1. خانه
 2. هتل آپارتمان مشهد
 3. هتل آپارتمان حجاب مشهد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪10

هتل آپارتمان حجاب مشهد

آپارتمان خوب

05138096

تصویر نقشه هتل آپارتمان حجاب مشهد
آدرس : مشهد، خیابان امام رضا 5، چهنو 10
2 از 5 بد 1 نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
2 از 5 بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل آپارتمان حجاب مشهد
مشاهده کامل
 • پارکینگ در هتل
 • اینترنت در لابی
 • اینترنت در اتاق
 • صندوق امانات
 • سرویس فرنگی
 • سرویس ایرانی
 • رستوران

رزرو تور هتل آپارتمان حجاب مشهد

معرفی هتل آپارتمان حجاب مشهد

هتل آپارتمان حجاب مشهد یکی از هتل آپارتمان‌های خوب مشهد است که امکانات بسیار خوبی را دارا می‌باشد. این هتل آپارتمان مشهد 4 طبقه ساختمانی دارد که 16 سوئیت را درون خود گنجانده است. از سال ساخت این هتل آپارتمان اطلاعات شفاف و دقیقی در دسترس نیست.  هتل آپارتمان حجاب مشهد لابی زیبا و شیکی دارد که امکانات خوبی نظیر تلویزیون صفحه تخت، مبلمان، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و ... را دارا می‌باشد. میهمانان در بدو ورود به این هتل آپارتمان، از دیدن لابی احساس بسیار خوشایندی خواهند داشت. اتاق‌های هتل آپارتمان حجاب مشهد به همراه رستوران هتل آپارتمان حجاب مشهد در اتاق‌های خود بهترین امکانات رفاهی را برای آسایش میهمانان خود تعبیه کرده است. از مهم ترین امکانات داخل اتاق، آشپزخانه با تجهیزات کامل ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های آپارتمان حجاب مشهد
دو تخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %10 تخفیف

دو تخته
2 نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
1 شب 200,000 180,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سه تخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %10 تخفیف

سه تخته
3 نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
1 شب 300,000 270,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

چهارتخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %10 تخفیف

چهارتخته
4 نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
1 شب 400,000 360,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل آپارتمان حجاب مشهد

هتل آپارتمان حجاب مشهد یکی از هتل آپارتمان‌های خوب مشهد است که امکانات بسیار خوبی را دارا می‌باشد. این هتل آپارتمان مشهد 4 طبقه ساختمانی دارد که 16 سوئیت را درون خود گنجانده است. از سال ساخت این هتل آپارتمان اطلاعات شفاف و دقیقی در دسترس نیست.
 هتل آپارتمان حجاب مشهد لابی زیبا و شیکی دارد که امکانات خوبی نظیر تلویزیون صفحه تخت، مبلمان، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و ... را دارا می‌باشد. میهمانان در بدو ورود به این هتل آپارتمان، از دیدن لابی احساس بسیار خوشایندی خواهند داشت.
اتاق‌های هتل آپارتمان حجاب مشهد به همراه رستوران
هتل آپارتمان حجاب مشهد در اتاق‌های خود بهترین امکانات رفاهی را برای آسایش میهمانان خود تعبیه کرده است. از مهم ترین امکانات داخل اتاق، آشپزخانه با تجهیزات کامل برای آشپزی است که تجربه شیرینی از خانه خودتان را تداعی می‌کند. 16 سوئیت این هتل به اتاق‌های 2 تخته، 3 تخته و 4 تخته دسته بندی می‌شوند. لازم به ذکر است اتاق‌های هتل دارای بالکن اختصاصی می‌باشند. 
هتل آپارتمان حجاب مشهد در رستوران خود انواع غذاهای ایرانی را با کیفیت مطلوب به میهمانان عرضه می‌دارد. رستوران این هتل آپارتمان مشهد با بهره گیری از سرآشپزهایی ماهر، غذاهای خوبی را طبخ می‌کنند. منوی غذای هتل آپارتمان مذکور انتخابی بوده و صبحانه آن بوفه سلف سرویس به میهمانان ارائه می‌شود.
هتل حجاب مشهد به چه مکان‌هایی دسترسی دارد؟
هتل آپارتمان حجاب مشهد از موقعیت مکانی خوبی برخوردار بوده و به اماکن بسیاری در مشهد نزدیک می‌باشد. آدرس این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا 5، کوچه چهنو، چهنو10 واقع شده است. پارک میرزا کوچک خان که یکی از قدیمی ترین پارک‌های مشهد است نزدیک به این هتل آپارتمان قرار دارد. 
این هتل آپارتمان در مشهد به خیابان 17 شهریور و بازارهای آن هم قریب است و همین امر، خرید کردن برای میهمانان این هتل را آسان می‌نماید. هتل آپارتمان ذکر شده خدمات دیگری مانند اینترنت در لابی و اتاق، پارکینگ، صندوق امانات و ... را نیز ارائه می‌دهد
 

هتل های مشهد پیشنهادی کاربران
نظرات آپارتمان حجاب مشهد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

2 از ۵
نظافت2/۵
قابلیت دسترسی2/۵
آرامش محیط2/۵
کیفیت غذا2/۵
ارزش خرید2/۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸

اصلا خوب نیست

051-38096