1. خانه
  2. رزرو هتل
  3. هتل تبریز
  4. هتل هاستل آبرسان تبریز
  • اطلاعات
  • نقشه
  • لیست اتاق ها
  • نظرات

تخفیف تا

٪۲۵

هتل هاستل آبرسان تبریز

آپارتمان معمولی

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل هاستل آبرسان تبریز
آدرس : تبریز، چهارراه آبرسان، خیابان رزقیان
۴.۴ از ۵ عالی ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز کیفیت غذا
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل هاستل آبرسان تبریز
مشاهده کامل
  • سرویس فرنگی
  • سرویس ایرانی

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل هاستل آبرسان تبریز
هاستل آبرسان تبریز، خانه ای 3 طبقه است که در قالب یک هاستل در حال فعالیت می باشد. این ساختمان قدیمی در مرکز شهر و نزدیک به اماکن دیدنی شهر قرار دارد. 10 اتاق خواب در این هاستل وجود دارد که به امکانات رفاهی یک خانه کامل مجهز می باشد. هاستل آبرسان تبریز و امکانات اتاق هاستل آبرسان تبریز در داخل 10 اتاق خواب خود امکاناتی نظیر اتو، سرویس اتاق، چای ساز، لوازم آشپزی، یخچال فریزر دو قلو، گاز، ملزومات آشپزی و ... را تعبیه کرده تا هر میهمانانی برای خود غذا تهیه کند. در زیر زمین این هاستل تبریز، تعدادی میز و صندلی چیده شده تا میهمانان برای سپری کردن اوقات فراغت خود بتوانند نوشیدنی های گرم و سرد را نوش جان کنند. هاستل آبرسان تبریز امنیت دارد؟ هاستل آبرسان تبریز ...
قیمت اتاق های هاستل آبرسان تبریز
هر نفر در خوابگاه خانم ها | اقامت با صبحانه %۲۵ تخفیف

هر نفر در خوابگاه خانم ها
۱ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۶۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل هاستل آبرسان تبریز

هاستل آبرسان تبریز، خانه ای 3 طبقه است که در قالب یک هاستل در حال فعالیت می باشد. این ساختمان قدیمی در مرکز شهر و نزدیک به اماکن دیدنی شهر قرار دارد. 10 اتاق خواب در این هاستل وجود دارد که به امکانات رفاهی یک خانه کامل مجهز می باشد.

هاستل آبرسان تبریز و امکانات اتاق

هاستل آبرسان تبریز در داخل 10 اتاق خواب خود امکاناتی نظیر اتو، سرویس اتاق، چای ساز، لوازم آشپزی، یخچال فریزر دو قلو، گاز، ملزومات آشپزی و ... را تعبیه کرده تا هر میهمانانی برای خود غذا تهیه کند. در زیر زمین این هاستل تبریز، تعدادی میز و صندلی چیده شده تا میهمانان برای سپری کردن اوقات فراغت خود بتوانند نوشیدنی های گرم و سرد را نوش جان کنند.

هاستل آبرسان تبریز امنیت دارد؟

هاستل آبرسان تبریز به دلیل این که فقط بانوان گرامی را پذیرش می کند از امنیت خوبی برخوردار بوده و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فعالیت می کند. این هاستل از قیمت بسیار مناسبی برخوردار بوده و بانوان محترم می توانند به راحتی و آرامش خاطر در این هاستل اقامت داشته باشند.
هاستل آبرسان تبریز دارای محوطه ای کوچک می باشد که فضای مناسبی را برای بازی کودکان در نظر گرفته است. این هاستل به اماکن دیدنی همچون میدان امیر چخماق، موزه سکه، مقبره الشعراء و ... نزدیک می باشد. با اقامت در این هاستل اقامتی ارزان، انتظار شما را خواهد کشید.
 

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات هاستل آبرسان تبریز
۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳