• اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪۴۲

هتل بیربی استانبول

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل بیربی استانبول
آدرس : استانبول، Refik Saydam Caddesi No:20/1, Beyoglu, 34440 Istanbul, Turkey
۴.۲ از ۵ عالی ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز قابلیت دسترسی
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل بیربی استانبول
مشاهده کامل
  • اینترنت در اتاق
  • صندوق امانات
  • سرویس فرنگی
  • ترانسفر
  • رستوران
  • اینترنت در لابی

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل بیربی استانبول
هتل بیر بی استانبول در یک نگاه هتل دیدنی بیر بی استانبول یکی دیگر از هتل های استانبول است که 3 ستاره بوده و از موقعیت مکانی خوبی برخوردار می باشد. در این هتل استانبول شما می توانید اقامتی مقرون به صرفه را تجربه کنید. در این هتل استانبول وای فای رایگان به مهمانان ارائه می شود و پارکینگ هم به صورت رایگان ارائه می شود. هتل زیبای بیر بی استانبول اتاق های زیبایی دارد که با امکانات و وسایل خوبی مجهز شده تا میهمانان در رفاه و آسایش باشند. اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوا، یخچال، سیستم سرمایشی، مبل، حمام اختصاصی، سرویس فرنگی و مینی بار هستند. از دیگر امکاناتی که در داخل اتاق ها وجود دارد می توان به قهوه ساز و چای ساز، سرویس اتاق، کمد دیواری ...
قیمت اتاق های بیربی استانبول
DBL | اقامت با صبحانه %۴۲ تخفیف

DBL
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۹۰۰,۰۰۰ ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

TRPL | اقامت با صبحانه %۷ تخفیف

TRPL
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳,۱۰۰,۰۰۰ ۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل بیربی استانبول

هتل بیر بی استانبول در یک نگاه
هتل دیدنی بیر بی استانبول یکی دیگر از هتل های استانبول است که 3 ستاره بوده و از موقعیت مکانی خوبی برخوردار می باشد. در این هتل استانبول شما می توانید اقامتی مقرون به صرفه را تجربه کنید. در این هتل استانبول وای فای رایگان به مهمانان ارائه می شود و پارکینگ هم به صورت رایگان ارائه می شود.
هتل زیبای بیر بی استانبول اتاق های زیبایی دارد که با امکانات و وسایل خوبی مجهز شده تا میهمانان در رفاه و آسایش باشند. اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوا، یخچال، سیستم سرمایشی، مبل، حمام اختصاصی، سرویس فرنگی و مینی بار هستند. از دیگر امکاناتی که در داخل اتاق ها وجود دارد می توان به قهوه ساز و چای ساز، سرویس اتاق، کمد دیواری و ... اشاره کرد.

رستوران و امکانات هتل بیر بی استانبول

هتل جذاب بیر بی استانبول همچنین می توانند از یک رستوران زیبا برخوردار است که متنوع ترین غذاهای محلی و بین المللی را ارائه می دهد. رستوران پیزارا، رستوران اسکالاتا و رستوران بیسترو، بهترین مکان ها برای صرف غذاهای ایتالیایی و آسیایی است. در سالن بار هتل هم می توانید نوشیدنی های متنوعی را نوش جان کنید و ساعاتی را به سرخوشی سپری کنید.
هتل بیر بی استانبول برای مسافرانی که با اتومبیل سفر می کنند پارکینگ خیابانی را تعبیه کرده است. مطمئناً شما از اقامت خود در این هتل لذت خواهید برد زیرا هر آنچه را که استانبول ارائه کرده است، تجربه خواهید کرد. خدمات لاندری، روم سرویس، خدمات نظافت روزانه و ... هم از دیگر خدماتی هستند که در این هتل دبی عرضه می شوند.
با توجه به موقعیت هتل بیر بی استانبول مکان های دیدنی محبوب مانند مسجد آبی (1.3 مایل) و منطقه سلطان احمد 1.2 مایل) و مسجد سلیمانیه (0.6 مایل) از این هتل دور می باشد. این هتل دبی علاوه بر مکان های ذکر شده به جاذبه های دیگری نزدیک است و می توان بهترین استفاده را از مدت زمان سفر برد.
 

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات بیربی استانبول

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴.۲ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۵/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۸

هتل خوبی بود

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳