• اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪۴۳

هتل ستاره اصفهان

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل ستاره اصفهان
آدرس : اصفهان، میدان نقش جهان، خيابان حافظ
۳.۶ از ۵ خوب ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۴ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل ستاره اصفهان
مشاهده کامل
  • صندوق امانات
  • رستوران
  • سرویس فرنگی
  • کافی شاپ
  • پارکینگ در هتل
  • اینترنت در لابی

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل ستاره اصفهان
هتل ستاره اصفهان یکی از هتل های اصفهان که نزد گردشگران حائز اهمیت است. هتل سه ستاره، ستاره به دلیل مزیت های زیادی که دارد سبب شده تا افراد زیادی وسوسه به تجربه اقامت در این هتل اصفهان شوند. گردشگران برای اینکه رزرو هتل را به خوبی انجام دهند می توانند به سایت معتبری همچون پرشین هتل مراجعه کنند. هتل ستاره اصفهان به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد سبب شده تا نظر برخی از گردشگران را به خود جلب کند. اتاق های هتل ستاره به چه صورت طراحی شده اند؟ مسلما برای انتخاب هتل گردشگران به اتاق هتلی که انتخاب می کنند توجه دارند. از این رو برای آشنایی بیشتر گردشگران به معرفی اتاق های هتل ستاره اصفهان می پردازیم. اتاق یک تخته، دوتخته دابل، دو تخته تویین(دارای دو تخت ...
قیمت اتاق های ستاره اصفهان
یک تخته | اقامت با صبحانه %۴۳ تخفیف

یک تخته
۱ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳۰۹,۰۰۰ ۱۷۸,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخته توئین | اقامت با صبحانه %۴۵ تخفیف

دو تخته توئین
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۵۲۳,۰۰۰ ۲۸۸,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخته دابل | اقامت با صبحانه %۴۵ تخفیف

دو تخته دابل
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۵۳۳,۰۰۰ ۲۹۸,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت دو تخته رویال | اقامت با صبحانه %۳۹ تخفیف

سوئیت دو تخته رویال
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۶۸۸,۰۰۰ ۴۲۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سه تخته | اقامت با صبحانه %۲۱ تخفیف

سه تخته
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۶۹۰,۰۰۰ ۵۴۶,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

چهار تخته | اقامت با صبحانه %۳۵ تخفیف

چهار تخته
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۸۳۰,۰۰۰ ۵۴۶,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل ستاره اصفهان

هتل ستاره اصفهان یکی از هتل های اصفهان که نزد گردشگران حائز اهمیت است. هتل سه ستاره، ستاره به دلیل مزیت های زیادی که دارد سبب شده تا افراد زیادی وسوسه به تجربه اقامت در این هتل اصفهان شوند.

گردشگران برای اینکه رزرو هتل را به خوبی انجام دهند می توانند به سایت معتبری همچون پرشین هتل مراجعه کنند. هتل ستاره اصفهان به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد سبب شده تا نظر برخی از گردشگران را به خود جلب کند.

اتاق های هتل ستاره به چه صورت طراحی شده اند؟
مسلما برای انتخاب هتل گردشگران به اتاق هتلی که انتخاب می کنند توجه دارند. از این رو برای آشنایی بیشتر گردشگران به معرفی اتاق های هتل ستاره اصفهان می پردازیم.

اتاق یک تخته، دوتخته دابل، دو تخته تویین(دارای دو تخت سینگل)، سه تخته، سوئیت دو تخته رویال، چهارتخته و... تمام این اتاق ها به دلیل فضای جادار، نوردهی خوب و وجود امکاناتی مانند: روم سرویس، صبحانه، کمد لباس، مبلمان، تلویزیون، رخت آویز، حمام، لوازم بهداشتی، صندوق امانات، تهویه ی مطبوع، اینترنت و... باعث شده تا میهمانان با وارد شدن در اتاق حس خوبی داشته باشند.

هتل ستاره اصفهان دارای چه امکاناتی است؟
هتل ستاره برای آسایش و رفاه میهمانان خود امکاناتی مانند: نمازخانه، چایخانه سنتی(محیطی دنج و خاص برای رفع خستگی که به سرو انواع کباب های ایرانی و فرنگی، بریان مخصوص اصفهان، خورشت های ایرانی، دیزی سنگی و...می پردازد.)

کافی شاپ، رستوران ، نمازخانه، صندوق امانات، رستوران تابستانی بام(با دید بسیار زیبا از میدان نقش جهان که به سرو آش رشته، انواع نوشیدنی ها و... می پردازد.)

سفره خانه سنتی، خشکشویی، لاندری، تاکسی سرویس( دسترسی راحت میهمانان به مکان های تفریحی بدون اینکه مشکلی داشته باشند.)، پرسنل مسلط به زبان های خارجی و... را در مجموعه ی خود قرار داده است.

هتل ستاره دارای چه موقعیت مکانی می باشد؟
هتل ستاره به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد باعث شده تا علاقمندان خاص خودش را داشته باشد. هتل دسترسی راحت به مرکز خرید و مکان های تاریخی و تفریحی مانند: بازار اصفهان، سی و سه پل، میدان نقش جهان، کاخ چهلستون، کاخ هشت بهشت، مسجد امام و... دارد.

به همین دلیل میهمانان هتل ستاره هر ساعت از شبانه روز که بخواهند می توانند به راحتی و بدون دردسر به تفریح بپردازند.

هتل ستاره با داشتن رستوران سنتی و رستوران بام باعث شده تا متقاوت باشد. اما هتل هخامنشیان پارتاک اصفهان هم با طراحی بسیار خاص ساخته شده است که با داشتن خانه های ویلایی که تمام آنها به دلیل امکانات رفاهی بالا به مانند یک خانه ی مسکونی سبب شده تا کسانی که نسبت به رزرو این هتل اصفهان اقدام می کنند بهترین لحظات را برای خود و خانواده رقم بزنند.هر کدام از این دو هتل اصفهان با داشتن مزیت هایی باعث شده تا علاقمندان خاص خودش را داشته باشد.

نویسنده : پرشین هتل

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات ستاره اصفهان

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۳.۶ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۳/۵
کیفیت غذا۳/۵
ارزش خرید۴/۵
۱۷ دی ۱۳۹۸

هتل خوبی بود

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳