رزرو هتل کرمان

مرتب سازی :
پیشنهادی
کمترین قیمت
پر فروش ترین
محبوب ترین

لیست هتل های کرمان :

قیمت‌ها برای 1 بزرگسال و 1 اتاق محاسبه شده است.

هتل گواشیر کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : بزرگراه امام، نبش بلوار امام حسین
1,000,000 11%
قیمت 1 شب 897,000 تومان

هتل هزار کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : پارک نشاط، کوچه شماره پنج، خیابان سعدی
3,400,000 6%
قیمت 1 شب 3,197,000 تومان

هتل پارس کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : بلوار جمهوری اسلامی چهارراه فرهنگيان
3,100,000 13%
قیمت 1 شب 2,725,000 تومان

هتل آسام کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : خیابان شهید بهشتی، کوچه ۵
1,500,000 2%
قیمت 1 شب 1,482,000 تومان

هتل کرمان کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : بلوارقدس، ابتدای ترمینال
727,000 1%
قیمت 1 شب 724,000 تومان

هتل ناز کرمان

4.4
خیلی خوب
1 نظر
آدرس : بلوار شهید صدوقی، نبش چهارراه فیروزه
756,000 22%
قیمت 1 شب 597,000 تومان

هتل شهباز کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : خیابان فردوسی، کوچه هفت، سمت راست، قطعه دوم.
تکمیل ظرفیت

هتل کرمانیا کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : بلوار جمهوری، جمهوری ۱۷، پلاک ۳۷
تکمیل ظرفیت

هتل کپری قلعه گنج کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : شهرستان قلعه گنج، روستای سرتک
تکمیل ظرفیت

هتل گنجعلی خان کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : خیابان 17 شهریور، کوچه شماره 40، پلاک 4.
تکمیل ظرفیت

هتل دیار کریمان کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : پشت بازار بزرگ، خیابان امام خمینی، روبه روی مسجد امام خمینی، کوچه21، انتهای کوچه درب سبز
تکمیل ظرفیت

هتل ایوان ماهان کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : ماهان، جنب استانه شاه نعمت الله ولی
تکمیل ظرفیت

هتل جهانگردی کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : بلوار جمهوری اسلامی، نبش چهار راه شفا
تکمیل ظرفیت

هتل جهانگردی ماهان کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : ماهان، میدان قرنی، روبروی نیروی انتظامی
تکمیل ظرفیت

هتل بقایی کرمان

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : خیابان شریعتی، بلوار چمران، حد فاصل کوچه ۹ و ۱۱
تکمیل ظرفیت
مشاهده هتل های بیشتر
فیلتر کردن هتل ها

پرشین هتل بزرگترین مرجع رزرو هتل های کرمان، امکانات ، خدمات ، تخفیف ها ، بهترین قیمت ها و تفریحات برای رزرو هتل در کرمان و رزرو هتل های لوکس و ارزان قیمت کرمان و بهترین تخفیف ها برای رزرو هتل های کرمان می باشد. با پرشین هتل همیشه از بهترین تخفیف ها و بهترین خدمات برای رزرو هتل در کرمان بهره مند شوید.

بهترین هتل های کرمان

بهترین هتل کرمان مسلماً هتل 5 ستاره کرمان است که خدماتی بی نظیر را ارائه می کند. اما به راستی هتل 5 ستاره کرمان چه نام درد؟ ایا زیر مجموعه هتل های پارسیان است یا هتل های هما؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر تنها هتل 5 ستاره کرمان، هتل پارس کرمان است که زیر مجموعه شرکت هتلداری پارس در ایران می باشد.

البته هتل های 4 ستاره کرمان هم در دسته بهترین هتل های کرمان قرار می گیرند. این هتل های 4 ستاره کرمان تنها فقط شامل یک هتل می شود که نام آن هتل جهانگردی کرمان است. هتل جهانگردی کرمان که زیر مجموعه هتل های جهانگردی در ایران می باشد خدمات و امکاناتی عالی را عرضه می کند.

هتل پارس کرمان

برترین هتل کرمان هتل پارس کرمان است که از نظر امکانات رفاهی بسیار عالی بوده و خدماتی بی نظیر ارائه می دهد. این هتل 5 ستاره کرمان خدمات و امکاناتی مانند مجموعه آبی مجهز، محوطه سبز، سالن تناسب اندام؛ سالن همایش، اتاق هایی لوکس و ... را به میهمانان خود تقدیم می کند. این هتل 5 ستاره کرمان در سال 1381 به بهره برداری رسیده است.

هتل جهانگردی کرمان

اگر به دنبال یک هتل خوب در کرمان هستید، پیشنهاد می کنیم حتما رزرو هتل جهانگردی کرمان را انجام دهید. هتل جهانگردی کرمان یکی از بهترین هتل های کرمان با لول 4 ستاره است که می توان گفت تنها هتل 4 ستاره کرمان نیز همین هتل است. خدمات و امکانات مکفی این هتل کرمان باعث شده تا میهمانان مقیم در آن همواره راضی باشند.

هتل هزار کرمان

یک هتل خوب در کرمان با قیمت مناسب و لول 3 ستاره می خواهید؟ هتل هزار کرمان با ارائه خدماتی با کیفیت یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای سفری قیمت مناسب به شهر کرمان است. این هتل 3 ستاره کرمان امکانات و خدماتی در خور شان ستاره هایش را ارائه می دهد و موقعیت مکانی آن باعث شده تا یکی از بهترین هتل های کرمان در سطح خود باشد.

هتل های ارزان قیمت کرمان

مسلماً با وجود هتل های 4 ستاره کرمان و هتل 5 ستاره کرمان، اقامتگاه های ارزان قیمتی هم در شهر کرمان وجود دارد. از جمله اقامتگاه های ارزان کرمان می توان به هتل دوستاره کرمان و هتل آپارتمان کرمان اشاره کرد. در ذیل مطلب به شرح مختصر این هتل ها پرداخته شده است.

هتل کرمانیا کرمان

یک اقامتگاه ارزان در کرمان، هتل کرمانیا کرمان است که 2 ستاره می باشد. این هتل دوستاره کرمان از نظر تمیزی، نظافت اتاق ها، رفتار پرسنل و قیمت مناسب همواره مورد توجه گردشگران بوده است. این هتل کرمان در منطقه کویری قرار داشته و شب ها می توانید از محوطه آن آسمان زیبای پرستاره را مشاهده کنید.

هتل شهباز کرمان

یکی از اقامتگاه های ارزان کرمان؛ هتل شهباز کرمان است که یک ستاره می باشد. این هتل یک ستاره کرمان امکاناتی بسیار محدود دارد که همان امکانات هم به بهترین نحو به گردشگران ارائه می شود. معماری هتل شبه سنتی بوده و تمامی ملزومات بهداشتی در سرویس بهداشتی و حمام تدارک دیده شده است.

هتل اخوان کرمان

یک هتل دوستاره کرمان وجود دارد که آن هم هتل اخوان کرمان است. این هتل دوستاره کرمان از نظر امکانات و خدمات در حد ستاره هایش می باشد. اما مهم ترین عاملی که سبب شده همواره مورد توجه گردشگران باشد، قیت ارزان آن بوده که چشم افراد را به روی معایب آن می بندد.

هتل آپارتمان های کرمان

انتخاب هتل آپارتمان کرمان شاید برای بیشتر افراد مورد پسند تر باشد. زیرا با رزرو هتل آپارتمان کرمان می توانند غذای سالم تهیه کرده و در اتاق خواب مشغول استراحت شوند. هر چند برخی از هتل آپارتمان ها بدون خواب می باشند که انتخاب نوع اتاق بر اساس سلیقه مسافر خواهد بود. جهت رزرو هتل آپارتمان کرمان کافیست وارد سایت پرشین هتل شده و در بین هتل های کرمان، یک گزینه را انتخاب کنید.

هتل آپارتمان هیوا کرمان

بهترین هتل آپارتمان در کرمان، هتل آپارتمان هیوا کرمان می باشد که در سال 99 به بهره برداری رسیده است. در این هتل آپارتمان از طراحی مدرن برخوردار بوده و دارای کافی شاپ می باشد. با این که هتل آپارتمان هیوا کرمان فاقد رستوران است، اما آشپزخانه در داخل اتاق ها وجود دارد. این هتل آپارتمان در بلوار شهید صدوقی، بعد از کوچه اول قرار گرفته است.

هتل آپارتمان آسام کرمان

هتل آپارتمان اسام کرمان از دیگر اقامتگاه های ارزان کرمان و هتل آپارتمان های کرمان است که قیمتی مناسب دارد. امکانات و خدماتی که در هتل آپارتمان آسام کرمان ارائه می شود با توجه به لول هتل، مناسب می باشد. این هتل آپارتمان در خیابان شهید بهشتی، کوچه پنجم قرار گرفته است.

021-43000020

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج هتل برای شماست.