• اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪۲۷

هتل الجوهره مترو دبی

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل الجوهره مترو دبی
آدرس : دبی، Opposite Al Maktoum Hospital, near Union Metro Station, 19th A Al Rigga Street, Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
۳.۶ از ۵ خوب ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۴ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل الجوهره مترو دبی
مشاهده کامل
  • اینترنت در لابی
  • اینترنت در اتاق
  • سرویس فرنگی
  • رستوران
  • پارکینگ در هتل

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل الجوهره مترو دبی
فاصله ی هتل الجوهره مترو دبی تا قطار شهری چقدر است؟ هتل الجوهره مترو دبی تنها 2 کیلومتر با ایستگاه قطار شهری سوک طلایی فاصله دارد که دسترسی میهمانان به مترو را آسان نموده است. این هتل 2 ستاره دبی در منطقه دیره دبی و در نزدیکی یکی از بهترین بیمارستان های دبی یعنی بیمارستان آل مکتوم قرار دارد. این هتل در تمامی مناطق خود اعم از لابی و اتاق ها اینترنت رایگان ارائه می دهد. هتل 2 ستاره الجوهره مترو دبی از اتاق هایی بسیار زیبا برخوردار است که بر روی مبل ها کوسن های مخملی وجود دارند. اتاق های هتل بسیار وسیع بوده و دارای سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی به همراه ملزومات، سرویس فرنگی، تخت های نرم و ... می باشند. فضای نشیمن در داخل اتاق ها وجود دارد ...
قیمت اتاق های الجوهره مترو دبی
DBL | اقامت با صبحانه %۲۷ تخفیف

DBL
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

TRPL | اقامت با صبحانه %۲۲ تخفیف

TRPL
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۹۰۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل الجوهره مترو دبی

فاصله ی هتل الجوهره مترو دبی تا قطار شهری چقدر است؟

هتل الجوهره مترو دبی تنها 2 کیلومتر با ایستگاه قطار شهری سوک طلایی فاصله دارد که دسترسی میهمانان به مترو را آسان نموده است. این هتل 2 ستاره دبی در منطقه دیره دبی و در نزدیکی یکی از بهترین بیمارستان های دبی یعنی بیمارستان آل مکتوم قرار دارد. این هتل در تمامی مناطق خود اعم از لابی و اتاق ها اینترنت رایگان ارائه می دهد.
هتل 2 ستاره الجوهره مترو دبی از اتاق هایی بسیار زیبا برخوردار است که بر روی مبل ها کوسن های مخملی وجود دارند. اتاق های هتل بسیار وسیع بوده و دارای سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی به همراه ملزومات، سرویس فرنگی، تخت های نرم و ... می باشند. فضای نشیمن در داخل اتاق ها وجود دارد که به یک تلویزیون صفحه تخت مجهز است.

رستوران هتل 2 ستاره الجوهره مترو دبی

هتل الجوهره مترو دبی از رستورانی بسیا زیبا برخوردار است، زیرا به گونه ای طراحی شده که از طیف نورهای طبیعی روشن می شود. همین امر سبب شده تا لذت صرف غذا در رستوران این هتل دبی دو چندان شود. در منوی رستوران نیز طیف وسیعی از غذاهای عربی را مشاهده خواهید کرد که البته بسیار تند هستند.
هتل الجوهره مترو دبی پذیرش 24 ساعته دارد و گردشگران در هر زمانی که وارد هتل شوند با استقبال رو به رو شده و اتاق به ایشان تحویل می گردد. از امکانات و خدمات خوبی که در این هتل دبی ارائه می شود می توان به اتاق چمدان اشاره کرد. این اتاق برای نگه داشتن چمدان های مسافر تا زمان خروج از هتل است. اتاق های خانوادگی نیز از امکانات هتل محسوب شده و برای خانواده های پر جمعیت استفاده می شود.

هتل الجوهره مترو دبی در چه سالی ساخته شد؟

این هتل دبی که در نزدذیکی مترو و مراکز خرید دیره دبی قرار دارد در 31 دسامبر 2007 پا به عرصه رقابت هتلداری در دبی گذاشت. اگر نیازی به چنج پول یا صرافی داشتید، در داخل هتل این خدمات انجام می شود. برند هایی همچون نایک، زارا، اچ اند ام و ... نیز در دسترس هتل 2 ستاره الجواهر مترو دبی هستند.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات الجوهره مترو دبی

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۳.۶ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۳/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۳/۵
۶ فروردین ۱۳۹۹

هتل خوبی بود

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳