• اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪۱۱

هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت
آدرس : پوکت، 92/13 Thaweewong Road Soi Doctor Wattana , 83150 Patong Beach, Thailand
از ۵ بد نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۰ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت
مشاهده کامل
  • اینترنت در اتاق
  • سرویس فرنگی
  • اینترنت در لابی
  • رستوران
  • صندوق امانات

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت
هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت با این که 3 ستاره است اما فوق العاده تمیز بوده و اتاق هایی بدون استعمال دخانیات دارد. فاصله هتل تا ساحل محبوب پاتونگ  تنها 100 متر است. این هتل در 17 فوریه 2012 پا به عرصه رقابت گذاشت و در این مدت توانست نظر بسیاری از گردشگران را جلب نماید. امکانات و مکان های در دسترس هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت برای راحتی میهمانان خود از یک دربان استفاده کرده تا امنیت آنان تامین شود. پدیرش 24 ساعته هتل هم در هر ساعت از شبانه روز آماده پذیرایی از گردشگران است. خدمات خشک شویی و اتوشویی نیز در هتل ارائه می شود. متاسفانه هتل فاقد پارکینگ می باشد و میهمانان باید خودروی خود را در مکانی نزدیک هتل پارک ...
قیمت اتاق های آرمونی پاتونگ بیچ پوکت
DBL | اقامت با صبحانه %۱۱ تخفیف

DBL
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۶۴۰,۰۰۰ ۱,۴۶۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

TRPL | اقامت با صبحانه %۱۲ تخفیف

TRPL
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۸۶۰,۰۰۰ ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت

هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت با این که 3 ستاره است اما فوق العاده تمیز بوده و اتاق هایی بدون استعمال دخانیات دارد. فاصله هتل تا ساحل محبوب پاتونگ  تنها 100 متر است. این هتل در 17 فوریه 2012 پا به عرصه رقابت گذاشت و در این مدت توانست نظر بسیاری از گردشگران را جلب نماید.

امکانات و مکان های در دسترس هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت

هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت برای راحتی میهمانان خود از یک دربان استفاده کرده تا امنیت آنان تامین شود. پدیرش 24 ساعته هتل هم در هر ساعت از شبانه روز آماده پذیرایی از گردشگران است. خدمات خشک شویی و اتوشویی نیز در هتل ارائه می شود. متاسفانه هتل فاقد پارکینگ می باشد و میهمانان باید خودروی خود را در مکانی نزدیک هتل پارک نمایند. خدمات رفت و برگشت فرودگاه با اعمال هزینه نیز قابل دسترس است.
هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت تنها 5 دقیقه پیاده روی تا جاده بنگلا  دارد که برای تفریحات شبانه بهترین انتخاب است. با 30 دقیقه رانندگی به مرز شهر خواهید رسید و با 45 دقیقه، فرودگاه بین المللی پوکت در پیش روی شما خواهد بود. مرکز خرید جانگ سیلون هم در فاصله ی 500 متری هتل قرار گرفته است.

اتاق و رستوران هتل آرمونی پاتونگ بیچ پوکت

هتل دیدنی آرمونی پاتونگ بیچ پوکت در همه اتاق های خودکانات مطلوبی را تدارک دیده تا میهمانان در مدت زمان اقامت، آرامش و رفاه مطلوبی داشته باشند. کلیه ی اتاق ها مجهز به سیستم خوشبو کننده هوا، حمام اختصاصی با سشوار، ملزومات بهداشتی، دمپایی، یخچال، دستگاه چای ساز، صندوق امانات، تلویزیون صفحه تخت، مبل، سیستم سرمایشی و ... هستند.
هتل 3 ستاره آرمونی پاتونگ بیچ پوکت یک رستوران دارد که طبخ غذاهای محلی را انجام داده و میهمانان می توانند از منوی انتخابی رستوران غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند. صبحانه به صورت بوفه سرو می شود و برای نوشیدن مشروبات مشروع و غیر مشروع می توانید به سالن بار هتل مراجعه کنید.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات آرمونی پاتونگ بیچ پوکت

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۰ از ۵
نظافت
قابلیت دسترسی
آرامش محیط
کیفیت غذا
ارزش خرید
۹ آذر ۱۳۹۹

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳