• اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪44

هتل آپارتمان آذر مشهد

آپارتمان معمولی

05138096

نقشه هتل آپارتمان آذر مشهد
آدرس : مشهد، خیابان امام رضا، انتهای امام رضا 13
3.8 از 5 خوب 1 نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
4 از 5 بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات

امکانات هتل آپارتمان آذر مشهد

 • پارکینگ در هتل
 • اینترنت در اتاق
 • صندوق امانات
 • سرویس فرنگی
 • سرویس ایرانی
 • رستوران
 • خدمات خشک شویی (لاندری)
 • نمازخانه
معرفی هتل آپارتمان آذر مشهد

هتل آپارتمان آذر مشهد یکی از هتل آپارتمان های با کیفیت مشهد است که با ارائه خدماتی عالی توانسته رضایت بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کند. این هتل آپارتمان مشهد در سال 89 وارد عرصه رقابت شد و برای ارائه دادن بهتر خدمات، بازسازی های بسیار خوبی را در سال 96 انجام داد.

اتاق های هتل آپارتمان آذر مشهد

هتل آپارتمان آذر مشهد از 6 طبقه ساختمانی برخوردار است که 55 باب واحد اقامتی درون این طبقات پراکنده شده اند. در داخل تمامی این اتاق ها، امکانات رفاهی مناسب برای آسایش مسافران در نظر گرفته شده تا از سفر خود به شهر مشهد و پابوسی امام رضا نهایت لذت را ببرند.

در داخل اتاق های هتل آپارتمان آذر شهر بهشت امکانات رفاهی نظیر یخچال، تخت، حمام و سرویس بهداشتی، لوازم بهداشتی برای هر شخص، سیستم سرمایش و گرمایش، خدمات لاندری و ... تدارک دیده شده است. لازم به ذکر می باشد خدمات روم سرویس در این هتل مشهد در دسترس نمی باشد.

هتل آپارتمان آذر مشهد و امکانات

هتل آپارتمان آذر مشهد از امکانات بسیار بالایی برخوردار نیست، اما می توان به امکاناتی همچون رستوران، پارکینگ در هتل، اینترنت رایگان در اتاق و لابی و ... اشاره کرد. طبق نظر سنجی های که از میهمانان هتل انجام شده، کیفیت این هتل آپارتمان بسیار بالا نیست و شاید نتواند توقع برخی میهمانان را به خوبی برطرف کند.

فاصله هتل آپارتمان آذر مشهد تا حرم چقدر است؟

فاصله هتل آپارتمان آذر مشهد تا حرم مطهر رضوی با خودرو کمتر از 7 دقیقه است که دسترسی زائران به آستان امام هشتم را آسان می کند. قیمت ارزان این هتل سبب شده تا مورد توجه بسیاری از زائرانی باشد که قیمت تور مشهد برای آن ها در اولویت قرار دارد نه کیفیت.

دلایل رزرو هتل آپارتمان آذر مشهد چیست؟

از مهم ترین دلایل رزرو هتل آپارتمان آذر مشهد تمیزی نسبی اتاق ها، کیفیت و خدماتی در حد معقول و ... می باشد. البته اگر کیفیت و قیمت هتل های مشهد برای شما اهمیت دارد توصیه می کنیم به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

هر شب اقامت در هتل آپارتمان آذر مشهد، چه مقدار هزینه دارد؟

برای اقامت در هتل آپارتمان آذر باید از شبی 190 هزار تومان تا 400 هزار تومان به صورت میانگین پرداخت کنید که در بازه های زمانی مختلف، ممکن است قیمت ها تغییر کند.

چه تعداد اتاق لوکس در هتل آپارتمان آذر وجود دارد؟

در هتل آپارتمان آذر مشهد نه تنها اتاق لوکس وجود ندارد، بلکه شاید اتاق های معمولی آن هم امکاناتی بالا نداشته باشند. از این رو می توانید اتاق های هتل مدینه الرضا مشهد یا هتل الماس نوین مشهد را مورد رزرو قرار دهید.

هتل آپارتمان آذر چه خدمات و امکاناتی دارد؟

هتل آپارتمان آذر مشهد با توجه به لول خود، دارای امکانات و خدمات مطلوبی می باشد که از جمله آن ها می توان به نمازخانه، تاکسی سرویس، اینترنت، اتاق چمدان و ... اشاره کرد.

آدرس هتل آپارتمان آذر مشهد کجاست؟

هتل آپارتمان آذر مشهد در خیابان امام رضا، انتهای امام رضا 13 قرار گرفته است. با این که هتل آپارتمان ذکر شده کمی از حرم دور است ولی قیمت ارزان آن این عیب را می پوشاند.

هتل آپارتمان آذر به چه اماکنی نزدیک است؟

هتل آپارتمان آذر به بازار هایی همچون بازار رضا، بازارهای 17 شهریور، بازار ساعت و ... دسترسی آسانی دارد. پارک میرزا کوچک خان و میدان ده دی هم از دیگر مکان های در دسترس می باشند.

هتل آپارتمان آذر مشهد به کدام هتل های مشهد شباهت دارد؟

هتل آپارتمان آذر از نظر امکانات و خدمات با هتل آپارتمان مهر مشهد و هتل آپارتمان بهرام مشهد برابری می کند. البته برای رزرو هتل های بهتر؛ پیشنهاد می کنیم هتل قصر طلایی مشهد را رزرو کنید.

قوانین هتل آپارتمان آذر چیست؟

هتل آپارتمان آذر در شهر بهشت قوانین خاصی ندارد اما تمامی شرایط و ضوابط صنف هتلداری را به خوبی رعایت می کند. البته سایت های رزرو کننده (پرشین هتل) دارای قوانین خاص و قوانین کنسلی هستند که می توانید آن ها را مطالعه نمایید. اما مهم ترین نکته درباره قوانین سایت ها و خود هتل، کنسلی سفر می باشد. زمانی که مسافر سفر خود را به هر دلیلی کنسل کند، سایت رزرو کننده یا خود هتل حق دارد هزینه 1 شب اقامت تا 72 ساعت قبل ورود را از هزینه پرداختی مسافر کسر کند و مابقی وجه را بازگرداند.

مزیت رزرو هتل آپارتمان آذر مشهد از پرشین هتل چیست؟

با رزرو هتل مشهد و تور مشهد از سایت پرشین هتل شما خدماتی عالی را دریافت خواهید کرد که شامل پشتیبانی 24 ساعته، نظر سنجی های مداوم در سفر، تخفیف ویژه تفریحات و ... می شود. همین عوامل دست به دست هم داده تا سایت پرشین هتل، یک سایت محبوب برای زائران امام مهربانی ها باشد.

چرا رزرو هتل از پرشین هتل؟

رزرو هتل از پرشین هتل مزیت های بسیاری دارد که شامل تخفیف رزرو هتل، تضمین کمترین قیمت هتل، پشتیبانی 24 ساعته در زمان رزرو هتل، نظر سنجی های مداوم در طول سفر، تخفیف ویژه برای سفر های بعدی و ... می شود. با پرشین هتل شما می توانید در تمامی نقاط ایران رزرو هتل را انجام دهید.

قیمت اتاق های آپارتمان آذر مشهد
سوئیت دوتخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %44 تخفیف

سوئیت دوتخته اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی)
2 نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
1 شب 230,000 130,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت سه تخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %44 تخفیف

سوئیت سه تخته اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی)
3 نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
1 شب 345,000 195,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت چهارتخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %44 تخفیف

سوئیت چهارتخته اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی)
4 نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
1 شب 460,000 260,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت یکخوابه پنج تخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %44 تخفیف

سوئیت یکخوابه پنج تخته اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی)
5 نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
1 شب 575,000 325,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت دوخوابه شش تخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %44 تخفیف

سوئیت دوخوابه شش تخته اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی)
6 نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
1 شب 690,000 390,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

نظرات آپارتمان آذر مشهد
3.8 از ۵
نظافت4/۵
قابلیت دسترسی3/۵
آرامش محیط4/۵
کیفیت غذا4/۵
ارزش خرید4/۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸

کیفت غذای خوبی داشت

051-38096