هتل طلوع خورشید

رزرو هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

شروع قیمت : 315,000 تومان

تخفیف : 18%

امتیاز :

تلفن هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

آدرس : اصفهان - خیابان ابن سینا - کوچه شماره 37 (میر علا الدین) - فرعی سوم - هتل سنتی طلوع خورشید

نزدیکی به فرودگاه : 33 دقیقه

نزدیکی به راه آهن : 29 دقیقه

درباره هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان یک هتل سه ستاره در قالب یک خانه تاریخی است. طاق، پنجره های چوبی، پله کان، حوض و باغچه هتل باعث شده تا فضای دل انگیزی ایجاد شود.

هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان در محله ای واقع شده است که آثار تاریخی بسیاری را در اطراف خود دارد. چندین برج تاریخی، مدرسه صفویه و حمام شیخ بهایی درهمین حوالی می باشند.

هتل طلوع خورشید با معماری مدرن و سنتی تلفیق شده است. آن دسته از گردشگرانی که مایل به اقامت در گران ترین و لوکس ترین هتل های اصفهان نیستند می توانند این هتل را انتخاب نمایند.

اتاق های هتل سنتی طلوع خورشید و امکانات داخل آن

این هتل دارای 2 طبقه ساختمانی همراه با 21 واحد اقامتی است. تمام 21 واحد هتل سنتی طلوع خورشید بسیار تمیز و مرتب هستند. اتاق های هتل، نور دهی خوبی داشته و چشم اندازی از محوطه زیبای آن دارند.

کف تمام اتاق ها سرامیک بوده و با قالیچه هایی کوچک تزئین شده اند. از امکانات داخل اتاق ها می توان به سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، یخچال و ... اشاره کرد.

سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، ملزومات بهداشتی، روم سرویس، مینی‌بار با هزینه،چای ساز،تلویزیون و ... از دیگر امکانات اتاق‌ها هستند.

رستوران و چایخانه سنتی هتل طلوع خورشید اصفهان

برای صرف غذا می توانید به رستوران زیبای هتل سنتی مراجعه کنید. در منو رستوران متنوع ترین غذاهای ایرانی وجود دارد. از جمله آن ها می توان به قرمه سبزی، دیزی سنگی، قرمه، کباب و ... اشاره کرد.

فضای رستوران با نقش و نگار هایی سنتی آراسته شده است. در چایخانه سنتی هتل می توانید بر روی تخت های چوبی لم داده و چای و قلیان سفارش دهید. سرویسی که برای میهمانان چایخانه سنتی آورده می شود شامل آجیل،تنقلات، نبات و چای است.

موقعیت مکانی هتل طلوع خورشید و جاذبه های اصفهان

هتل در خیابان ابن سینا - کوچه شماره 37 (میر علا الدین) - فرعی سوم – واقع شده است. هتل به جاذبه های فراوانی نزدیک می باشد.

اکنون فاصله این هتل اصفهان را با اماکن تاریخی شرح می دهیم. فاصله هتل تا عمارت عالی قاپو 8 دقیقه، کاخ چهل ستون 9 دقیقه، بازار اصفهان 10 دقیقه میدان نقش جهان 5 دقیقه می باشد. هتل سنتی طلوع خورشید تا کاخ هشت بهشت 12دقیقه فاصله دارد. ( زمان ها با احتساب خودرو می باشند)


هتل پارت اصفهان هم یکی دیگر از هتل های خوب اصفهان به شمار می رود. تشابهی که بین این هتل و هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان وجود دارد ستاره ها و امکانات آن ها می باشد. هر دو هتل سه ستاره بوده و از نظر خدمات و امکانات برابر هستند.

نویسنده :


ادامه مطلب

امکانات هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

نرخ اتاق های هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

مکان هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

 • 1
 • 2
 • 3

نظرات مهمانان هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

2.5/5 از 2 رای.
 • نظافت هتل و اتاقها
 • موقعیت هتل نسبت به حرم
 • رعایت سکوت و آرامش
 • کیفیت غذا
 • ارزش اقامت نسبت به قیمت
گستره امتیازات
هتل سنتی طلوع خورشید
نظافت هتل و اتاقها
موقعیت هتل نسبت به حرم
رعایت سکوت و آرامش
کیفیت غذا
ارزش اقامت نسبت به قیمت
نظر:
هتل سنتی طلوع خورشید واقعا باصفا و تجربه یه خانه سنتی بازسازی شده با سلیقه و با کیفیت مناسب و داشت به خصوص فضای قسمت سرو صبحانش. اگه فضاهای سنتی حال دلتون و خوب میکنه بهتون پیشنهاد میکنم
گچ و رنگ دیوار در حال پوسته شدن در بعضی نقاط.یک بار صبح گفتیم اتاق و نظافت کنن بعدازظهر که اومدیم انجام نشده بود اعتراض که کردیم گفتن اولویت با اتاق های چک اوت شده هست !!؟؟و چون اون روز اتاق خالی شده زیاد بود نرسیدن.
Show more
هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان
نظافت هتل و اتاقها
موقعیت هتل نسبت به حرم
رعایت سکوت و آرامش
کیفیت غذا
ارزش اقامت نسبت به قیمت
نظر:
پذیرش برخورد خوب بود نظافت اطاقها هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان خوب بود و کارگران نظافت برخورد خوبی داشتن
Show more

آپلود عکس مرتبط

..%
No description
 • Size:
 • Type:
 • Preview:
لطفا قبل از ارسال نظر خود قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید