1. خانه
 2. رزرو هتل
 3. هتل تهران
 4. هتل پاسارگاد تهران
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۸

هتل پاسارگاد تهران

۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۰

تصویر نقشه هتل پاسارگاد تهران
آدرس : تهران، خیابان آزادی، خیابان جمالزاده جنوبی، شماره ۶۱
۴ از ۵ خوب ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل پاسارگاد تهران
مشاهده کامل
 • اینترنت در اتاق
 • صندوق امانات
 • سرویس فرنگی
 • سرویس ایرانی
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • اینترنت در لابی

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل پاسارگاد تهران

هتل پاسارگاد تهران یک هتل دو ستاره است که در سال 1352 ساخته شده و در سال 1395 مورد بازسازی و بهسازی قرار گرفت تا گردشگران بیشتری جذب این هتل شوند. این هتل تهران دارای 5 طبقه ساختمانی است که 45 اتاق زیبا و نسبتاً ئسیع در این طبقات جای گرفته است. این هتل فقط برای اقامت شبانه یا سفرهای کاری مناسب است. هتل پاسارگاد 2 ستاره تهران دارای لابی نقلی بوده که در اندازه ستاره های هتل قابل قبول می باشد. از امکاناتی که در لابی این هتل وجود دارد می توان به تلویزیون و مبلمانی زیبا در آن اشاره کرد. اتاق هایی که در این هتل وجود دارند نسبتاً وسیع بوده و اقامتی راحت را برای شما رقم می زنند. امکانات هتل پاسارگاد تهران چیست؟ هتل 2 ستاره ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های پاسارگاد تهران
دو تخته | اقامت با صبحانه %۸ تخفیف

دو تخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳۵۱,۰۰۰ ۳۲۵,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت دو تخته | اقامت با صبحانه %۸ تخفیف

سوئیت دو تخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۴۵۵,۰۰۰ ۴۲۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت سه تخته | اقامت با صبحانه %۸ تخفیف

سوئیت سه تخته
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۵۴۸,۰۰۰ ۵۰۸,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل پاسارگاد تهران

هتل پاسارگاد تهران یک هتل دو ستاره است که در سال 1352 ساخته شده و در سال 1395 مورد بازسازی و بهسازی قرار گرفت تا گردشگران بیشتری جذب این هتل شوند. این هتل تهران دارای 5 طبقه ساختمانی است که 45 اتاق زیبا و نسبتاً ئسیع در این طبقات جای گرفته است. این هتل فقط برای اقامت شبانه یا سفرهای کاری مناسب است.

هتل پاسارگاد 2 ستاره تهران دارای لابی نقلی بوده که در اندازه ستاره های هتل قابل قبول می باشد. از امکاناتی که در لابی این هتل وجود دارد می توان به تلویزیون و مبلمانی زیبا در آن اشاره کرد. اتاق هایی که در این هتل وجود دارند نسبتاً وسیع بوده و اقامتی راحت را برای شما رقم می زنند.

امکانات هتل پاسارگاد تهران چیست؟

هتل 2 ستاره پاسارگاد تهران فاقد پارکینگ بوده اما میهمانان می توانند از پارکینگ های عمومی مجاور هتل استفاده نمایند. رستوران از دیگر امکانات هتل است که انواع غذاهای ایرانی و سنتی را ارائه می دهد. پرسنل خوش برخورد و حرفه ای رستوران نیز، سفارشات میهمانان را به خوبی انجام می دهد تا رضایت خاطر آنها را به دست آورند. کافی شاپ هتل نیز با انواع نوشیدنی های سرد و گرم بهترین گزینه برای سپری کردن ساعاتی آرام همراه با قهوه است.

هتل 2 ستاره پاسارگاد تهران در چه نقطه تهران قرار دارد؟

هتل پاسارگاد تهران در خیابان آزادی قرار دارد و تا برج معروف آزادی تهران ، مسافت بسیار اندکی دارد. برج آزای تهران، نماد هانی شناخت ایران می باشد. آدرس دقیق این هتل تهران در خیابان آزادی، خیابان جمالزاده جنوبی، شماره 61 موجود است. با اقامت در این هتل تهران اقامتی ارزان را تجربه خواهید کرد.

لازم به ذکر است شما می توانید پس از مطالعه دقیق مطالب این هتل را به عنوان مقصدی برای اقامت انتخاب نمایند. هتل هایی نظیر هتل خیام تهران و هتل آپادانا تهران را مورد بررسی قرار دهید تا با مقایسه این هتل ها، انتخابی ایده آل داشته باشید.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات پاسارگاد تهران

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴ از ۵
نظافت۵/۵
قابلیت دسترسی۲/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۵/۵
۸ دی ۱۳۹۸

هتل متوسطی بود

۰۲۱-۴۳۰۰۰۰۲۰