هتل آذربایجان را با پرشین هتل رزرو کنید

مرتب سازی :
پیشنهادی
کمترین قیمت
پر فروش ترین
بیشترین قیمت

لیست هتل های آذربایجان :

قیمت‌ها برای 1 بزرگسال و 1 اتاق محاسبه شده است.

هتل آمارا باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Əhməd Rəcəbli, AZ1075 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل آمار گرند باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Əhməd Rəcəbli N.Narimanov. Ahmad Rajabli 27 V, AZ1052 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل آناتولیا باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Yusif Vazirov Street 108, AZ1117 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل آسکار باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Fatali Khan Khoyski Avenue, 121E, Baku AZ1015 Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل اطلس باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Əhməd Rəcəbli 2/17, AZ1075 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل آتروپات باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Icheri Sheher, Magomayev Street 11-13-79, Sabayil , AZ1000 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل آزالیا باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Ziya Bunyadov 62, AZ1000 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل آزکوت باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Azerbaijan Avenue 7 Lane 1, Sabayil , AZ1001 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل باکو این باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Abbas Sahhat 5 F, Nasimi, AZ1005 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل بیلگاه بیچ باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Gelebe Street 94, AZ1122 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل بولوار اتوگراف کالکشن باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Xaqani Rustamov Street 4C, Baku White City , AZ1052 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل بولوار ساید باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Ayaz Ismayilov Street 3, AZ1000 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل سنترال پارک باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Suleyman Rahimov Street 165, Nasimi, AZ 1000 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل کنتیننتال باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : 255 Əhməd Rəcəbli Ahmad Rajabli 255, AZ1054 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت

هتل کورنیش باکو

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : Nobel Prospekti 20/c, AZ1000 Baku, Azerbaïdjan
تکمیل ظرفیت
مشاهده هتل های بیشتر
فیلتر کردن هتل ها

پرشین هتل بزرگترین مرجع رزرو هتل های آذربایجان، امکانات ، خدمات ، تخفیف ها ، بهترین قیمت ها و تفریحات برای رزرو هتل در آذربایجان و رزرو هتل های لوکس و ارزان قیمت آذربایجان و بهترین تخفیف ها برای رزرو هتل های آذربایجان می باشد. با پرشین هتل همیشه از بهترین تخفیف ها و بهترین خدمات برای رزرو هتل آذربایجان بهره مند شوید.

بدون ویزا می توان در هتل آذربایجان اقامت داشت؟

هتل آذربایجان از آن دسته کلمه های سخت است که در گوگل سرچ می شود اما نتایجی اشتباه را به کاربران نشان می دهد که در عوض هتل های آذربایجان هتلهای باکو آذربایجان را نشان می دهد. همین امر سبب می شود تا شما کمی سر در گم شوید که منظور از نتایج بدست آمده چیست. پرشین هتل برای رفع این مشکل و بالا بردن آگاهی شما عزیزان این مطلب را به رشته تحریر درآورده تا شما را بیش از پیش هوشیار تر کند.

رزرو هتل جمهوری آذربایجان بدون ویزا امکان پذیر نیست، زیرا این کشور کوچک و خودمختار با این که مرز مشترکی بین ایران دارد اما مانند دیگر کشورها نمی توان وارد این جمهوری شد. البته گرفتن ویزا در این کشور کار مشکلی نیست و راه حلی بسیار ساده دارد. شما می توانید از ایران به سمت جمهوری آذربایجان به پرواز درآیید و در داخل فرودگاه، ویزای فرودگاهی را خیلی سریع اخذ نمایید.

هتل های جمهوری آذربایجان منوط به کدام شهرها می شود؟

هتل های جمهوری آذربایجان در پایتخت این کشور قرار دارند و شامل هتلهای باکو می شوند که از 5 ستاره تا 3 ستاره دسته بندی می شوند. در شهر باکو آذربایجان که شلوغ ترین شهر در این کشور است گردشگران بسیاری راهی باکو می شوند تا از جاذبه های آن دیدن کنند. همانطور که آگاه هستید در آذربایجان جاذبه هایی وجود دارد که زبان هر گردشگری را به تحسین وادار می کند.

با رزرو هتل های آذربایجان به چه مکان های دیدنی برویم؟

رزرو هتل جمهوری آذربایجان را انجام دهید و به یکی از جاذبه های زیبا و دیدنی در جمهوری آذربایجان سر بزنید. بش بارماک داغی، یک کوه جالب است که معنی نام آن به معنی کوه 5 انگشت است. بله تعجب نکنید این کوه مانند انگشت های دست بوده و از فضایی بسیار خیره کننده برخوردار است. این کوه از سطح دریا 520 متر فاصله دارد و یک مکان مقدس برای آذربایجانی ها محسوب می شود.

هتل های جمهوری آذربایجان را اگر در شهر باکو انجام داده اید حتما به قلعه دختر سر بزنید. این مکان تاریخی و دیدنی پله های مارپیچی دارد که می توانید نمایی 360 درجه از شهر را مشاهده نمایید. این قلعه بیش از 29 متر طول، 16 متر عرض و 6 طبقه داشته که تنها راه دسترسی به آن همین پله های مارپیچ است. این قلعه در زمان های دور نیایشگاه و معبد آناهیتا بوده است که زرتشتیان برای عبادت به این مکان مراجعه می کرده اند. این قلعه زیبا به ثبت آثار یونسکو رسیده است.

از دیگر جاذبه های جمهوری آذربایجان شهر «شکی» است که یکی از روستاهای این کشور می باشد که در دل کوه قرار دارد. توصیه می کنیم با رزرو هتل های آذربایجان حتما به این روستای زیبا مراجعه کنید و مسجد های خیره کننده و کاروان سراهای قدیمی را از نزدیک مشاهده نمایید. تاریخ و قدمت این روستا به قرن 18 بعد از میلاد مسیح بر می گردد.

آیا می توان با رزرو هتل آذربایجان به شهر نخجوان رفت؟

شما هم مسلما نام شهر نخجوان را شنیده اید، شهری خود مختار که جمهوری مستقلی برای خود دارد و با رزرو هتل در جمهوری آذربایجان نمی توان به این شهر مراجعه کرد. تنها در صورتی می توان به این شهر مراجعه کرد که قوانین جمهوری خود مختار نجوان را رعایت کنید. البته این شهر به دلیل کمبود جاذبه تاریخی در میان گردشگران محبوب نبوده و بیشتر گردشگران ترجیح می دهند هتلهای باکو آذربایجان و شهر باکو را برای اقامت انتخاب نمایند.

برای رزرو هتل آذربایجان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

انتخاب هتل چه در جمهوری آذربایجان و چه در شهرهای دیگر وابسته به رعایت کردن یک سری نکات است تا سفری شیرین تر را بتوان تجربه کرد. اولین نکته که مهم ترین آن می باشد انتخاب شهری است که می خواهید در آن اقامت داشته باشید. زیرا می توانید با توجه به موقعیت مکانی هتل و دسترسی به نقاط شهر بهترین هتل آذربایجان را انتخاب کنید حتی اگر 3 ستاره باشد.

دومین نکته برای رزرو هتل در جمهوری آذربایجان (شهر باکو)، امکانات، خدمات و برخورد پرسنل است که این موارد می تواند در شیرینی سفر شما تاثیر به سزایی داشته و تور آذربایجان شما را لذت بخش تر کند. سومین نکته برای انتخاب هتل قیمت آن بوده که باید متناسب با بودجه خود دست به رزرو هتل بزنید. بهترین راهکار برای اطلاعات صحیح و دقیق درباره هتل های جمهوری آذربایجان مرتبط شدن با کارشناسان پرشین هتل است.

درباره هتل های آذربایجان چگونه اطلاعات کسب کنیم؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است شما می توانید با شماره های مندرج بر روی سایت تماس بگیرید و به کارشناسان پرشین هتل متصل شوید و اطلاعات دقیق درباره هتل های آذرایجان را کسب کند. یکی دیگر از راه های کسب اطلاعات برای این هتل ها، مراجعه به صفحه اصلی هتل است که اطلاعات دقیق هتل در آن نوشته شده است. پرشین هتل یکی از سایت های معتبر در امر رزرو هتل های خارجی و داخلی است که 30 سال تجربه پشتیبان این سایت می باشد.

021-43000020

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج هتل برای شماست.