• اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۰

هتل هیلتون بومونتی استانبول

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل هیلتون بومونتی استانبول
آدرس : استانبول، Silahsor Cad. No: 42 Bomonti-Sisli, Sisli, 34381 Istanbul, Turkey
۴.۲ از ۵ عالی ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز کیفیت غذا
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل هیلتون بومونتی استانبول
مشاهده کامل
 • ترانسفر
 • اینترنت در اتاق
 • رستوران
 • صندوق امانات
 • سونا
 • کافی شاپ
 • مناسب معلولین
 • پارکینگ در هتل
 • استقبال و بدرقه
 • سرویس فرنگی

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل هیلتون بومونتی استانبول
هتل هیلتون بومونتی استانبول 5 ستاره و یکی از بزرگترین زیر گروههای مجموعه هتل های هیلتون در استانبول می باشد و در منطقه شیشلی و تجاری شهر قرار دارد. نزدیک به ایستگاه مترو عثمان بی میباشد که به وسیله آن راحت به میدان تکسیم می توان رفت. همچنین مرکز خرید نیشان تاشی استانبول که مرکز مد و زیبایی است در نزدیکی هتل هیلتون بومونتی می باشد. هتل هیلتون بومونتی استانبول و کزایاتاگی استانبول از هتل های 5 ستاره در قسمت اعیانی استانبول می باشند. هتل هیلتون بومونتی انتخاب مناسبی برای تاجرانی است که با تور استانبول برای بازدید از مراکز تجاری به این شهر سفر کرده اند زیرا به مراکز تجاری که مد بروز را ارائه میکنند نزدیک است. همچنین نزدیک بودن بیمارستان مموریال که از بهترین های پزشکی در استانبول ...
قیمت اتاق های هیلتون بومونتی استانبول
standard room | اقامت با صبحانه %-۴۶ تخفیف

standard room
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۹۰۰,۰۰۰ ۲,۷۸۰,۸۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

standard room with extra bed | اقامت با صبحانه %-۴۷ تخفیف

standard room with extra bed
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۵۰۰,۰۰۰ ۳,۶۹۷,۲۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل هیلتون بومونتی استانبول

هتل هیلتون بومونتی استانبول 5 ستاره و یکی از بزرگترین زیر گروههای مجموعه هتل های هیلتون در استانبول می باشد و در منطقه شیشلی و تجاری شهر قرار دارد. نزدیک به ایستگاه مترو عثمان بی میباشد که به وسیله آن راحت به میدان تکسیم می توان رفت. همچنین مرکز خرید نیشان تاشی استانبول که مرکز مد و زیبایی است در نزدیکی هتل هیلتون بومونتی می باشد.

هتل هیلتون بومونتی استانبول و کزایاتاگی استانبول از هتل های 5 ستاره در قسمت اعیانی استانبول می باشند. هتل هیلتون بومونتی انتخاب مناسبی برای تاجرانی است که با تور استانبول برای بازدید از مراکز تجاری به این شهر سفر کرده اند زیرا به مراکز تجاری که مد بروز را ارائه میکنند نزدیک است. همچنین نزدیک بودن بیمارستان مموریال که از بهترین های پزشکی در استانبول است و بیمارستان اکومیدانی و دیگر بیمارستان ها برای پرستاران و پزشکانی که به منظور مصاحبه کاری با تور استانبول به این شهر می روند، مناسب است.

هتل هیلتون بومونتی استانبول به فضای سبز نیز اهمیت داده و باغ کوچک و زیبایی را برای خود طراحی و بهره برداری کرده است و وجود تراس برایش مهم بوده. اگر بدنبال بهترین اسپا در جهان هستید توصیه میکنم اسپا هتل هیلتون بومونتی را از دست ندهید زیرا جایزه جهانی اسپا در جهان را از آن خود کرده است. همچنین استخر روباز و سرپوشیده و سونا و جکوزی خوبی دارد.

هتل هیلتون بومونتی استانبول به زیبایی اتاق ها هم اهمیت ویژه ای داده و از حضور در اتاق ها هم احساس کسالت نخواهید داشت. پنجره های سراسری اتاق ها و ویو شهری و چیدمان دلباز و فضای کافی اتاق و حمام حال شما را خوب می کند.

هتل هیلتون بومونتی استانبول در نگاه کاربران آن عالی بوده است. تور استانبول مسافران هتل هیلتون بومونتی استانبول اجازه همراه اشتن حیوانات خانگی را دارند. به زبان های روسی و انگیلیسی و ترکی خدمات ارائه میدهد. خدمات دیگری از قبیل : سالن جلسات و همایش و جشن های بزرگ،‌لاندری، شاتل،‌ بار،‌ روم سرویس، خدمات به معلولین، صبحانه خوب، اتاق برای غیر سیگاری ها، اتاق های خانواده، سالن بدنسازی و ورزشی و ... نیز ا رائه می شود.

زمان تحویل اتاق ساعت ٢ ظهر و ١٢ ظهر زمان تخلیه اتاق می باشد. تخت رایگان به کودکان زیر ١۶ سال تعلق میگیرد. سیگار کشیدن فقط در طبقه هایی خاصی امکان پذیر است در سایر طبقات در صورت سیگار کشیدن جریمه می شوید.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات هیلتون بومونتی استانبول

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴.۲ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۴/۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۸

من در این هتل استانبول که فاصله مناسبی با تکسیم داشته اقامت کرده و از خدماتش راضی بودم

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳