• اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪۱۴

هتل کامفورت ایروان

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل کامفورت ایروان
آدرس : ایروان، Khorenatsi 28, 0025 Erevan, Arménie
۳.۸ از ۵ خوب ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۴ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل کامفورت ایروان
مشاهده کامل
  • اینترنت در اتاق
  • صندوق امانات
  • پارکینگ در هتل
  • سرویس فرنگی
  • رستوران
  • اینترنت در لابی

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل کامفورت ایروان
هتل کامفورت ایروان یکی از هتل های 3 ستاره است که در مرکز ایروان واقع می باشد. این هتل در فاصله ی 900 متری از میدان جمهوری، قرار گرفته است. این هتل در 19 ژوئن 2017 پا به عرصه رقابت نهاد و در این مدت کم توانست گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کند. با اقامت در این هتل ایروان می توانید به اماکن بسیاری دسترسی داشته باشید. امکانات هتل کامفورت ایروان هتل زیبای کامفورت ایروان دارای امکاناتی همچون یک پارکینگ اختصاصی رایگان است که برای آن دسته از گردشگرانی که با خودروی شخصی به آن سفر می کنند عالی می باشد. این هتل 3 ستاره خدمات دربان و فضای ذخیره سازی چمدان را در اختیار شما قرار می دهد. پذیرش 24 ساعته، ترانسفر فرودگاهی با هزینه، سرویس اتاق و ...
قیمت اتاق های کامفورت ایروان
DBL | اقامت با صبحانه %۱۴ تخفیف

DBL
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۷۸۰,۰۰۰ ۱,۵۴۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

TRPL | اقامت با صبحانه %۲۴ تخفیف

TRPL
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل کامفورت ایروان

هتل کامفورت ایروان یکی از هتل های 3 ستاره است که در مرکز ایروان واقع می باشد. این هتل در فاصله ی 900 متری از میدان جمهوری، قرار گرفته است. این هتل در 19 ژوئن 2017 پا به عرصه رقابت نهاد و در این مدت کم توانست گردشگران بسیاری را به سمت خود جلب کند. با اقامت در این هتل ایروان می توانید به اماکن بسیاری دسترسی داشته باشید.

امکانات هتل کامفورت ایروان

هتل زیبای کامفورت ایروان دارای امکاناتی همچون یک پارکینگ اختصاصی رایگان است که برای آن دسته از گردشگرانی که با خودروی شخصی به آن سفر می کنند عالی می باشد. این هتل 3 ستاره خدمات دربان و فضای ذخیره سازی چمدان را در اختیار شما قرار می دهد. پذیرش 24 ساعته، ترانسفر فرودگاهی با هزینه، سرویس اتاق و وای فای رایگان در سراسر هتل قابل دسترس است.
هتل جذاب کامفورت ایروان یک سالن بار را برای میهمانان تدارک دیده تا با نوش کردن مشروبات الکلی و غیر الکلی، لحظه های شادی را سپری کنند. در این هتل اتاق های خانوادگی برای خانواده های پر جمعیت و اتاق های غیر سیگاری نیز تعبیه شده است. در رستوران هتل میهمانان می توانند مشغول میل کردن غذا شوند و از صبحانه های سرد و گرم که به صورت بوفه عرضه می شود لذت ببرند.

اتاق ها و اماکن نزدیک هتل کامفورت ایروان

هتل زیبای کامفورت ایروان در داخل اتاق های خود امکانات خوبی را برای رفاه و آسایش میهمانان تدارک دیده است. کلیه اتاق های میهمان خود را مجهز به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت با کانال های کابلی، یخچال، کتری، حمام اختصاصی همراه دوش، سشوار، کمد و میز هستند. 
هتل کامفورت ایروان به تئاتر اپرا و باله ارمنستان 1.7 مایل فاصله دارد، در حالی که کلیسای جامع سنت گرگور با 750 متر قابل دسترس است. همین موقعیت مکانی خوب و قیمت مناسب هتل، سبب شده تا گردشگران در سفر های بعدی خود هم این هتل ایروان را انتخاب و رزرو کنند.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات کامفورت ایروان
۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳