• اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪۲۲

هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور

۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۰

تصویر نقشه هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور
آدرس : شهر سنگاپور، 6 Fort Canning Road, Dhoby Ghaut (Arts & Heritage), 179494 Singapore, Singapore
۴.۲ از ۵ عالی ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز کیفیت غذا
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور
مشاهده کامل
  • اینترنت در اتاق
  • صندوق امانات
  • سرویس فرنگی
  • پارکینگ در هتل
  • استخر
  • رستوران

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور

هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور از موقعیت مکانی خوبی برخوردار است که به مراکز مهم شهر نزدیک می باشد.  این هتل در 275 متری مجتمع پلازا قرار گرفته است. هتل ذکر شده در ۹ دسامبر ۲۰۰۹ به بهره برداری رسیده است و با ارائه خدماتی عالی توانسته جایگاه خوبی را برای خود کسب کند. امکانات هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور استخر بزرگی را طراحی کرده تا میهمانان بتوانند مشغول آب تنی و شنا شوند. سالن تناسب اندام هتل نیز برای پرورش عضلات بهترین مکان است. اینترنت و پارکینگ رایگان نیز برای میهمانان تدارک دیده شده تا دغدغه ای نداشته باشند. هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور از امکانات دیگری نظیر اتاق های خانوادگی، اتاق های غیر سیگاری، خدمات روم سرویس، خدمات لاندری، ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور
DBL | اقامت با صبحانه %۲۲ تخفیف

DBL
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳,۳۰۰,۰۰۰ ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

TRPL | اقامت با صبحانه %۱۸ تخفیف

TRPL
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۴,۰۰۰,۰۰۰ ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور

هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور از موقعیت مکانی خوبی برخوردار است که به مراکز مهم شهر نزدیک می باشد.  این هتل در 275 متری مجتمع پلازا قرار گرفته است. هتل ذکر شده در ۹ دسامبر ۲۰۰۹ به بهره برداری رسیده است و با ارائه خدماتی عالی توانسته جایگاه خوبی را برای خود کسب کند.

امکانات هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور

هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور استخر بزرگی را طراحی کرده تا میهمانان بتوانند مشغول آب تنی و شنا شوند. سالن تناسب اندام هتل نیز برای پرورش عضلات بهترین مکان است. اینترنت و پارکینگ رایگان نیز برای میهمانان تدارک دیده شده تا دغدغه ای نداشته باشند.
هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور از امکانات دیگری نظیر اتاق های خانوادگی، اتاق های غیر سیگاری، خدمات روم سرویس، خدمات لاندری، خدمات رفت و برگشت فرودگاهی، پذیرش ۲۴ ساعته و ... را ارائه می دهد. این هتل یکی از قیمت مناسب ترین هتل های سنگاپور است.

اتاق ها و رستوران هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور

هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور اتاق های زیبایی دارد که با امکانات قابل قبولی مهیای میهمانان شده است. در داخل اتاق های هتل امکانات و لوازمی مانند سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون کابلی، یخچال، مینی بار، چای ساز و قهوه ساز، حمام اختصاصی همراه با دوش، لوازم بهداشتی شخصی، دمپایی و ... تعبیه شده است. پنجره اتاق ها نیز چشم اندازی رو به شهر دارند.
هتل فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور دارای رستورانی آلاکارته است که انواع غذاهای محلی و دیگر ملل ها را ارائه می دهد. در رستوران فوق، پرسنلی مجرب و کارآزموده دارد که سرویس دهی خوبی را ارائه می دهند. این هتل 5 دقیقه با موزه ملی و 150 متر با ایستگاه MRT Dhoby Ghaut فاصله دارد. فرودگاه بین المللی چنگی سنگاپور نیز با خودرو ۱۵ دقیقه از هتل دور است.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات فورت کنینگ لودگ شهر سنگاپور

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴.۲ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۳/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۵/۵
۶ فروردین ۱۳۹۹

هتل خوبی بود

۰۲۱-۴۳۰۰۰۰۲۰