• اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪۲۴

هتل اولد میدان تفلیس

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل اولد میدان تفلیس
آدرس : تفلیس، Jerusalem square 4 , 0105 Tbilissi, Géorgie
۴.۲ از ۵ عالی ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز کیفیت غذا
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل اولد میدان تفلیس
مشاهده کامل
  • مناسب معلولین
  • اینترنت در اتاق
  • اینترنت در لابی
  • صندوق امانات
  • سرویس فرنگی
  • رستوران
  • کافی شاپ

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل اولد میدان تفلیس
هتل اولد میدان تفلیس ، گرجستان یکی دیگر از هتل های 3 ستاره گرجستان است که قیمتی ارزان داشته و برای میهمانان سفری مقرون به صرفه را رقم می زند. در این هتل نباید توقع امکانات بسیاری را داشت زیرا هتل مذکور از امکانات بسیار کمی برخوردار است. تمیزی و نظافت اتاق های هتل اولد میدان تفلیس گرجستان چگونه است؟ هتل مقرون به صرفه اولد میدان تفلیس ، گرجستان از اتاق هایی بسیار تمیز برخوردار است که نظافت روزانه در این اتاق ها انجام می شود. دستگاه تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، ملزومات بهداشتی، تلویزیون و ... از امکانات داخل اتاق ها هستند و می توان رفاه خوبی را در این اتاق ها تجربه کرد. اینترنت رایگان هم در داخل اتاق ها و هم در لابی قابل دسترس می باشد. هتل اولد میدان ...
قیمت اتاق های اولد میدان تفلیس
DBL | اقامت با صبحانه %۲۴ تخفیف

DBL
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۳۰۰,۰۰۰ ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

TRPL | اقامت با صبحانه %۲۵ تخفیف

TRPL
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل اولد میدان تفلیس

هتل اولد میدان تفلیس ، گرجستان یکی دیگر از هتل های 3 ستاره گرجستان است که قیمتی ارزان داشته و برای میهمانان سفری مقرون به صرفه را رقم می زند. در این هتل نباید توقع امکانات بسیاری را داشت زیرا هتل مذکور از امکانات بسیار کمی برخوردار است.

تمیزی و نظافت اتاق های هتل اولد میدان تفلیس گرجستان چگونه است؟

هتل مقرون به صرفه اولد میدان تفلیس ، گرجستان از اتاق هایی بسیار تمیز برخوردار است که نظافت روزانه در این اتاق ها انجام می شود. دستگاه تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، ملزومات بهداشتی، تلویزیون و ... از امکانات داخل اتاق ها هستند و می توان رفاه خوبی را در این اتاق ها تجربه کرد. اینترنت رایگان هم در داخل اتاق ها و هم در لابی قابل دسترس می باشد.
هتل اولد میدان تفلیس ، گرجستان رستورانی دارد که غذاهای خوبی را به میهمانان خود ارائه می دهد. منوی رستوران این هتل به صورت انتخابی بوده و میهمانان محترم باید در ساعات تایین شده غذاهای مورد علاقه خود را به پذیرش اعلام کنند. کارکنان و پرسنل مجرب رستوران نیز بسیار آراسته می باشند و در اسرع وقت سفارش های میهمانان را بر سر میز میاورند.

خدمات و امکانات موجود در هتل اولد میدان تفلیس گرجستان

پذیرش و خدمات 24 ساعته، خدمات روم سرویس در داخل اتاق ها، پارکینگ رایگان، خدمات ترانسفر فرودگاهی، خشک شویی و اتو شویی، اتاق سیگار، خدمات فکس و فتوکپی، اجاره اتومبیل و ... از خدمات و امکاناتی هستند که در این هتل تفلیس گرجستان ارائه می شود. لازم به ذکر است بدانید اتاق های این هتل گرجستان مجهز به عایق ضد صدا هستند.  
هتل اولد میدان تفلیس ، گرجستان دسترسی خوبی به فرودگاه بین المللی دارد که فاصله ای کمتر از 30 دقیقه دارد. تئاتر روستاولی که بزرگ ترین سالن نمایش در شهر تفلیس است و فاصله ای چند کیلومتری از این هتل دارد. این هتل تفلیس را برای آن دسته از گردشگرانی که اقامتی مقرون به صرفه می خواهند پیشنهاد می کنیم.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات اولد میدان تفلیس

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴.۲ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۴/۵
۶ فروردین ۱۳۹۹

هتل خوبی بود

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳