1. خانه
 2. رزرو هتل
 3. هتل تهران
 4. هتل پرشیا 1 تهران
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۲۴

هتل پرشیا 1 تهران

۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۰

تصویر نقشه هتل پرشیا 1 تهران
آدرس : تهران، خیابان حافظ، نرسیده به چهارراه کالج
۳.۶ از ۵ خوب ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۴ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل پرشیا 1 تهران
مشاهده کامل
 • صندوق امانات
 • سرویس ایرانی
 • اینترنت در لابی
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • پارکینگ در هتل

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل پرشیا 1 تهران

هتل پرشیا 1 تهران یکی از هتل های 3 ستاره است که در خیابان حافظه قرار داده است. این هتل تهران ظاهری نسبتاً قدیمی دارد اما از نظر کیفیت و خدمات یکی از بهترین ها در رده خود است. هتلی که در سال 1380 ذکر شده است ، در سال 1394 وارد شده است و در سال 1394 مورد بازسازی قرار گرفت. هتل پرشیا 1 تهران دارای ساختمانی 5 طبقه بوده که 80 اتاق زیبا در این طبقات گسترده اند. موقعیت مکانی هتل باعث شده است تا به دلیل اینکه تهران دسترسی داشته باشد. هتل لابی با امکانات خوبی طراحی شده تا میهنمان در بد ورود به سیستم استراحت شود.  اتاق ها و رستوران هتل پرشیا 1 تهران هتل 3 ستاره پرشیا 1 تهران 80 اتاق خود را که شامل ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های پرشیا 1 تهران
یک تخته | اقامت با صبحانه %۲۴ تخفیف

یک تخته
۱ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۴۲۷,۲۸۰ ۳۲۵,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخته | اقامت با صبحانه %۲۴ تخفیف

دو تخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۶۱۰,۴۰۰ ۴۶۷,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان یکخوابه | اقامت با صبحانه %۴۰ تخفیف

آپارتمان یکخوابه
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۰۵۱,۸۵۰ ۶۴۱,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان دوخوابه | اقامت با صبحانه %۳۹ تخفیف

آپارتمان دوخوابه
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۵۳۴,۷۲۰ ۹۴۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل پرشیا 1 تهران

هتل پرشیا 1 تهران یکی از هتل های 3 ستاره است که در خیابان حافظه قرار داده است. این هتل تهران ظاهری نسبتاً قدیمی دارد اما از نظر کیفیت و خدمات یکی از بهترین ها در رده خود است. هتلی که در سال 1380 ذکر شده است ، در سال 1394 وارد شده است و در سال 1394 مورد بازسازی قرار گرفت.

هتل پرشیا 1 تهران دارای ساختمانی 5 طبقه بوده که 80 اتاق زیبا در این طبقات گسترده اند. موقعیت مکانی هتل باعث شده است تا به دلیل اینکه تهران دسترسی داشته باشد. هتل لابی با امکانات خوبی طراحی شده تا میهنمان در بد ورود به سیستم استراحت شود. 

اتاق ها و رستوران هتل پرشیا 1 تهران

هتل 3 ستاره پرشیا 1 تهران 80 اتاق خود را که شامل اتاقهای سینگل ، دبل ، تریپل و آپارتمانهای 1 خوابه و 2 خوابه می شودوند. در داخل این اتاقها امکان نظریه یخچال ، سیستم تهویه مطبوع ، آشپزخانه ، کمدی دیواری ، تلویزیون ، مبلغ ، دمپایی و ... وجود دارد که برای رفاه میهنمان تهیه شده است. 

هتل پرشیا 1 در تهران رستوران نقلی ولی تمیز دارد که با سروانوا غذاهای ایرانی و فرنگی پذیرای میهمانان هتل است. منوی رستوران این هتل تهران انتخاب شده است و صبحانه را به راحتی بفهمانید سرویس سرویس را بخاطر داشته باشید. پرسنل حرفه ای ، فضایی تمیز و خوشبو و ... از جمله هتل محاسن رستوران است.

هتل پرشیا تهران به چه اماکنی نزدیکی است؟

هتل جذاب پرشیا 1 تهران آدرس خود را در سایت های خود قرار داده است ولی ما آدرس دقیق تری را از این هتل تهران به شما می دهیم. تهران ، خیابان حافظ ، نرسیده به چهارراه کالج آدرس این هتل می تواند باشد. از بیمارستان های دانشگاهی ، دانشگاه ها و ادارات مهمترین دولت پایتخت نزدیک به هتل بوده است که از مزیت های مهم آن به شمار می رود.

بازارها ، مراکز فرهنگی و هنری و برنامه های مفرح در این بخش از تهران به وفور یافت می شود. استفاده از اقامت در این هتل تهران را به شما توصیه می کند چون ارزان و راحت است. لاندری ، گشت درون شهری ، نمازخانه ، اسانسور و ... از خدمات این هتل است.

مقایسه هتل پرشیا 1 تهران با هتل هایی نظیر هتل ایرانشهر تهران و هتل پرشیا 2 تهران می تواند به شما کمک کند تا اقامتی مطمئن تر و برتر را تجربه کنید. پیشنعاد می کنم اگر به دنبال هتلی سه ستاره در پایتخت ایران هستید، هتل های ذکر شده را مورد بررسی قرار دهید.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات پرشیا 1 تهران

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۳.۶ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۲/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۸ دی ۱۳۹۸

عالی بود

۰۲۱-۴۳۰۰۰۰۲۰