02143000020
  1. پرشین هتل
  2. رزرو هتل
  3. هتل کرج
×
تغیر به میلادی تقویم به شمسی برو به امروز
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
فیلتر کنید | جستجو
×
حذف فیلتر ها
بر اساس قیمت
بر اساس نظر سنجی
بر اساس ستاره
بر اساس امکانات
پیش فرض بالاترین تخفیف کمترین قیمت پر فروش ترین بیشترین قیمت

رزرو هتل کرج

پرشین هتل بزرگترین مرجع رزرو هتل های کرج، امکانات ، خدمات ، تخفیف ها ، بهترین قیمت ها و تفریحات برای رزرو هتل در کرج  و رزرو هتل های لوکس و ارزان قیمت کرج و بهترین تخفیف ها برای رزرو هتل های کرج می باشد. با پرشین هتل همیشه از بهترین تخفیف ها و بهترین خدمات برای رزرو هتل در کرج بهره مند شوید.

هتل های کرج استان البرز کیفیت خوبی دارند؟

هتل کرج برای بسیاری از گردشگران جنبه رهگذری دارد. زیرا شهر کرج مکانی دیدنی ندارد که بتوان چند روزی را در این شهر سپری کرد. اما به دلیل سر را بودن مسیر کرج به سمت قزوین و دیگر شهرها، یکی از مهم ترین راه های مواصلاتی محسوب می شود. همین امر سبب شده تا گردشگران برای استراحت در میان راه، اقدام به رزرو هتل در کرج نمایند.
هتل های کرج از نظر کیفیت مطلوب بوده و به نسبت قیمتی که دارند خدماتی را در خور شان ارائه می دهند. خال اگر بخواهید در دیگر شهرهای کرج مانند گوهردشت یا گچساران شبی را سپری کنید پیشنهادهای داریم که در عنوان های ذیل آمده است. زیرا تنها در کرج نیست که هتل وجود دارد بلکه در دیگر شهرهای استان البرز هم هتل های بسیار با کیفیتی ساخته شده اند.

هتل پردیس کرج، سبز ترین هتل در کرج است؟

هتل پردیس کرج یکی از زیبا ترین هتل های مجود در شهر کرج است که از نظر ساختمانی شیک بوده و محیطی بسیار سبز دارد. لقب سبز ترین هتل کرج برازنده این هتل است زیرا محوطه ای سرشار از درخت و سبزه های چشم نواز دارد. این هتل کرج از 29 اتاق برخوردار بوده که سیار جذاب طراحی شده اند. امکانات رفاهی داخل اتاق ها نیز جهت آسایش بیشتر میهمانان فراهم شده است.
هتل پردیس کرج به دلیل موقعیت مکانی خوب به خوابگاه پسران و دیگر اماکن شهر دسترسی دارد که همین مزیتی برای رزرو این هتل 4 ستاره کرج نزد گردشگران است. البته تنها رزرو هتل کرج منحصر به سفرهای گردشگری نیست بلکه بیشتر کسانی که رزرو هتل های البرز را انجام می دهند به دلیل تجارت یا سفرکاری، عازم استان البرز و شهر کرج می شوند.

هتل مرمر کرج ارزان است یا گران؟

هتل مرمر کرج، هتلی 2 ستاره که با امکانات رفاهی محدود و قیمتی ارزان می باشد که آماده پذیرایی از گردشگران است. این هتل 2 ستاره اتاق هایی دنج و نقلی دارد که با وسایلی همچون تلوزیون، سیستم سرمایشی و گرمایشی، یخچال و ... مجهز شده اند. در این هتل کرج شما می توانید با هزینه ای بسیار کم در آن اقامت داشته باشید و برای صرف غذا به رستوران مراجعه نمایید.

آیا هتل سامان کرج تمامی امکانات رفاهی را دارد؟

هتل سامان کرج از دیگر هتل های 2 ستاره استان البرز است که قیمتی بسیار ارزان دارد و چندین غرفه تجاری در کنار این هتل قرار دارند. این هتل 2 ستاره کرج اتاق هایی دنج و نقلی دارد که با امکانات رفاهی محدودی آماده پذیرایی از گردشکگران گرانقدر است. این هتل در خیابان فروغی کرج قرار دارد و به مرکز شهر نیز نزدیک می باشد.
هتل سامان کرج 27 اتاق دارد که متاسفانه برخی از اتاق های این هتل 2 ستاره فاقد حمام و سرویس بهداشتی هستند که برای رفع این نیاز باید به سرویس بهداشتی و حمام عمومی خارج از اتاق مراجعه نمایید. لازم به ذکر است این هتل رستوران ندارد اما برای صرف وعده های نهار و شام می توانید به رستوران های مجاور و اطراف این هتل کرج بروید.

هتل آپارتمان مهرشهر کرج چه خدماتی را ارائه می دهند؟

مهرشهر کرج یکی از توابع استان البرز و شهر کرج است که از محوطه ای سبز و خرم برخوردار می باشند. اما در این شهر از استان البرز هتل وجود ندارد و برای اقامت در این شهر می توانید به هتل آپارتمان های آن مراجعه کرده و چند صباحی را سپری کنید. هتل آپارتمان های مهرشهر کرج متفاوت بوده و خدماتی مختلف را ارائه می دهند.
جهت رزرو هتل آپارتمان مهر شهر کرج لازم نیست اقدامات خاصی را انجام دهید زیرا با مراجعه حضوری می توانید کلید اتاق را دریافت نموده و مشغول استراحت شوید. باغ سیب نام یکی از هتل آپارتمان های مهر شهر کرج است که محوطه ای باغی داشته و خدماتی خاص نظیر خشک شویی، رستوران، لابی و ... را به میهمانان خود ارائه نمی دهند.

آیا به راستی هتل پارسیان کرج و هتل آپارتمان کرج گوهردشت وجود دارند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر، نام این هتل تنها در گوگل سرچ می شود و هیچ کاربردی ندارند. گوهر دشت نام یکی از توابع کرج است که بسیار کوچک بوده و تعدادی هتل آپارتمان را نیز درون خود جای داده است. این امر سبب می شود تا گردشگرانی که می خواهند در شب رانندگی نکنند به این مکان های اقاتی مراجعه کرده تا شب را به صبح برسانند.

چرا رزرو هتل از پرشین هتل؟

رزرو هتل از پرشین هتل مزیت های بسیاری دارد که شامل تخفیف رزرو هتل، تضمین کمترین قیمت هتل، پشتیبانی 24 ساعته در زمان رزرو هتل، نظر سنجی های مداوم در طول سفر، تخفیف ویژه برای سفر های بعدی و ... می شود. با پرشین هتل شما می توانید در تمامی نقاط ایران رزرو هتل را انجام دهید.

021-43000020