• اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۲۵

هتل لایک تفلیس

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل لایک تفلیس
آدرس : تفلیس، Grigol Khandzteli 5 , 0105 Tbilisi City, Georgia
۴ از ۵ خوب ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۴ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل لایک تفلیس
مشاهده کامل
 • اینترنت در لابی
 • ترانسفر
 • اینترنت در اتاق
 • مناسب معلولین
 • استقبال و بدرقه
 • رستوران
 • پارکینگ در هتل

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل لایک تفلیس
هتل لایک تفلیس ، گرجستان هتلی است که در تمیز ترین منطقه تفلیس قرار گرفته است. این هتل تفلیس گرجستان 3 ستاره گرجستان با تئاتر روستاولی و خانه اپرا 13 کیلومتر فاصله دارد که در نزدیکی میدان آزادی قرار گرفته است. این هتل 3 ستاره از امکانات بسیار خوبی برخوردار می باشد که در عنوان ذیل به آن اشاره شده است. اتاق ها و رستوران هتل لایک تفلیس گرجستان هتل لایک تفلیس ، گرجستان دارای 18 اتاق زیبا و دلباز است که مجهز به تراس بوده و از امکانات رفاهی خوبی برخوردار می باشند. در داخل اتاق های هتل لایک تفلیس ، گرجستان امکاناتی نظیر یخچال، تخت های استاندارد، دمپایی، حمام، سرویس بهداشتی عمومی، سیستم سرمایشی و گرمایشی، تلویزیون صفحه تخت و ... وجود دارد که رفاه و آسایش بیشتری برای میهمانان ...
قیمت اتاق های لایک تفلیس
DBL | اقامت با صبحانه %۲۵ تخفیف

DBL
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۴۰۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

TRPL | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

TRPL
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۵۰۰,۰۰۰ ۴۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل لایک تفلیس

هتل لایک تفلیس ، گرجستان هتلی است که در تمیز ترین منطقه تفلیس قرار گرفته است. این هتل تفلیس گرجستان 3 ستاره گرجستان با تئاتر روستاولی و خانه اپرا 13 کیلومتر فاصله دارد که در نزدیکی میدان آزادی قرار گرفته است. این هتل 3 ستاره از امکانات بسیار خوبی برخوردار می باشد که در عنوان ذیل به آن اشاره شده است.

اتاق ها و رستوران هتل لایک تفلیس گرجستان

هتل لایک تفلیس ، گرجستان دارای 18 اتاق زیبا و دلباز است که مجهز به تراس بوده و از امکانات رفاهی خوبی برخوردار می باشند. در داخل اتاق های هتل لایک تفلیس ، گرجستان امکاناتی نظیر یخچال، تخت های استاندارد، دمپایی، حمام، سرویس بهداشتی عمومی، سیستم سرمایشی و گرمایشی، تلویزیون صفحه تخت و ... وجود دارد که رفاه و آسایش بیشتری برای میهمانان فراهم می آورد. این اتاق ها تراسی دارند که چشم اندازی رو به طبیعت چشم نواز تفلیس دارند.
رستوران هتل لایک گرجستان با سرو خوشمزه ترین غذاهای محلی گرجی و غذاهای دیگر ملل توانسته است رضایت میهمانان را به خوبی جلب نماید. در منوی این رستوران غذاهای رژیمی وجود دارد که در صورت درخواست میهمان به آنان ارائه می شود. پرسنل مودب این رستوران با کمال احترام سفارش های شما را بر سر میز می آورند. کافی شاپ هتل هم با سرو متنوع ترین نوشیدنی های خنک و داغ و کیک های نرم و خوشمزه، تبدیل به مکانی دلچسب شده است.

امکانات هتل لایک تفلیس گرجستان

پارکینگ، بیلیارد، خدمات خشکشویی، اجازه ورود حیوانات خانگی، پذیرش 24 ساعته، اتاق چمدان، امکانات ویژه جانبازان و معلولین، اتاق سیگار، ترانسفر فرودگاهی، نگهداری کودک، اجاره خودرو، کلوب شبانه و ... از جمله امکاناتی هستند که در این هتل تفلیس وجود دارد. مراکز تفریحی و رستوران ها و تفلیس مال نیز از مکان های نزدیک به هتل هستند. این هتل تفلیس در خیابان آگشمانبلی 7، خیابان دیگومی قرار دارد

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات لایک تفلیس

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۵ فروردین ۱۳۹۹

هتل خوبی بود

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳