1. خانه
 2. هتل مشهد
 3. هتل بستان مشهد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪29

هتل بستان مشهد

05138096

تصویر نقشه هتل بستان مشهد
آدرس : مشهد، خیابان اندرزگو , بعد از کوچه شوکت
3.8 از 5 خوب 5 نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
4 از 5 بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل بستان مشهد
مشاهده کامل
 • اینترنت در لابی
 • اینترنت در اتاق
 • پارکینگ در هتل
 • مناسب معلولین
 • سرویس فرنگی
 • سرویس ایرانی
 • رستوران
 • کافی شاپ

رزرو تور هتل بستان مشهد

معرفی هتل بستان مشهد

هتل بستان مشهد یک هتل نزدیک محله سرشور مشهد است که جزء هتل های مشهد نزدیک به حرم به شمار می رود. این هتل برای آن دسته از گردشگرانی مناسب است که به دنبال تور مشهد قیمت مناسب هستند که با رزرو این هتل مشهد، خواسته آنان به خوبی برآورده می شود. هتل بستان مشهد یکی از هتل های 2 ستاره مشهد است که از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و در نزدیکی محله سرشور قرار دارد. محله سرشور در زمان های قدیم یکی از مهم ترین محله های مشهد بوده است. آدرس هتل بستان مشهد به گونه ای است که در خیابان اندرزگو، اندرزگو 8 قرار گرفته است. باب الجواد و صحن جامع رضوی، ورودی حرم مطهر از خیابان اندرزگو است. هتل بستان مشهد چه امکاناتی دارد؟ هتل بستان مشهد با ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های بستان مشهد
اتاق یک تخته جنوبی | اقامت با صبحانه %29 تخفیف

 اتاق یک تخته جنوبی
1 نفر صبحانه نفر اضافه
1 شب 562,000 403,700 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق یک تخته ویژه | اقامت با صبحانه %93 تخفیف

 اتاق یک تخته ویژه
1 نفر صبحانه نفر اضافه
1 شب 5,760,000 442,200 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق دوتخته ویژه | اقامت با صبحانه %25 تخفیف

 اتاق دوتخته ویژه
2 نفر صبحانه نفر اضافه
1 شب 808,000 606,100 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل بستان مشهد

هتل بستان مشهد یک هتل نزدیک محله سرشور مشهد است که جزء هتل های مشهد نزدیک به حرم به شمار می رود. این هتل برای آن دسته از گردشگرانی مناسب است که به دنبال تور مشهد قیمت مناسب هستند که با رزرو این هتل مشهد، خواسته آنان به خوبی برآورده می شود.

هتل بستان مشهد یکی از هتل های 2 ستاره مشهد است که از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و در نزدیکی محله سرشور قرار دارد. محله سرشور در زمان های قدیم یکی از مهم ترین محله های مشهد بوده است. آدرس هتل بستان مشهد به گونه ای است که در خیابان اندرزگو، اندرزگو 8 قرار گرفته است. باب الجواد و صحن جامع رضوی، ورودی حرم مطهر از خیابان اندرزگو است.

هتل بستان مشهد چه امکاناتی دارد؟

هتل بستان مشهد با این که 2 ستاره است دارای امکاناتی همچون: لابی، اتاق ‌های متفاوت، رستوران و کافی شاپ است که جهت اطلاع از نظافت اتاق ‌ها و کیفیت غذای رستوران هتل بستان در شهر مشهد، می توانید به بخش نظر سنجی این هتل مشهد در پایین صفحه مراجعه نمایید.

رستوران هتل 2 ستاره بستان مشهد با سرو انواع غذاهای ایرانی به صورت منو انتخابی آماده پذیرایی از میهمانان است. رستوران هتل محیطی بهداشتی و تمیز دارد که لذت صرف غذا برای میهمانان دوچندان می شود. در کافی شاپ هتل هم می توانید نوشیدنی های سرد و گرم را نوش جان کنید.

اتاق ها و اماکن نزدیک هتل بستان مشهد

هتل 2 ستاره بستان مشهد اتاق های بسیار زیبایی دارد که متاسفانه کمی کوچک هستند. ولی امکانات معقولی برای رفاه میهمانان درون اتاق ها تعبیه شده است. در داخل اتاق های هتل امکاناتی همچون سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، حمام، سرویس بهداشتی، ملزومات بهداشتی و ... وجود دارد.

هتل بستان شهر مشهد به اماکن دیدنی همچون: حمام مهدی قلی بیگ، چهارراه خسروی، بازار فرش فروش‌ ها و ... نزدیک می باشد. بازار رضا و بازار سرشور از جمله بازار‌های نزدیک به این هتل مشهد هستند که برای خرید سوغاتی عالی می باشند. هتل فجر مشهد و هتل توکل مشهد از دیگر گزینه های اقامت ارزان در مشهد می باشند.

هتل های مشهد پیشنهادی کاربران
نظرات بستان مشهد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

3.8 از ۵
نظافت4/۵
قابلیت دسترسی4/۵
آرامش محیط4/۵
کیفیت غذا3/۵
ارزش خرید4/۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸

هتل خوبی بود

3.8 از ۵
نظافت4/۵
قابلیت دسترسی3/۵
آرامش محیط4/۵
کیفیت غذا4/۵
ارزش خرید4/۵
۹ مهر ۱۳۹۸

هتل بستان مشهد اتاق تمیز و مرتبی داشت. کیفیت غذا هتلم خیلی خوب بود.

051-38096