار گرفته است. این هتل نوساز و زیبای جزیره از معماری خاص و منحصر به فردی برخوردار می‌باشد که چشمان هر بیننده‌ای را به سمت خود خیره می‌کند. تور کیش با اقامت در این هتل کیش را از پرشین هتل بخواهید، چرا که تخفیفات استثنائی را برای گردشگران در نظر گرفته است. هتل زیبای میراژ کیش و وجود لابی مجلل و نمایی زیبا لابی هتل میراژ کیش دارای نمایی فوق العاده و بسیار زیبا است که با لوستر های لوکس و مبلمان شیک و مجلسی آراسته شده اند. این موارد سبب شده تا مکانی زیبا برای استراحت و نشستن میهمانان در لابی فراهم شود. سنگ فرش های لابی این هتل بسیار زیبا ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های میراژ کیش
کابانا استاندارد | اقامت با صبحانه %۳۰ تخفیف

کابانا استاندارد
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۸۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخت جزيره | اقامت با صبحانه %۱۷ تخفیف

دو تخت جزيره
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخته برای یک نفر رو به جزیره | اقامت با صبحانه %۱۷ تخفیف

دو تخته برای یک نفر رو به جزیره
۱ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخت دريا | اقامت با صبحانه %۹ تخفیف

دو تخت دريا
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

کابانا دوتخته با سرويس اضافه | اقامت با صبحانه %۲۷ تخفیف

کابانا دوتخته با سرويس اضافه
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۵۶۰,۰۰۰ ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سه تخت جزيره | اقامت با صبحانه %۱۷ تخفیف

سه تخت جزيره
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۵۶۰,۰۰۰ ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سه تخت دريا | اقامت با صبحانه %۱۱ تخفیف

سه تخت دريا
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۵۶۰,۰۰۰ ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

جونيور سوئيت دريا دوتخته | اقامت با صبحانه %۴۴ تخفیف

جونيور سوئيت دريا دوتخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۵۰۰,۰۰۰ ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

جونيور سوئيت جزيره دوتخته با سرويس اضافه | اقامت با صبحانه %۴۸ تخفیف

جونيور سوئيت جزيره دوتخته با سرويس اضافه
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۸۶۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

کابانا دوبلکس دوتخته با دو سرویس اضافه | اقامت با صبحانه %۳۶ تخفیف

کابانا دوبلکس دوتخته با دو سرویس اضافه
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۵۰۰,۰۰۰ ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

جونيور سوئيت دريا دوتخته با سرويس اضافه | اقامت با صبحانه %۴۱ تخفیف

جونيور سوئيت دريا دوتخته با سرويس اضافه
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۸۶۰,۰۰۰ ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت لوکس دوتخته | اقامت با صبحانه %۴۳ تخفیف

سوئیت لوکس دوتخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳,۵۰۰,۰۰۰ ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت رویال | اقامت با صبحانه %۳۴ تخفیف

سوئیت رویال
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۴,۵۰۰,۰۰۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت پرزیدنتال دوتخته | اقامت با صبحانه %۴۴ تخفیف

سوئیت پرزیدنتال دوتخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۵,۵۰۰,۰۰۰ ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل میراژ کیش

هتل میراژ کیش یا به نوعی عروس هتل‌های کیش، در سال 1397 مورد بهره برداری قرار گرفته است. این هتل نوساز و زیبای جزیره از معماری خاص و منحصر به فردی برخوردار می‌باشد که چشمان هر بیننده‌ای را به سمت خود خیره می‌کند. تور کیش با اقامت در این هتل کیش را از پرشین هتل بخواهید، چرا که تخفیفات استثنائی را برای گردشگران در نظر گرفته است.

هتل زیبای میراژ کیش و وجود لابی مجلل و نمایی زیبا

لابی هتل میراژ کیش دارای نمایی فوق العاده و بسیار زیبا است که با لوستر های لوکس و مبلمان شیک و مجلسی آراسته شده اند. این موارد سبب شده تا مکانی زیبا برای استراحت و نشستن میهمانان در لابی فراهم شود. سنگ فرش های لابی این هتل بسیار زیبا و فوق العاده طراحی شده که باعث زیبایی بیشتر این بخش شده است.

همچنین با قرار دادن مجسمه های زیبا در این مکان سبب شگفتی شما شده است. شکل آنها شبیه به سربازان هخامنشی بوده و ارتفاع قد آن ها از قد یک انسان نیز بلند تر می باشد. این لابی دارای نور گیر های بسیار عالی است که در طول روز روشنایی و فضایی دل باز در این مکان ایجاد می کنند.

هتل میراژ کیش با کمک طراحان با تجربه و عالی خود نمایی زیبا و سر سبز همراه با آلاچیق هایی را طراحی نموده است. این امکانات در محوطه ی باغی ایجاد شده که در نگاه اول پس از ورود به این هتل، زبان به وصف زیبایی آن گشوده و چشمانتان به زیبایی آن خیره می شود.

همچنین نزدیکی این هتل به دریای نیلگون خلیج فارس و دسترسی آسان تنها در چند دقیقه به دریا و ساحل جزیره زیبای کیش موجب شده تا یک هتل محبوب باشد. رزرو این هتل می تواند سفری با آرامش را در یک هتل لوکس برای شما به ارمغان بیاورد.

هتل میراژ کیش و اتاق ‌هایی لوکس

هتل 5 ستاره میراژ کیش همانطور که گفته شد از 177 اتاق و سوئیت در 8 طبقه تشکیل شده است. هر کدام از این اتاق ها و سوئیت ها دارای خصوصیات و تنوع بسیاری هستند که در ادامه ذکر می شود. این حجم از تنوع اتاق باعث می شود تا تمامی سلیقه ها و نیاز های گردشگران تور کیش به خوبی فراهم شود. تمامی اتاق های این هتل با دکوراسیونی زیبا و مدرن آراسته شده اند.

هتل شیک میراژ کیش از اتاق های 2 تخته، 3 تخته، سوئیت جونیور با بالکن های دنج و کوچک شامل دو نوع رو به جزیره و رو به دریا، سوئیت های کابانا یا همان ویلاهای ساحلی دسته بندی شده اند. بدون هیچگونه نگرانی می توانید در اتاق ها و سوئیت های این هتل به سلیقه ی خود اقامت داشته باشید و از آرامش موجود در اتاق نهایت لذت را ببرید. نظافت و خدمات دهی در اتاق ها به گونه ای است که هیچ فردی ناراضی از آن بیرون نیامده است.

هتل میراژ کیش با ایجاد سوئیت های ساحلی که از وسعت زیادتری نسبت به بقیه اتاق ها برخوردار هستند؛ امکان اقامت راحت و آسوده خانواده ها در این سوئیت ها را فراهم کرده است. خانواده های محترم می توانند با انتخاب آن با خیالی راحت و بدون بروز مشکلی به همراه خانواده در این سوئیت ها به استراحت بپردازند.

اگر به دنبال اتاقی با کیفیت به همراه قیمت مناسب در این هتل هستید، پیشنهاد پرشین هتل به شما که سایت تخصصی رزرو تور و رزرو هتل است، اتاق های کابانا می باشد. اتاق های کابانا نسبت به بقیه اتاق های این هتل بسیار ارزان تر هستند. جهت اطلاع بیشتر می توانید با شماره 021،25917313 تماس حاصل فرمایید.

هتل میراژ کیش و شرح رستوران و کافی شاپ هتل

هتل منحصر به فرد میراژ کیش شامل سالن های پذیرایی صبحانه خوری و رستوران است که نمای آنها مانند دیگر قسمت های هتل، شیک و مدرن می باشد. در رستوران این هتل پنجره هایی بزرگ ایجاد شده که همراه با چشم اندازی بسیار زیبا و دلباز، حس دلنشینی را هنگام میل غذا به میهمانان منتقل می کند.

این رستوران که در طبقه همکف هتل قرار دارد با سرو غذاهای متنوع و فوق العاده از جمله غذاهای دریایی، ایرانی، عربی و ... در وعده های ناهار و شام پذیرای میهمانان می باشد. پیشنهاد می کنیم اگر اهل شکم گردی هستید، غذاهای دریایی این رستوران را حتما امتحان کنید و از آن لذت کافی را ببرید. لازم به ذکر است سرو غذا در رستوران این هتل به صورت بوفه ارائه می شود.

همچنین سالن صبحانه هتل میراژ کیش از ظرفیت 200 نفری تشکیل شده که در طبقه اول هتل قرار دارد و با تنوع بسیار زیاد پذیرای میهمانان در وعده صبحانه نیز می باشد. کافی شاپ هتل میراژ کیش از دکوراسیونی کلاسیک و شیک ایجاد شده است که شما می توانید ساعاتی بی دغدغه همراه با آرامش خاطر را سپری کنید.

در کافی شاپ این هتل کیش متنوع ترین نوشیدنی های گرم و سرد، کیک های خوشمزه، دسر های متنوع و ... عرضه می شود. همچنین جهت رزرو برای تدارک مراسمات خود نظیر تولد و قرارهای رمانتیک در کافی شاپ، می توانید با شماره تلفن این هتل یا وب سایت هتل میراژ کیش تماس حاصل فرمایید.

امکانات موجود در هتل دیدنی میراژ کیش

استخر هتل میراژ کیش یکی از زیبا ترین مجموعه های آبی در جزیره محسوب می شود که مورد پسند بسیاری از میهمانان بوده است. استفاده از استخر این هتل کیش برای میهمانان هتل رایگان می باشد.

موقعیت مکانی هتل میراژ کیش

هتل دیدنی میراژ کیش در بلوار ساحل و در کنار خیابان دریا واقع شده است که شما می توانید به اسکله تفریحی دسترسی داشته باشید. همین امر برای تفریحات آبی کیش از جمله غواصی، قایق سواری و اسکوتر های زیر آب که در این مکان برای تفریح گردشگران ایجاد شده است استفاده کنید و لذت ببرید. همچنین می توانید در کمترین زمان به مراکز خریدی مانند مرکز خرید مریم یا بازار ونوس به راحتی دسترسی پیدا کنید و نهایت استفاده از مزایای ذکر شده را ببرید.

لازم به ذکر می باشد هتل جذاب میراژ، فاصله ای 10 دقیقه ای با مرکز همایش بین المللی کیش دارد که از دیگر ویژگی های این هتل محسوب می شود. کسانی که به قصد شرکت در سمینار ها و همایش ها به کیش سفر کرده اند، می توانند با اقامت در این هتل کیش زمان رفت و آمد خود را به حداکثر برسانند. نا گفته نماند برای تفریحات کیش می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه کرده تا علاوه بر رزرو تور هتل میراژ کیش با تخفیف، تخفیف تفریحات در جزیره کیش را نیز تهیه نمایید.

هتل میراژ کیش محوطه زیبای باغی را طراحی کرده تا هر گردشگری که وارد این هتل کیش می‌شود زبان به تحسین بگشاید. از دیگر محاسن این هتل کیش، نزدیک بودن آن به دریای نیلگون خلیج فارس است که با کمی پیاده روی به ساحل خواهید رسید. با اقامت در این هتل کیش اقامتی آرام و لوکس را تجربه خواهید کرد. هتل گاردنیا کیش و هتل تعطیلات کیش نیز از هتل های مقرون به صرفه جزیه می باشد.

آیا هتل میراژ کیش نظرات مردم را ارج می‌نهد؟ 

در پاسخ به این سوال باید بگوییم هتل میراژ کیش به نظرات مردم بسیار اهمیت می‌دهد، زیرا همین انتقادات و پیشنهادات است که باعث می شود کیفیت و خدمات هتل، ارتقاء یابد تا دیگر هیچ مشکلی وجود نداشته باشد. این هتل کیش خدمات خوبی همچون: مجموعه آبی (استخر، سونا، جکوزی و سالن ماساژ)، لاندری، سالن اجتماعات، اتاق چمدان و ... را ارائه می‌دهد. اگر تلفن تماس هتل میراژ کیش را پیدا نکرده‌اید با شماره تلفن 09198906504 تماس حاصل فرمایید.

چرا هتل میراژ کیش را باید انتخاب کنیم؟

هتل میراژ کیش را اگر رزرو کنید اقامتی عالی را تجربه خواهید کرد و امکاناتی مطلوب را دریافت خواهید کرد.

هتل میراژ کیش را چگونه ارزان رزرو نماییم؟

با مراجعه به سایت پرشین هتل می توانید رزرو هتل میراژ کیش با مناسب ترین قیمت انجام دهید

آیا هتل میراژ کیش قابل مقایسه با هتل ترنج کیش است؟

خیر، هتل میراژ کیش یک هتل 5 ستاره معمولی بوده و به هیچ عنوان نمی توان آن را با هتل ترنج کیش مقایسه کرد، چه از نظر کیفیت و چه از نظر قیمت

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات میراژ کیش

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴.۴ از ۵
نظافت۵/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۵/۵
۲۶ دی ۱۳۹۸

هتل خوبی بود

۰۲۱-۴۳۰۰۰۰۲۰