• اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪35

هتل پرستو تهران

02143000020

تصویر نقشه هتل پرستو تهران
آدرس : تهران، خیابان جمهوری، بعد از پل حافظ، کوچه کیخسروشاهی، پلاک ۱۱
4.8 از 5 عالی 1 نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
5 از 5 بیشترین امتیاز قابلیت دسترسی
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل پرستو تهران
مشاهده کامل
  • اینترنت در لابی
  • اینترنت در اتاق
  • صندوق امانات
  • سرویس فرنگی
  • سرویس ایرانی
  • رستوران

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل پرستو تهران

هتل پرستو تهران در خیابان جمهوری واقع شده است که به سفارت‌خانه‌های فرانسه، ایتالیا و ... نزدیک می باشد. این هتل تهران در سال ۱۳۴۸ افتتاح شده و آخرین بهسازی آن در سال ۱۳۹۷ صورت گرفته است. لابی هتل نیز دارای لوازمی همچون: تلویزیون، مبلمان‌های راحت و ... می باشد. هتل پرستو تهران ۲ طبقه ‌بنا دارد که ۲۲ باب اتاق در طبقات پراکنده شده اند. اتاق‌های این هتل تهران بسیار تمیز بوده و با امکانات مناسبی تجهیز شده است. در داخل اتاق‌ها امکاناتی از قبیل تلویزیون، تخت، تلفن، میز آرایش، پتو، سیستم سرمایشی و گرمایشی و ... وجود دارد. رستوران هتل پرستو تهران و موقعیت مکانی هتل پرستو شهر تهران دارای یک رستوران است که از نظر طراحی و چیدمان لوکس نیست، ولی بسیار تمیز و مرتب ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های پرستو تهران
یک تخته | اقامت با صبحانه %35 تخفیف

یک تخته
1 نفر صبحانه نفر اضافه
1 شب 321,550 210,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخته | اقامت با صبحانه %35 تخفیف

دو تخته
2 نفر صبحانه نفر اضافه
1 شب 505,760 330,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سه تخته | اقامت با صبحانه %36 تخفیف

سه تخته
3 نفر صبحانه نفر اضافه
1 شب 644,190 415,000 تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل پرستو تهران

هتل پرستو تهران در خیابان جمهوری واقع شده است که به سفارت‌خانه‌های فرانسه، ایتالیا و ... نزدیک می باشد. این هتل تهران در سال ۱۳۴۸ افتتاح شده و آخرین بهسازی آن در سال ۱۳۹۷ صورت گرفته است. لابی هتل نیز دارای لوازمی همچون: تلویزیون، مبلمان‌های راحت و ... می باشد.

هتل پرستو تهران ۲ طبقه ‌بنا دارد که ۲۲ باب اتاق در طبقات پراکنده شده اند. اتاق‌های این هتل تهران بسیار تمیز بوده و با امکانات مناسبی تجهیز شده است. در داخل اتاق‌ها امکاناتی از قبیل تلویزیون، تخت، تلفن، میز آرایش، پتو، سیستم سرمایشی و گرمایشی و ... وجود دارد.

رستوران هتل پرستو تهران و موقعیت مکانی

هتل پرستو شهر تهران دارای یک رستوران است که از نظر طراحی و چیدمان لوکس نیست، ولی بسیار تمیز و مرتب است. رستوران این هتل تهران غذاهای خود را به صورت منو انتخابی به میهمانان خودعرضه می‌کند. پرسنل و آشپزهای رستوران این هتل بسیار آراسته و مودب هستند.

هتل 2 ستاره پرستو تهران موقعیت مکانی خوبی دارد که همین امر موجب می شود تا دسترسی شما به موزه‌هایی از جمله موزه آبگینه و موزه جواهرات و موزه ملی و ... آسان شود. لازم به ذکر است هتل فاقد آسانسور و پارکینگ است که شما می‌توانید از پارکینگ عمومی جنب هتل(با هزینه) استفاده نمایید.

خدمات و امکانات هتل پرستو تهران

هتل پرستو تهران با این که آسانسور ندارد ولی خدمات خوبی را به میهمانان ارائه می دهد. لاندری، اتاق چمدان، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی، فروشگاه و ... از جمله امکانات و خدمات این هتل تهران محسوب می‌شود. جهت اطلاع از کیفیت و تمیزی هتل، می‌توانید به بخش نظرسنجی مردم درباره این هتل تهران در پایین صفحه مراجعه نمایید. اگر هم به دنبال هتل بهتری هستید، پیشنهاد می کنیم هتل بولوار تهران و هتل بلور تهران را رزرو نمایید.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات پرستو تهران

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

4.8 از ۵
نظافت4/۵
قابلیت دسترسی5/۵
آرامش محیط5/۵
کیفیت غذا5/۵
ارزش خرید5/۵
۸ دی ۱۳۹۸

هتل خوبی بود

021-43000020