• اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪۲۷

هتل بلا ویستا اکسپرس لنکاوی

۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۰

تصویر نقشه هتل بلا ویستا اکسپرس لنکاوی
آدرس : لنکاوی، BELLA VISTA EXPRESS LANGKAWI, JALAN KUALA MUDA, 071000 LANGKAWI, KEDAH MALAYSIA, 07100 Pantai Cenang, Malaysia
۴.۶ از ۵ عالی ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل بلا ویستا اکسپرس لنکاوی
مشاهده کامل
  • اینترنت در اتاق
  • صندوق امانات
  • سرویس فرنگی
  • استخر
  • رستوران

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

درباره هتل بلا ویستا اکسپرس لنکاوی

هتل بلا ویستا اکسپرس لنکاوی در منطقه «پادانگ ماتسیرات» واقع می باشد که تنها 10 دقیقه با خودرو تا ساحل پانتای سنانگ فاصله دارد. این هتل 1 ستاره در 23 فوریه 2012 به بهر برداری رسید و با توجه به قیمت بسیار مناسب، یکی از انتخاب های متداول نزد گردشگران می باشد.

اتاق و رستوران هتل بلا ویستا اکسپرس لنکاوی

هتل بلا ویستا اکسپرس لنکاوی در تمام اتاق های دنج و راحت خود امکانات قابل قبولی را تهیه کرده تا رفاه میهمانان بیش از پیش تامین شود. در داخل تمامی اتاق های هتل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، گاو صندوق، حمام اختصاصی مجهز به دمپایی و سشوار، تلفن و ... گنجانده شده است. متاسفانه این هتل چشم اندازی رو به مکانی خاص ندارد و تنها می توان شلوغی جزیره زیبای لنکاوی را مشاهده کرد.
هتل بلا ویستا اکسپرس لنکاوی در رستوران خود انواع غذاهای مختلف محلی را عرضه می کند که البته منوی رستوران انتخابی بوده و باید از قبل به پذیرش هتل اطلاع دهید. البته از صبحانه های مفصل هتل که شامل قاره ای، حلال، آسیایی و ... می شود نباید چشم پوشی کرد، زیرا به صورت بوفه ارائه می شود.

اماکن نزدیک و امکانات هتل بلا ویستا اکسپرس لنکاوی

هتل 1 ستاره بلا ویستا اکسپرس لنکاوی در فاصله ی 2 کیلومتری فرودگاه بین المللی قرار دارد، در صورتی که شهر کوها تنها 10 کیلومتر از آن دور تر می باشد. بندر تلاگا نیز کمتر از 3 کیلومتر با هتل فاصله دارد و مزرعه تمساح در 5.8 کیلومتری از آن قرار گرفته است. هفت چاه و بازار کنگان از دیگر اماکن نزدیک به این هتل لنکاوی می باشند.
هتل ارزان بلا ویستا اکسپرس لنکاوی یک استخر در فضای باز را مهیا کرده تا میهمانان همراه خانواده خود مشغول آب بازی و تفریح شوند. خدمات میز تور نیز در این هتل انجام می شود که برای شما تورهای گردشگری را برنامه ریزی می کند. اینترنت در تمامی نقاط هتل قابل دسترس می باشد و پارکینگ هم به طور رایگان در اختیار گردشگران قرار می گیرد. خدمات خشکشویی و صرافی در صورت درخواست ارائه می شود.

قیمت اتاق های بلا ویستا اکسپرس لنکاوی
DBL | اقامت با صبحانه %۲۷ تخفیف

DBL
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۱۱۰,۰۰۰ ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

TRPL | اقامت با صبحانه %۲۹ تخفیف

TRPL
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات بلا ویستا اکسپرس لنکاوی
۴.۶ از ۵
نظافت۵/۵
قابلیت دسترسی۳/۵
آرامش محیط۵/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۵/۵
۶ فروردین ۱۳۹۹

هتل خوبی بود

۰۲۱-۴۳۰۰۰۰۲۰