1. خانه
 2. رزرو هتل
 3. هتل قشم
 4. هتل اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۱۳

هتل اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم
آدرس : قشم، 55 کیلومتری مرکز شهر، خیابان ساحلی جنوبی، نرسیده به فرودگاه قشم
۴.۲ از ۵ عالی ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز آرامش محیط
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم
مشاهده کامل
 • سرویس فرنگی
 • سرویس ایرانی
 • پارکینگ در هتل
 • رستوران

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم
هتل اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم در سال 1396 به عنوان اقامتگاه بومگردی به بهره داری رسید. خانه های بومی با شکل خاص کپر برای اقامت گردشگران عزیز در 55 کیلومتری جزیره و در خیابان ساحلی احداث شده است. این خانه ها به نام اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس شناخته می شوند. اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم این امکان را برای گردشگران فراهم کرده تا اقامتی شبیه به بومیان جزیره و نوستالژیک را در دل ساحل جزیره تجربه کنند. این اقامتگاه اغلب مورد توجه طبیعت گردان قرار می گیرد و هر ساله افراد زیادی را به سمت خود جذب می کند. واحد های اقامتی در اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم دارای 6 باب اتاق با مصالح کاهگل و چوب می باشد. این اتاق ها به ترتیب در کنار ...
قیمت اتاق های اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم
چهار نفره ( کف خواب ) | اقامت با صبحانه %۱۳ تخفیف

 چهار نفره ( کف خواب )
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۴۰۰,۰۰۰ ۳۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم

هتل اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم در سال 1396 به عنوان اقامتگاه بومگردی به بهره داری رسید. خانه های بومی با شکل خاص کپر برای اقامت گردشگران عزیز در 55 کیلومتری جزیره و در خیابان ساحلی احداث شده است. این خانه ها به نام اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس شناخته می شوند.
اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم این امکان را برای گردشگران فراهم کرده تا اقامتی شبیه به بومیان جزیره و نوستالژیک را در دل ساحل جزیره تجربه کنند. این اقامتگاه اغلب مورد توجه طبیعت گردان قرار می گیرد و هر ساله افراد زیادی را به سمت خود جذب می کند.

واحد های اقامتی در اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس

اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم دارای 6 باب اتاق با مصالح کاهگل و چوب می باشد. این اتاق ها به ترتیب در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که به دلیل نزدیکی به ساحل، حال و هوایی مرطوب دارند. در فصول تابستان اقامت در این واحد های اقامتی و استفاده از هوای خنک می تواند حس و حالی دلنشین را به شما منتقل کند.
اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم با ایجاد اتاق های طاقی و کپری، فاقد پنجره می باشد. از این رو آفتاب و باران های شدید به داخل آن ها نفوظ نخواهد کرد و همچنین مقاوت آن ها را بالا می برد. شما می توانید با اقامت در اتاق های این اقامتگاه بومگردی خاطره ای به یادماندنی را برای خود و عزیزنتان رقم زنید.

اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس چه مزیت هایی دارد

اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم دارای مزیت های بسیاری می باشد. شما می توانید با اقامت در این اقامتگاه کنار ساحل از مزیت هایی نظیر لذت ماهی گیری، تماشای گونه های جانوری و آبی و ... برخوردار شوید. همچنین این هتل درست در رو به روی جزیره زیبا و بکر هنگام قرار گرفته است که محل مناسبی برای سفر به این جزیره محسوب می شود. علاوه بر این ناگفته نماند که هزینه بسیار کمی نیز دارا می باشد.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات اقامتگاه بومگردی ساحلی فردیس قشم

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴.۲ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۳/۵
آرامش محیط۵/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۵/۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۸

اکی بود

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳