هتل عباسی

رزرو هتل عباسی

شروع قیمت : 654,000 تومان

تخفیف : 41%

امتیاز :

تلفن هتل عباسی

آدرس : خيابان چهارباغ عباسی خيابان آمادگاه

نزدیکی به فرودگاه : 34 دقیقه

نزدیکی به راه آهن : 26 دقیقه

درباره هتل عباسی

هتل عباسی اصفهان هتل پنج ستاره و یکی از زیباترین هتل های ایران که گردشگران زیادی تنها برای دیدن از آن و اقامت در ساختمانی تاریخی اقدام به رزرو آن میکنند.هتل عباسی اصفهان گویی از ابتدا با انرژی فوق العاده قرار بود میزبان گردشگران از سراسر جهان باشد و از این رو از ابتدا در قالب یک کاروانسرا توسط شاه سلطان حسین ساخته شد و بعد هم به عنوان تحفه ای به مادرش اهداء شد.هتل عباسی اصفهان با معماری خیره کننده و تجهیزات و امکانات مدرن اما در بنایی سنتی و تاریخی به علاوه اتاق هایی راحت و زیبا به ثبت آثار ملی رسیده است و در واقع تنها هتل چندصد ساله ایران است.
نویسنده :


ادامه مطلب

هتل عباسی - امکانات

هتل عباسی - نرخ اتاق ها

هتل شاه عباسی اصفهان

اصفهان ، شهری زیبا و جذاب است که در تمامی فصول پذیرای بسیار زیادی از گردشگران داخلی و گردشگر ان خارجی می باشد. هتل شاه عباسی اصفهان که یکی از زیباترین و بهترین هتل های اصفهان محسوب می شود تاریخی ترین هتل ایران هم هست. این هتل اصفهان با قدمتی 300 ساله و ساختمان تاریخی که دارد بسیار محبوب گردشگران خارجی می باشد.

هتل شاه عباسی اصفهان و خیابان چهارباغ زیبا

هتل شاه عباسی اصفهان در یکی از اصلی ترین و زیباترین خیابان های اصفهان قرار دارد. البته بسیاری از هتل های اصفهان هم در این خیابان وجود دارند اما هتل شاه عباسی اصفهان از زیباترین و گران قیمت ترین هتل های اصفهان به شمار می رود که در این خیابان قرارگرفته است.خود خیابان چهارباغ عباسی تاریخچه گهر باری دارد که با درختان بسیار زیبا در هم پیچیده شده اند و سایه بانی زیبا را تشکیل داده اند. در میان هتل های اصفهان ، هتل شاه عباسی اصفهان تنها ترین هتل در اصفهان است که باغ بسیار دلگشا دارد. این باغ بزرگ با درخت های سبز سر به فلک کشیده و آب نماهای زیبا و حوضچه های آبی کوچک جذابیت منحصر به فردی به این هتل دراصفهان داده است.

هتل شاه عباسی و فضای لابی آن

لابی هر هتل در اصفهان اولین نقطه ای از ساختمان هتل در اصفهان است که بیشتر به چشم گردشگران اصفهان می خورد. از این رو خیلی مهم است که لابی هتل اصفهان بسیار شیک و مدرن باشد. البته هتل شاه عباسی اصفهان با لابی زیبا که معماری سنتی اسلامی ر در خود جای داده است از زیبایی مسحور کننده ای بر خوردار است. این زیبایی در شب بسیار دیدنی تر است وقتی که لوستر های باشکوه روشن می شوند و محوطه لابی را چراغانی می کنند. تخت های سنتی موجود در فضای لابی حال و هوای دیگری را به گردشگران اصفهانی می دهند که آسایش و راحتی بیشتری را تجربه کنند. هزینه اقامت در هتل شاه عباسی اصفهان چگونه است؟

هزینه اقامت در هتل شاه عباسی اصفهان و هر هتل دیگری در اصفهان کاملا وابسته به ایام شلوغ و خلوت سال و اقلیم حاکم بر شهر دارد. تیم رزرو اغلب سایت های رزرو هتل عنوان می کنند هر تعطیلات طولانی دراصفهان از روزهای شلوغ محسوب می شود اما برخی روزهای خاص بیش از قبل شلوغ و گران می باشد روزهایی همچون تعطیلات زمستانی و یا نوروز و .... رزوهای سرد و بی مناسبت ارزان ترین حالت رزرو هتل شاه عباسی اصفهان می باشد ولی در هر صورت این هتل با توجه به شهرت جهانی در تمام ایام سال مهمانان خاص خود رادارد و کمتر شامل تخفیفات ویژه می شود. هتل شاه عباسی اصفهان نسبت به بسیاری از هتل های اصفهان گران تر است و به بافت تاریخی شهر نزدیک است. این هتل به دلیل تلفیق معماری سنتی و مدرن در ظاهر شبیه به یک قصر و بنایی دیدنی است که می توان با مبلغی بسیار ارزانتر آن را رزرو کرد و از اقامت در یک خانه زیبا با آرامش حاکم بر آن و نظاره ستارههای آسمان از محوطه حیاط هتل شاه عباسی اصفهان لذت برد.

هتل شاه عباسی و مقایسه با دیگر هتل های اصفهان

هتل شاه عباسی اصفهان را اگر بخواهیم با دیگر هتل های اصفهان مقایسه کنیم کاری بسیار دشوار است زیرا هیچ هتل در اصفهان وجود ندارد که بهتر و گران تر از هتل شاه عباسی باشد. هتل های اصفهان مانند هتل کوثر اصفهان، هتل اسمان اصفهان و.... از بهترین هتل های اصفهان به شمار می روند اما باز هم در مقابل هتل شاه عباشی سر تعظیم فرود می آورند. سرو غذاهای سنتی و لذیذ در 11 تالار و رستوران این هتل اصفهان باعث شده تا جای نفس کشیدن برای هیچ هتلی در اصفهان باقی نگذارد تا قصد رقابت با این هتل تاریخی جهان را داشته باشند. نا گفته نماند که هتل شاه عباسی اصفهان با کادری بسیار مجرب و لباس های سنتی زیبایی که به تن دارند، توانسته توجه بیشتر گردشگران اصفهانی را به خود جلب کند.

رزرو هتل شاه عباسی اصفهان با قیمت مناسب تر

با وجود دهکده جهانی کار رزرو هتل در اصفهان و دیگر شهر های ایران بسیار آسان شده است طوری که دیگر حتی از گوشی های موبایل هم می توان رزرو هتل در اصفهان را انجام داد اما خیلی مهم است که بدانید از چه سایتی رزرو هتل در اصفهان را انجام دهید تا متوجه ضرر نشوید. با رزرو هتل شاه عباسی اصفهان با قیمت مناسب تر می توانید به سایت محبوب و معتبر پرشین هتل سر زده و اقدامات لازم برای رزرو هتل شاه عباسی اصفهان را انجام دهید. پرشین هتل با ارائه بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در اصفهان و هتل های اصفهان انتخاب شما را بسیار سهل و آسان کرده است تا بتوانید قیمت مناسب ترین هتل های اصفهان را رزرو کنید. آرزوی ما اقامتی با قیمت مناسب در هتل شاه عباسی اصفهان برای شما می باشد.

نویسنده :


ادامه مطلب

مکان هتل عباسی اصفهان

 • 1
 • 2
 • 3

هتل عباسی - نظرات میهمانان

0.0/5 از 0 رای.
 • نظافت هتل و اتاقها
 • موقعیت هتل نسبت به حرم
 • رعایت سکوت و آرامش
 • کیفیت غذا
 • ارزش اقامت نسبت به قیمت
گستره امتیازات

آپلود عکس مرتبط

..%
No description
 • Size:
 • Type:
 • Preview:
لطفا قبل از ارسال نظر خود قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید