هتل مدینه الرضا مشهد به دلیل موقعیت مکانی که دارد بسیار مورد توجه است. همین امر سبب شده تا از ویژگی های مهم و عالی این هتل مشهد به شمار رود. اکثر زائرینی که این هتل زیبا را به عنوان مقصدی برای اقامت خود در شهر مشهد انتخاب می کنند، موقعیت مکانی بی نظیر این هتل را در نظر گرفته اند.

بهترین قیمت برای رزرو هتل مدینه الرضا شهر بهشت

موقعیت مکانی هتل مدینه الرضا مشهد این امکان را به شما می دهد تا به اماکن بسیاری دسترسی داشته باشید. شما می توانید با اقامت در این هتل علاوه بر فاصله یک دقیقه ای تا حرم مطهر رضوی، به بسیاری از مکان های مهم در نزدیکی آستان قدس رضوی نیز دسترسی پیدا کنید.

این هتل اسلامی چند رستوران دارد؟

از جمله این مکان های مهم می توان از باغ موزه نادری، بازار مرکزی، مسجد گوهر شاد، موزه آستان قدس رضوی، راه آهن و خیابان خسروی نام برد که در نزدیکی این هتل قرار گرفته اند. در ادامه به شرح مختصری از این مکان های تجاری و تفریحی پرداخته ایم تا اطلاعات شما در زمان سفر با تور مشهد افزایش یابد.

موقعیت مکانی هتل مدینه الرضا مشهد
نمایی از طراحی داخلی هتل 5 ستاره مدینه الرضا

موقعیت مکانی هتل مدینه الرضا و دسترسی به باغ موزه نادری

باغ موزه نادری که در نزدیکی هتل مدینه الرضا مشهد قرار دارد یکی از مکان های تاریخی مشهد است که کمتر کسی در سفر به مشهد دیدن آن را از دست می دهد. این موزه از نمایی زیبا شبیه به یک چادر عشایر طراحی شده که هر فردی را برای بازدید از آن ترغیب خواهد کرد. شما می توانید با مراجعه به این مکان تاریخی اطلاعات کامل را از نادرشاه افشار به دست آورید و لذت کافی را از این بازدید کسب کنید.

اتاق های این هتل 5 ستاره تمیز هستند؟

بازار مرکزی مشهد تا هتل مدینه الرضا از فاصله کمی برخوردار است. این بازار تجاری در چهار راه شهدا قرار دارد که به یک بازار سنتی و مدرن تبدیل شده است. این بازار یکی از شلوغ ترین بازار های مشهد به حساب می آید که اکثر زائرین برای تهیه سوغاتی و خرید های خود در مشهد به این بازار مراجعه می کنند.

برترین هتل های اطراف حرم را با یک کلیک ببینید

خیابان خسروی یکی از خیابان های مهم در شهر مشهد است. زائرین عزیز می توانند با دسترسی آسان به این خیابان خرید های خود را از نظر لوازم عروس از مغازه های ایجاد شده انجام دهند. شما می توانید هر آنچه را که نیاز دارید در موضوع لوازم عروس با قیمتی مناسب و بهترین کیفیت در این خیابان یافت کنید.

موقعیت مکانی هتل مدینه الرضا مشهد
نمایی از سقف هتل مجلل مدینه الرضا

امکانات هتل مدینه الرضا شهر بهشت شامل چه مواردی می شود؟

موقعیت مکانی هتل مدینه الرضا مشهد و دسترسی به سرویس حمل و نقل عمومی

موقعیت مکانی هتل مدینه الرضا علاوه بر نزدیکی به مکان های نام برده شده، به سیستم حمل و نقل عمومی نیز نزدیک می باشد. مهمانان این هتل می توانند با استفاده از خطوط اتوبوسرانی به ایستگاه قطار شهری بروند. پس از آن نیز به وسیله مترو می توانید به نقاط مهم شهر بدون هیچ ترافیکی بروید و از سفر خود لذتی وافر ببرید.

همچنین اقامت در هتل 5 ستاره مدینه الرضا شهر مشهد این امکان را برای زائرین فراهم می کند تا با صرفه جویی در وقت و هزینه های خود بتوانند از مکان های مهم دیدن کنند. شما می توانید از این هتل با کمترین زمان ممکن نیز به مسجد گوهرشاد و موزه آستان قدس رضوی که در حرم قرار دارند دسترسی داشته باشید. دسترسی آسان به وسیله خودرو یا اتوبوس و مترو از هتل نیز می تواند از مزیت های هتل به حساب آید.

منابع :