1. خانه
 2. رزرو هتل
 3. هتل اصفهان
 4. هتل قصر منشی اصفهان
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۲۰

هتل قصر منشی اصفهان

آپارتمان خیلی خوب

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل قصر منشی اصفهان
آدرس : اصفهان، خیابان نشاط- کوچه قصر منشی غربی- پلاک5
۴ از ۵ خوب ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل قصر منشی اصفهان
مشاهده کامل
 • اینترنت در اتاق
 • سرویس فرنگی
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • اینترنت در لابی

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل قصر منشی اصفهان
هتل قصر منشی اصفهان در واقع کاخی به جامانده از عهد قاجاریه است که در قرن 12 هجری شمسی مطابق با قرن 18 میلادی ساخته شده است. این هتل اصفهان در اصل، یک اقامتگاه سنتی مجلل است که مسلماً اقامت در آن می تواند، سفری خاطره انگیز را برای شما رقم بزند. قابل توجه است که بددانید این مکان، یکی از خانه های فتحعلی شاه قاجار بوده است. اتاق های هتل قصر منشی اصفهان هتل قصر منشی اصفهان دارای اتاق های ویژه و لوکس است که یکی از مزایای این هتل اصفهان به شمار می رود. این هتل بازسازی های بسیار خوبی را انجام داده و با تمام قوا، از گردشگران تور اصفهان پذیرایی می کند. در ادامه با انواع اتاق های این هتل زیبا و سنتی در شهر اصفهان آشنا ...
قیمت اتاق های قصر منشی اصفهان
اتاق یک تخته | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

اتاق یک تخته
۱ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۵۷۶,۰۰۰ ۴۶۰,۸۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق دو تخته کویین | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

اتاق دو تخته کویین
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۷۲۰,۰۰۰ ۵۷۶,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق دو تخته کینگ | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

اتاق دو تخته کینگ
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۸۷۰,۰۰۰ ۶۹۶,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق سه تخته | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

اتاق سه تخته
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۹۸۰,۰۰۰ ۷۸۴,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق قاجار VIP | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

اتاق قاجار VIP
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۹۸۰,۰۰۰ ۷۸۴,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق زندیه VIP | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

اتاق زندیه VIP
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۱۰۰,۰۰۰ ۸۸۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق صفویه VIP | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

اتاق صفویه VIP
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۳۶۸,۰۰۰ ۱,۰۹۴,۴۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق آینه VIP | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

اتاق آینه VIP
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۶۴۰,۰۰۰ ۱,۳۱۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوییت دلنشین VIP | اقامت با صبحانه %۲۰ تخفیف

سوییت دلنشین VIP
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۹۷۰,۰۰۰ ۱,۵۷۶,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل قصر منشی اصفهان

هتل قصر منشی اصفهان در واقع کاخی به جامانده از عهد قاجاریه است که در قرن 12 هجری شمسی مطابق با قرن 18 میلادی ساخته شده است. این هتل اصفهان در اصل، یک اقامتگاه سنتی مجلل است که مسلماً اقامت در آن می تواند، سفری خاطره انگیز را برای شما رقم بزند. قابل توجه است که بددانید این مکان، یکی از خانه های فتحعلی شاه قاجار بوده است.

اتاق های هتل قصر منشی اصفهان

هتل قصر منشی اصفهان دارای اتاق های ویژه و لوکس است که یکی از مزایای این هتل اصفهان به شمار می رود. این هتل بازسازی های بسیار خوبی را انجام داده و با تمام قوا، از گردشگران تور اصفهان پذیرایی می کند. در ادامه با انواع اتاق های این هتل زیبا و سنتی در شهر اصفهان آشنا خواهید شد.
اتاق های هتل قصر منشی اصفهان شامل اتاق های 1 نفره، 2 نفره، 3 نفره، اتاق مهتاب و اتاق شاهین، سوئیت صفوی، سوئیت قجر، سوئیت دلنشین و سوئیت آینه (سوئیت ماه عسل برای زوجین) می شود. در تمامی اتاق های این هتل امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، تلویزیون، یخچال، کمد، تخت هایی با ابعاد بزرگ و ... را دارا می باشند.

رستوران و امکانات هتل قصر منشی اصفهان

رستوران هتل قصر منشی اصفهان از زیبایی فوق العاده ای برخوردار می باشد. در این رستوران از غذاهای تکراری و خسته کننده خبری نیست. در منوی رستوران این هتل اصفهان شما با غذاهایی نظیر خورشت ها و برنج های مختلف، غذاهای سنتی اصفهان شامل بریانی و خورش ماست و ... می شود. ناگفته نماند ظروف سفالی زیبا و سنتی برای سرو غذای میهمانان استفاده می گردد.
رستوران هتل زیبای قصر منشی در اصفهان از میهمانان گیاهخوار خود غافل نبوده و برای آنان غذاهایی به این سبک را تهیه می کند. رستوران هتل به صورت بوفه بوده که در ادامه ذکر می شود. 4 نوع سالاد، 4 نوع غذا برای گیاهخواران، 2 نوع برنج، 2 نوع کباب، 2 نوع سوپ، 3 نوع خورش و 3 نوع غذای سنتی اصفهان از میز بوفه سلف سرویس رستوران می باشند. این رستوران مواد غذایی خود را به روز تهیه می کند، پس میهمانان توجه داشته باشند که حتماً سفارش های خود را به پذیرش هتل اعلام نمایند.

امکانات و اماکن نزدیک به هتل سنتی قصر منشی اصفهان

این اقامتگاه سنتی با این که بسیار زیبا است اما از امکانات بسیاری برخوردار نمی باشد. از خدمات و امکانات این هتل در اصفهان تنها می توان به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، اینترنت در اتاق و لابی، لاندری و راهنمای تور محلی اشاره کرد. هتل قصر منشی به قدری مزیت دارد که امکانات آن به چشم نیاید.
یکی از مزیت های مهم این هتل اصفهان دسترسی به بازار سنتی اصفهان است که تمامی صنایع دستی را می توان در آن پیدا نمود. میدان نقش جهان اصفهان فاصله ای بسیار اندک تا هتل داشته که از مزیت دیگر آن به شمار می رود. کاخ عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد شاه و بازار قیصریه هم به آسانی در دسترس خواهد بود.
زاینده رود زیبای اصفهان هم 1200 متر از این هتل دور بوده که با چند قدم پیاده روی می توان به آن رسید. این اقامتگاه به دلیل جایگاه تاریخی که دارد به ثبت آثار میراث ملی رسیده و تحت نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری شهر اصفهان مورد مرمت قرار گرفته است.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات قصر منشی اصفهان

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴ از ۵
نظافت۵/۵
قابلیت دسترسی
آرامش محیط۵/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۵/۵
۱۱ آبان ۱۳۹۹

اين هتل در دل آثار باستاني اصفهان قرار داره نزديكترين فاصله تا ميدان نقش جهان و سبك كاملا سنتي و محيط سنتي اون كاملا آدم را به خاطرات و حال و هواي خانه هاي مادربزرگ ها و قديمي ها ميبره به نظرم از لحاظ كيفيت غذا هم خوب بود.اتاقها هم نو تمييز بود

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳