1. خانه
 2. رزرو هتل
 3. هتل تهران
 4. هتل آپارتمان پارادیزو تهران
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۱۰

هتل آپارتمان پارادیزو تهران

آپارتمان خیلی خوب

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل آپارتمان پارادیزو تهران
آدرس : تهران، کارگر شمالی، خیابان دوم، تقاطع صالحی، بن بست اقراری، پلاک 12
۳ از ۵ متوسط ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۴ از ۵ بیشترین امتیاز آرامش محیط
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل آپارتمان پارادیزو تهران
مشاهده کامل
 • اینترنت در اتاق
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • اینترنت در لابی
 • صندوق امانات
 • سرویس فرنگی
 • سرویس ایرانی

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل آپارتمان پارادیزو تهران

هتل آپارتمان پارادیزو تهران در واقع یک هاستل است که این امکان را به شما می دهد تا با دیگر افراد، معاشرت نزدیک داشته باشید. اما اگر اینگونه اقامتی را پسند نمی کنید، توصیه های بهتری برای رزرو هتل تهران داریم. هتل آپارتمان سیب تهران و هتل آپارتمان وزراء تهران از گزینه های با کیفیت برای اقامت می باشند. اتاق های هتل آپارتمان پارادیزو تهران اتاق های هتل پارادیزو تهران با دیگر اتاق هایی که تا به حال دیده اید متفاوت است. در اتاق های این هتل آپارتمان شما نه تختی مجزا خواهید داشت، نه سرویس بهداشتی و حمام مخصوص به خود؛ بلکه باید در یک اتاقی استراحت کنید که بیش از 5 نفر در آن اقامت دارند. سیستم تهویه مطبوعی برای اتاق های هتل پارادیزو تعریف نشده و برای استشمام ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های آپارتمان پارادیزو تهران
اتاق چهار تخته | اقامت با صبحانه %۱۰ تخفیف

اتاق چهار تخته
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳۸۰,۰۰۰ ۳۴۳,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل آپارتمان پارادیزو تهران

هتل آپارتمان پارادیزو تهران در واقع یک هاستل است که این امکان را به شما می دهد تا با دیگر افراد، معاشرت نزدیک داشته باشید. اما اگر اینگونه اقامتی را پسند نمی کنید، توصیه های بهتری برای رزرو هتل تهران داریم. هتل آپارتمان سیب تهران و هتل آپارتمان وزراء تهران از گزینه های با کیفیت برای اقامت می باشند.

اتاق های هتل آپارتمان پارادیزو تهران

اتاق های هتل پارادیزو تهران با دیگر اتاق هایی که تا به حال دیده اید متفاوت است. در اتاق های این هتل آپارتمان شما نه تختی مجزا خواهید داشت، نه سرویس بهداشتی و حمام مخصوص به خود؛ بلکه باید در یک اتاقی استراحت کنید که بیش از 5 نفر در آن اقامت دارند.

سیستم تهویه مطبوعی برای اتاق های هتل پارادیزو تعریف نشده و برای استشمام هوا، باید به حیاط این هتل مراجعه کرد. شاید نام هاستل بهتر از نام هتل آپارتمان باشد. چون امکاناتی بسیار پیش پا افتاده در این مکان اقامتی وجود دارد که تنها برای آقایان مجرد، یا جوانان شهرستانی که به دنبال شغل آمده اند مناسب می باشد.

آیا هتل پارادیزو تهران رستوران دارد؟

متاسفانه هتل آپارتمان پارادیزو پایتخت نه رستوران دارد نه کافی شاپ؛ بلکه یک سالن وسیع برای گپ و گفت دارد. البته آشپزخانهبزرگ هتل که در زیرزمینی آن قرار گرفته مکانی برای طبخ غذا به صورت سنتی و درست کردن چای است. این هتل از امکانات خاصی برخوردار نیست و تنها یک کتابخانه کوچک همراه با سیستم صوتی و تصویری، برای سرگرمی میهمانان این هتل در دسترس می باشد.

موقعیت مکانی هاستل پارادیزو

هاستل پارادیزو در محله امیرآباد تهران واقع شده که به مرکز شهر، خیابان ولیعصر و ... دسترسی آسانی دارد. زمانی که شما این هاستل را برای اقامت انتخاب کنید، درخواهید یافت معاشرت های دوستانه، آشنا شدن با افراد مختلف و دیگر مسائل هم  از مزیت های این هتل در پایتخت به شمار می رود.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات آپارتمان پارادیزو تهران

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۳ از ۵
نظافت۲/۵
قابلیت دسترسی۲/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۳/۵
ارزش خرید۴/۵
۸ دی ۱۳۹۸

هتل آپارتمان خوبی بود

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳