هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

مرتب سازی :
پیشنهادی
کمترین قیمت
پر فروش ترین
بیشترین قیمت

لیست هتل های نزدیک حرم مشهد :

قیمت‌ها برای 1 بزرگسال و 1 اتاق محاسبه شده است.

هتل ارغوان مشهد

4
خوب
137 نظر
آدرس : خیابان نواب صفوی، خیابان وحدت، خیابان امیر المومنین، هتل بین المللی ارغوان
پارکینگ رایگان
پذیرایی در بدو ورود
نزدیک به حرم
تازه تاسیس
دید حرم
5,000,000 68%
قیمت 1 شب 1,635,000 تومان

هتل جوار الملک مشهد

3.7
خوب
51 نظر
آدرس : آخوند خراسانی 8
پارکینگ رایگان
نزدیک به حرم
پذیرایی در بدو ورود
تازه تاسیس
دید حرم
27,300,000 92%
قیمت 1 شب 2,350,000 تومان

هتل جوادیه مشهد

3
متوسط
48 نظر
آدرس : خیابان طبرسی25
10,000,000 91%
قیمت 1 شب 917,000 تومان

هتل مهریز مشهد

3.5
خوب
80 نظر
آدرس : امام رضا 5
پارکینگ رایگان
نزدیک به حرم
2,340,000 17%
قیمت 1 شب 1,950,000 تومان

هتل مدینه الرضا مشهد

4.4
خیلی خوب
11 نظر
آدرس : خیابان شیرازی، نبش شارستان رضوی
مجموعه آبی رایگان
پارکینگ رایگان
سالن بندسازی رایگان
پذیرایی در بدو ورود
دید حرم
گشت شهری رایگان
نزدیک به حرم
73,700,000 94%
قیمت 1 شب 4,787,000 تومان

هتل بهبهان مشهد

3.7
خوب
32 نظر
آدرس : امام رضا 8- تقاطع دوم سمت چپ- جنب هتل مهستان
نزدیک به حرم
2,160,000 17%
قیمت 1 شب 1,800,000 تومان

هتل شمس مشهد

3.3
خوب
38 نظر
آدرس : خیابان خسروی نو , اندرزگو 8 , نبش سرشور 19
نزدیک به حرم
1,200,000 17%
قیمت 1 شب 1,000,000 تومان

هتل عماد مشهد

2.9
متوسط
47 نظر
آدرس : خیابان طبرسی، میدان طبرسی، کوچه نوغان، نبش نوغان 5
مجموعه آبی رایگان
پارکینگ رایگان
نزدیک به حرم
26,400,000 94%
قیمت 1 شب 1,697,000 تومان

هتل ضیافت الزهرا مشهد

5
عالی
1 نظر
آدرس : مشهد - خیابان نواب صفوی 10 - شهید شوشتری7
مجموعه آبی رایگان
پارکینگ رایگان
نزدیک به حرم
پذیرایی در بدو ورود
سالن بندسازی رایگان
ترانسفر استقبال رایگان
مینی بار رایگان
تازه تاسیس
دید حرم
گشت شهری رایگان
54,010,000 92%
قیمت 1 شب 4,747,000 تومان

هتل الغدیر مشهد

3.6
خوب
12 نظر
آدرس : مشهد- چهارراه شهدا،بهجت یک
سالن بندسازی رایگان
پذیرایی در بدو ورود
پارکینگ رایگان
دید حرم
46,330,000 91%
قیمت 1 شب 4,398,350 تومان

هتل آپارتمان شباهنگ مشهد

3.3
خوب
41 نظر
آدرس : ابتدای خیابان امام رضا ۵
نزدیک به حرم
25,700,000 92%
قیمت 1 شب 2,067,000 تومان

هتل آپارتمان مارین مشهد

3.5
خوب
41 نظر
آدرس : امام رضا 5 - سرشور 28
1,080,000 17%
قیمت 1 شب 900,000 تومان

هتل آپارتمان اخوان مشهد

3.4
خوب
39 نظر
آدرس : خیابان امام رضا، امام رضا 1
نزدیک به حرم
1,560,000 17%
قیمت 1 شب 1,300,000 تومان

هتل قصر الضیافه قدس مشهد

4.8
عالی
1 نظر
آدرس : مشهد ابتدای خیابان شیرازی . روبروی دارالشفا امام. در چند قدمی حرم مطهر.
نزدیک به حرم
مجموعه آبی رایگان
پارکینگ رایگان
پذیرایی در بدو ورود
سالن بندسازی رایگان
مینی بار رایگان
تازه تاسیس
دید حرم
گشت شهری رایگان
66,528,000 91%
قیمت 1 شب 6,630,000 تومان

هتل فرزانگان مشهد

3.3
خوب
18 نظر
آدرس : خیابان آخوند خراسانی ۵، پلاک ۱۵
1,300,000 16%
قیمت 1 شب 1,100,000 تومان
مشاهده هتل های بیشتر

سوالات متداول درباره رزرو هتل های نزدیک حرم

فاصله هتل های معرفی شده تا حرم چقدر است؟

هتل هایی که در این صفحه معرفی شده اند نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم هستند. حتی برخی از این هتل ها فاصله ای کوتاه (کمتر از ۲۰۰۰ متر مسافت) تا حرم مطهر رضوی دارند که مزیت مهمی برای این هتل ها به شمار می رود. بیشترین مسافتی که در بین این هتل ها وجود دارد، مسافتی حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی است که البته در نوع خود هم فال است و هم تماشا؛ زیرا غرفه های متعددی در مسیر وجود دارند که شما را سرگرم می کنند.

مزیت رزرو هتل در نزدیکی حرم امام رضا علیه السلام چیست؟

مهم ترین مزیت رزرو هتل مشهد در نزدیکی حرم، دسترسی آسان به درب های ورودی حرم مطهر می باشد. تصور کنید در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهید می توانید به زیارت بروید و نماز اول وقت بخوانید. علی الخصوص افراد سالمند که طی کردن مسافت های طولانی برای آنان سخت است.

از دیگر مزیت های رزرو هتل در نزدیکی حرم مطهر، دسترسی به بازار سوغات مشهد و خرید است. بسیاری از بازارهای مهم همچون بازار رضا، بازار عباسقلی خان و ... در نزدیکی حرم قرار گرفته اند که هرچه بخواهید در این بازارها وجود دارد. به عنوان مثال در بازار رضا مشهد انواع زرشک؛ زعفران، اسباب بازی، طلاجات، نقره جات و ... ارائه می شود.

هتل های خیابان های اطراف حرم و منتهی به درب های ورودی های اصلی حرم کدامند؟

درب های مختلفی در خیابان های منتهی به حرم طراحی شده که هر یک از زائران بتوانند به راحتی وارد صحن حرم مطهر شوند. در این بخش شما با هتل های خیابان های اطراف حرم آشنا می شوید که جزء مهم ترین خیابان های مشهد هستند.

هتل های نزدیک حرم خیابان طبرسی: خیابان طبرسی یکی از خیابان های منتهی به حرم مطهر است که شما را به سمت بست شیخ طبرسی، ایوان عباسی، صحن انقلاب یا همان صحن عتیق هدایت می کند. صحن انقلاب نزدیک ترین صحن به بارگاره ملکوتی امام ضا (ع) می باشد. وجود بازارهای متعدد با قیمت مناسب، دسترسی به ایستگاه راه آهن مشهد و ایستگاه قطار شهری از دیگر ویژگی های رزرو هتل مشهد در خیابان طبرسی همچون هتل جوادیه مشهد، هتل عماد مشهد، هتل شارستان مشهد و هتل سراج مشهد است.

هتل های نزدیک حرم خیابان امام رضا: بدون شک هتل های نزدیک حرم خیابان امام رضا از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در مشهد هستند. دلیل این مسئله هم دسترسی راحت به ایستگاه اتوبوس، مترو و حرم مطهر است. با رزرو هتل های نزدیک حرم خیابان امام رضا همچون هتل قصر مشهد، هتل گلدن پالاس مشهد، هتل مجلل درویشی مشهد، هتل رز درویشی مشهد، هتل اترک مشهد و ... شما به سمت باب الرضا هدایت و سپس وارد صحن پیامبر اعظم می شوید. بازار رضا، دسترسی به بازارهای هفده شهریور، فراوانی هتل، هتل آپارتمان و مسافرخانه از شاخصه های خیابان امام رضا هستند.

هتل های نزدیک حرم خیابان شیرازی: از قدیمی ترین خیابان های مشهد منتهی به حرم مطهر، خیابان شیرازی یا همان بست بالا خیابان مشهور است. خیابان شیرازی به دلیل اینکه به بالا سر حضرت دسترسی دارد به چنین نامی (بست بالا خیابان) خوانده می شود. با رزرو هتل های نزدیک حرم خیابان شیرازی همچون هتل مدینه الرضا مشهد، هتل قصرالضیافه قدس مشهد، هتل جهان مشهد و هتل نگین پاسارگارد مشهد؛ می توانید علاوه بر ورودی بست شیخ طوسی به باغ موزه نادری، عرصه میدان شهدا، اتوبوس بی آر تی و ایستگاه مترو نیز دسترسی داشته باشید.

هتل های نزدیک حرم خیابان نواب صفوی: 

خیابان نواب صفوی یکی دیگر از خیابان های مهم و قدیمی مشهد است که به بست پایین خیابان مشهور می باشد. دلیل این نامگذاری، دسترسی به بست حرعاملی، صحن آزادی و پایین پای حضرت است. بیشتر افراد متدین بر این عقیده اند که جهت زیارت امام رضا علیه السلام بهتر است از قسمت پایین پای حضرت به زیارت بروند. با رزرو هتل های نزدیک حرم در خیابان نواب صفوی همچون  هتل آرمان مشهد، هتل فیروزه توس مشهد، هتل شکوه ایمان، هتل رضویه و هتل اخوان مشهد می توانید به بازارهای هفده شهریور، خانه تاریخی داروغه، خانه تاریخی توکلی، مرکز خرید آرمان و ... دسترسی داشته باشید.

خیابان های منتهی به درب های ورودی فرعی حرم چیست؟

باب الجواد: باب الجواد در ابتدای خیابان اندرزگو قرار گرفته و شما با وارد شدن به این درب ورودی، وارد صحن پیامبر اعظم (ص) می شوید. هتل قدس مشهد، هتل رز درویشی مشهد، هتل اطلس مشهد، هتل آپادانا مشهد، هتل بشری مشهد از هتل های نزدیک این درب هستند.

باب الهادی: باب الهادی نیز از داخل بازار فرش فروش ها (خیابان اندرزگو) شما را به صحن پیامبر اعظم (ص) می رساند. از هتل های این خیابان می توان به هتل گلسا مشهد، هتل آپادانا مشهد و هتل زیارت مشهد اشاره نمود.

باب امام حسن مجتبی (ع): از دیگر خیابان های فرعی منتهی به حرم مطهر، خیابان مولی الموحدین می باشد. شما با رزرو هتل های خیابان مولی الموحدین همچون هتل ارغوان مشهد می توانید وارد باب امام حسن مجتبی (ع)، رواق فاطمه الزهرا (س) شوید.

باب واعظ طبسی: جدید ترین خیابان منتهی به حرم مطهر و باب ورودی آن، باب واعظ طبسی می باشد که در محله سراب مشهد قرار دارد. از هتل های نزدیک این خیابان می توان به هتل آپادانا و هتل شارستان مشهد اشاره کرد.

کدام هتل های نزدیک حرم اتاق هایی با چشم انداز حرم دارند؟

هتل های بسیاری در اطراف حرم وجود دارند که اتاق هایشان چشم انداز حرم مطهر را نشان می دهند. به عنوان مثال هتل ترنم مشهد، هتل قصر الضیافه قدس مشهد، هتل قدس مشهد، هتل مدینه الرضا، هتل جهان مشهد، هتل قصر طلایی مشهد، هتل قصر الضیافه و ... دارای اتاق هایی هستند که چشم اندازی از گنبد و گلدسته طلایی دارند.

تاثیر نزدیک بودن هتل به حرم، در قیمت هتل چقدر است؟

مطمئناً خیلی، هتل هایی که در فاصله ۱۰۰۰ متری یا ۲۰۰۰ متری حرم مطهر قرار گرفتند با توجه به ستاره های هتل (۲ ستاره تا ۵ ستاره) قیمت بیشتری به نسبت همتایان خود دارند. به عنوان مثال اتاق دبل هتل قصر الضیافه مشهد قیمتی گران تر به نسبت اتاق دبل هتل گلدن پالاس مشهد دارد که دلیلش هم قرارگیری هتل قصر الضیافه در صحن امام حسن مجتبی (ع) است.

کدام هتل های نزدیک حرم که ارزان هستند؟

هتل های نزدیک حرم ارزان به آن دسته از هتل هایی اطلاق می شود که قیمت بسیار پایینی دارند. البته به همان نسبت نیز خدمات و امکانات پایین تری را به زائران ارائه می دهند. رزرو هتل های نزدیک حرم ارزان به این دلیل متقاضی دارد که عده ای ترجیح می دهند بیشتر وقت خود را بیرون از هتل بگذرانند و فقط برای استراحت شبانه به داخل هتل بیایند. از هتل های نزدیک حرم ارزان می توان به هتل رضویه، هتل نیکو، هتل ترنم، هتل ادریس، هتل شارین و هتل قدس اشاره کرد.

چه زمانی برای رزرو هتل های نزدیک حرم مناسب است؟

با توجه به نوع معیارهای رزرو هتل اطراف حرم، زمان های مختلفی توصیه می شود. به عنوان مثال آن دسته از افرادی که کودک محصل دارند، فصل تابستان بهترین زمان رزرو هتل اطراف حرم است. اما برخی ترجیح می دهند در ایام شلوغی راهی مشهد نشوند که بهترین زمان رزرو هتل اطراف مشهد برای این دسته از افراد، فصل زمستان و پاییز است. اگر شما نه کودک محصل دارید و نه از شلوغی هراس، پیشنهاد می کنیم در عید نوروز یا فصل بهار و تابستان به مشهد سفر کنید.
به دنبال بهترین زمان برای برپایی مراسم های باشکوه در هتل های اطراف حرم هستید؟ توصیه می کنیم این خواسته را فقط با رزرو هتل هایی همچون هتل گلدن پالاس مشهد، هتل درویشی مشهد و هتل بین المللی قصر مشهد را برآورده کنید. تالار و سالن مراسم این هتل ها، به زیباترین شکل ممکن آراسته شده و بهترین پذیرایی را از میهمانان شما به عمل می آورند.

هتل های مشهد نزدیک حرم با غذا کدامند؟

رزرو هتل های مشهد نزدیک حرم با غذا این امکان را به شما می دهد تا از هزینه های بسیار زیاد تهیه غذا از بیرون در امان باشید. از هتل های مشهد نزدیک حرم با غذا می توان به هتل رز درویشی مشهد اشاره کرد. هتل رز درویشی مشهد تنها هتل ۳ ستاره در مجاورت حرم است که صبحانه و ناهار را همراه اتاق ارائه می دهد. دیگر هتل های مشهد فقط صبحانه را همراه اتاق ارائه می دهند که در صورت پرداخت هزینه به صورت فولبرد می توانید ناهار و شام همراه صبحانه را استفاده نمایید.

قیمت هتل های نزدیک به حرم چقدر است؟

قیمت هتل های نزدیک حرم با توجه به ستاره ها، خدمات و امکانات تعیین می شود. به طور حدودی قیمت هتل های نزدیک به حرم بدون غذا از ۳۵۰ هزار تومان (ارزان ترین قیمت) تا ۶ میلیون تومان (گران ترین قیمت) شروع می شود که البته این قیمت ها با توجه به زمان های مختلف، تغییر می کند. هرچند رزرو آنلاین هتل های نزدیک حرم می تواند هزینه های سفر به مشهد را کاهش دهد.

بهترین هتل های ۵ ستاره نزدیک حرم

هتل های ۵ ستاره نزدیک حرم امکانات و خدمات متنوعی را به میهمانان ارائه می دهند که از جمله این خدمات و امکانات می توان به مجموعه های آبی، سالن تناسب اندام، رستوران های مختلف با غذاهای بین المللی، خدمات رایگان همچون اینترنت، پارکینگ و ترانسفر فرودگاهی و ریلی اشاره کرد. هتل گلدن پالاس مشهد، هتل مجلل درویشی مشهد، هتل الماس دو مشهد، هتل مدینه الرضا مشهد، هتل قصرالضیافه قدس مشهد، هتل قصرالضیافه مشهد و ... از جمله این هتل های ۵ ستاره هستند.

بهترین هتل های ۴ ستاره نزدیک حرم کدامند؟

با رزرو بهترین هتل های ۴ ستاره مشهد نزدیک حرم می توانید هم با قیمت مناسب و هم خدماتی عالی، اقامت در جوار علی بن موسی الرضا علیه ااسلام را تجربه کنید. از بهترین پیشنهادهای ما به شما برای رزرو هتل های ۴ ستاره نزدیک حرم، هتل جواد مشهد، هتل الماس مشهد، هتل رفاه مشهد، هتل الماس نوین مشهد و هتل اترک مشهد است. تمامی این هتل ها با سطح ۴ ستاره خدماتی همچون مجموعه آبی، سالن بدنسازی، رستوران های مختلف و ترانسفر را ارائه می دهند.

بهترین هتل های ۳ ستاره نزدیک حرم کدامند؟

هتل های ۳ ستاره نزدیک حرم این امکان را به شما می دهند تا علاوه بر زیارت، اقامتی بسیار قیمت مناسب را تجربه کنید. هتل های سه ستاره خدماتی همچون هتل های ۴ یا ۵ ستاره ارائه نمی دهند اما تمیز بودن و قیمت معقول آن ها باعث شده تا بسیار پرمخاطب باشند. از هتل های ۳ ستاره در نزدیکی حرم می توان به هتل اطلس، هتل رز درویشی مشهد، هتل مدائن مشهد، هتل جواهر شرق مشهد و هتل تهران مشهد اشاره کرد.

بهترین هتل های ۲ ستاره نزدیک حرم کدامند؟

ارزان ترین هتل های مشهد نزدیک حرم، شامل هتل های ۲ ستاره می شوند که خدمات زیادی ارائه نمی دهند اما به دللی نزدیکی و قیمت ارزانشان؛ همواره مورد توجه قرار می گیرند. از هتل های ۲ ستاره نزدیک حرم مطهر می توان به هتل قدس مشهد، هتل زیارت مشهد و هتل کوثر مشهد اشاره کرد. از نظر کیفیت غذایی و نظافت اتاق ها می توان نمره ۴ از ۱۰ را به این هتل ها داد.

بهترین هتل های ۱ ستاره نزدیک حرم کدامند؟

در بین هتل های ۱ ستاره نزدیک حرم فقط به یک هتل می توان اشاره کرد که آن هم هتل نیکو مشهد است. فاصله هتل نیکو مشهد تا باب الرضا کمتر از دو دقیقه است. نام دیگر هتل های ۱ ستاره نزدیک حرم هتل صدرا مشهد، هتل آرسان مشهد، هتل شقایق مشهد، هتل شمس مشهد و هتل افشار مشهد است. قیمت این هتل ها بسیار پایین بوده و نمی توان توقع امکانات زیادی را از آن ها داشت.

فاصله هتل های نزدیک حرم تا اماکن و موقعیت های مهم چقدر است؟

علاوه بر نزدیک بودن هتل ها به حرم، نزدیکی به مراکز مهم شهر مانند بیماستان ها، حمل و نقل عمومی، جاهای دیدنی و ... هم حائز اهمیت است. به عنوان مثال عده ای هم به قصد زیارت و هم به قصد درمان راهی مشهد می شوند که اینگونه افراد ترجیح می دهند در هتل هایی اقامت کنند که نزدیک بیمارستان ها و مراکز درمانی باشد.
تعدادی دیگر نیز به قصد کارهای اداری راهی مشهد می شوند که ترجیح آن ها رزرو هتل های نزدیک حرم به مراکز اداری همچون استانداری، فرمانداری و ... است. البته اگر در بین این موارد، هتلی پیدا شود که هم نزدیک بیمارستان، هم نزدیک مراکز اداری و هم نزدیک حمل و نقل عمومی باشد که نور علی نور است.

فاصله هتل های نزدیک حرم تا مترو چقدر است؟

فاصله هتل های نزدیک حرم تا مترو می تواند نیاز شما از بابت گرفتن تاکسی را برطرف کنند. همانطور که می دانید مترو سریع ترین سیستم حمل و نقل عمومی در تمامی شهرها است. از هتل های نزدیک حرم به مترو می توان هتل گلدن پالاس مشهد (۱ دقیقه تا مترو)، هتل مجلل درویشی مشهد(۲ دقیقه تا مترو)، هتل آریو مشهد(حدود ۳ دقیقه) و هتل الماس ۲ مشهد (حدود ۴ دقیقه) اشاره کرد.

فاصله هتل های نزدیک حرم تا مراکز خرید چقدر است؟

هتل های نزدیک حرم تا مراکز خرید آپشنی بسیار مهم برای آن دسته از مسافرانی است که علاوه بر زیارت به قصد خرید، راهی مشهد شده اند. از هتل های نزدیک حرم تا مراکز خرید می توان به هتل سی نور مشهد (مراکز خرید اکسون، آسمان، افشار و سراهای هفده شهریور)، هتل آرمان مشهد (مراکز خرید آرمان و ضامن)، هتل اترک مشهد (بازار رضا، بازار فرش فروش ها)، هتل مدینه الرضا مشهد (بازار مرکزی، مرکز خرید نگین) و هتل بین المللی قصر مشهد (بازار بلور، بازار ساعت) اشاره نمود.

فاصله هتل های نزدیک حرم تا مراکز درمانی چقدر است؟

کمتر هتلی در نزدیکی حرم مطهر پیدا می شود که در نزدیکی بیمارستان ها و مراکز درمانی قرار گرفته باشد اما در این قسمت قصد داریم به شرح مختصری از هتل های نزدیک حرم تا مراکز درمانی بپردازیم تا در زمان رزرو هتل های نزدیک حرم، دچار سردرگمی نشوید. هتل الماس ۲ مشهد تنها هتلی است که هم فاصله کمی تا حرم مطهر دارد هم اینکه دقیقا مقابل بیمارستان موسی بن جعفر (ع) قرار گرفته است.
از دیگر هتل های نزدیک حرم تا مراکز درمانی می توان به هتل قصر الضیافه قدس اشاره کرد که فاصله ای حدود ۲ دقیقه تا دارالشفاء امام رضا علیه السلام دارد. هتل رفاه مشهد، هتل تبرک مشهد و هتل ساوین مشهد هم از هتل های نزدیک حرم هستند که فاصله کمی تا درمانگاه آل طاها علیه السلام دارند.

چطور می توانم نزدیک ترین هتل به حرم را رزرو کنم؟

با رزرو هتل های نزدیک حرم با قیمت های مختلف به راحتی قابل انجام است. کافیست وارد صفحه هتل های نزدیک حرم شوید، از میان فیلترها (ستاره یا موقعیت مکانی) یک هتل را انتخاب کنید. سپس تاریخ ورود و خروج، نوع اتاق، تعداد نفرات، اسم و فامیل را وارد کرده و سپس وارد درگاه بانکی شوید. پس از واریز وجه و تایید پرداخت، واچر (سند اقامت هتل که تاریخ و نوع اتاق را مشخص می کند) به صورت آنی قابل دریافت می باشد. از دیگر راه های رزرو هتل نزدیک حرم تماس با شماره ۰۵۱،۳۱۸۹۶ می باشد.

021-43000020

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج هتل برای شماست.