1. خانه
 2. رزرو هتل
 3. هتل یزد
 4. هتل سنتی شباهنگ یزد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۲۷

هتل سنتی شباهنگ یزد

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل سنتی شباهنگ یزد
آدرس : یزد، بلوار دهه فجر، به طرف شهرک مشاغل، کیلومتر 20
۴ از ۵ خوب ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۴ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل سنتی شباهنگ یزد
مشاهده کامل
 • سرویس فرنگی
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • مناسب معلولین
 • پارکینگ در هتل

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل سنتی شباهنگ یزد
کمپ طبیعت گردی شباهنگ یزد از جالب ترین اقامتگاه های یزد است که در 19 کیلومتری شهر یزد واقع می باشد. این کمپ کویری در سال 1397 ساخته و فعالیت خود را آغاز نمود تا عاشقان کویر گردی را در دل خود جای دهد. اقامتگاه کویری شباهنگ یزد چند اتاق و چه امکاناتی دارد؟ کمپ طبیعت گردی شباهنگ 1300 متر مربع وسعت داشته که 16 اتاق خشتی را درون خود پرورانده است. 16 باب واحد اقامتی این مجموعه هم با سبکی سنتی آراسته شده و فاقد امکانات رفاهی می باشند. معماری ساختمان به گونه ای است که شما فکر خواهید کرد کاروانسرایی مربوط به زمان های گذشته است. اقامتگاه کویری شباهنگ یزد دارای امکاناتی همچون رستوران، کافی شاپ، لاندری، خدمات روم سرویس، نمازخانه، پارکینگ، خدمات جانبازان و معلولین و ... است که ...
قیمت اتاق های سنتی شباهنگ یزد
پنج تخته | اقامت با صبحانه %۲۷ تخفیف

پنج تخته
۵ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۴۲۰,۰۰۰ ۳۱۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

ده تخته | اقامت با صبحانه %۱۸ تخفیف

ده تخته
۱۰ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۶۳۰,۰۰۰ ۵۱۷,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل سنتی شباهنگ یزد

کمپ طبیعت گردی شباهنگ یزد از جالب ترین اقامتگاه های یزد است که در 19 کیلومتری شهر یزد واقع می باشد. این کمپ کویری در سال 1397 ساخته و فعالیت خود را آغاز نمود تا عاشقان کویر گردی را در دل خود جای دهد.

اقامتگاه کویری شباهنگ یزد چند اتاق و چه امکاناتی دارد؟

کمپ طبیعت گردی شباهنگ 1300 متر مربع وسعت داشته که 16 اتاق خشتی را درون خود پرورانده است. 16 باب واحد اقامتی این مجموعه هم با سبکی سنتی آراسته شده و فاقد امکانات رفاهی می باشند. معماری ساختمان به گونه ای است که شما فکر خواهید کرد کاروانسرایی مربوط به زمان های گذشته است.
اقامتگاه کویری شباهنگ یزد دارای امکاناتی همچون رستوران، کافی شاپ، لاندری، خدمات روم سرویس، نمازخانه، پارکینگ، خدمات جانبازان و معلولین و ... است که برای گردشگران ماجراجو همه چیز فراهم شده تا لذتی وصف ناپذیر را از این اقامتگاه ببرند.

تفریحات کمپ کویری شباهنگ یزد چیست؟

میهمانان گرامی می توانند ضمن اقامت در این مجموعه، از تفریحات کویری آن مانند سافاری، موتور چهار چرخ، شتر سواری و ... استفاده های لازم را ببرند. اگر هم به رصد ستارگان علاقه مند هستید توصیه می کنیم تا قبل از ساعت 24 خود را به محوطه کمپ برسانید. نا گفته نماند جهت رصد ستارگان باید از قبل با مسئول آن هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
اقامت در این هتل شباهنگ یزد به کسانی توصیه می شود که از زندگی ماشینی خسته شده و می خواهند چند روزی را در دل کویر بدون دغدغه گوشی موبایل و ... سپری کنند. برای دسترسی به پارک طبیعت گردی شباهنگ یزد بایستی 2 کیلومتر جاده خاکی را طی کنید تا به آن برسید.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات سنتی شباهنگ یزد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۳ بهمن ۱۳۹۸

هتل خوبی بود

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳