پرشین هتل

پرشین هتل

تل چهار ستاره آدینا یک هتل بسیار لوکس یک هتل چهار ستاره که در عید قربان سال 1397 افتتاح شده این هتل بسیار زیبا میباشد تمامی اتاق های این هتل دارای سشوار و گاوصندوق میباشد .این هتل دارای هشت عدد اتاق وی ای پی دارای 2 اتاق خواب با پنج نفر ظرفیت و سونا و جکوزی میباشد متراژ حداقلی اتاق های این هتل 15 متر میباشد تمامی اتاق های این هتل سرویس بهداشتی فرنگی میباشد ولی اتاق های وی ای پی سرویس ایرانی هم دارد

هتل هما مشهد علاوه بر اینکه هتلی بسیار بی نظیر در مشهد می باشد دارای فروشگاه هایی است که در آن برند های معروف جهان به فروش می رسد .این هتل در نزدیکی بازارهای لوکس مشهد قرار دارد.هتل هما مشهدردر مشهد دارای دو شعبه میباشد که هردو در بهترین نقاط مشهد واقع شده است.

  • فاصله تا مجتمع الماس شرق (۴ کیلومتر و ۹۲۱ متر)
  • فاصله تا بازار بین المللی سپاد (۴ کیلومتر و ۹۲۳ متر)

تور مشهد با قطار هتل عرش که یکی از هتل های سه ستاره مشهد است راانتخاب کنید . هتل عرش مشهد دارای 60 واحد شامل 30 اتاق دو تخته ، 15 اتاق سه تخته ، 5 اتاق چهار تخته ، 5آپارتمان دوخوابه پنج نفره و 5 آپارتمان یک خوابه پنج نفره است . 16 نوبت سرویس رفت و برگشت حرم در نظر گرفته شده است تا رفت و آمد به حرم برای مهمانان این هتل راحت تر باشد . رستوران هتل عرش مشهد دارای منوی انتخابی با شش نوع غذا روتین بوده و کادر حرفه ای رستوران به گرمی پذیرای مهمانان خود در تور مشهد خواهند بود .

تور مشهد با قطار هتل الوند که یکی از هتل های سه ستاره مشهد است ، را به شما که به دنبال یک هتل سه ستاره خوب هستید ، پیشنهاد می کنیم . این هتل با 55 واحد در هفت طبقه ساخته شده است و اتاق های دو ، سه و چهار تخته را  دارا می باشد . رستوران هتل الوند مشهد انواع غذا ها از جمله غذا های ایرانی ، عربی و فرنگی را طبخ و به همراه سوپ و سالاد و دسر به شما عزیزانی که مهمان این هتل در تور مشهد خواهید بود ارائه می نماید . سرویس رایگان حرم هم برای راحتی حال شما 4 نوبت رفت و 2 نوبت برگشت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

تور مشهد با قطار هتل پارمیدا که یکی از هتل های مشهد و از هتل های سه ستاره مشهد می باشد را تجربه کنید . هتل پارمیدا مشهد در سال 1388 در هشت طبقه ساخته شد . این هتل دارای 91 اتاق شامل دوتخته ، سه تخته ، چهار تخته و کانکت روم می باشد . لابی هتل ارمیدا از دو بخش نشیمن و رستوران تشکیل شده است . بااینکه هتل پارمیدا از هتل های سه ستاره بوده ولی دارای امکاناتی نظیر استخر هم می باشد که در طبقه منفی یک قرار دارد . رستوران هتل پارمیدا با طبخ انواع غذا های ایرانی آماده پذیرایی از مهمانان خود در تور مشهد است .

تور مشهد با قطار هتل اطلس که یکی از هتل  های مشهد و از هتل های سه ستاره مشهد می باشد را اگر می خواهید که به حرم امام رضا (ع) نزدیک باشید ، به شما پیشنهاد می کنیم . فاصله این هتل تا حرم تنها 2 دقیقه پیاده روی دارد . هتل اطلس مشهد در سال 1355 در فاصله کمی از حرم ساخته و در سال 1378 تماما باز سازی شد . رستوران هتل اطلس انواعی از غذا های ایرانی و فرنگی را سرو می کند و منوی آن بصورت انتخابی می باشد . اتاق های این هتل ، دو تخته ، سه تخته ، چهار تخته و پنج تخته می باشد . کادر مجرب این هتل صمیمانه پذیرای مهمانان خود در تور مشهد هستند . 

تور مشهد با قطار هتل ایساتیس که یکی از هتل های سه ستاره مشهد را تجربه کنید . هتل ایساتیس مشهد دارای اتاق های دو ، سه و چهار تخته می باشد . این هتل خدمات لاندری و سرویس رفت و برگشت حرم را ارائه می کند . رستوران هتل ایساتیس مشهد ، هر سه وعده صبحانه و ناهار و شام را با منوی باز سرو می نماید . دسترسی به اینترنت هتل در اتاق ولابی وجود دارد . کافی شاپ هتل ایساتیس با انواع نوشیدنی های سرد و گرم پذیرای مهمانان این هتل در تور مشهد خواهد بود . این هتل دارای نماز خانه است .

تور مشهد با قطار هتل فرهاد که یکی از هتل های دو ستاره مشهد است را تجربه کنید . هتل فرهاد مشهد در نزدیکی بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) واقع شده است . این هتل دارای اتاق های دو ، سه و چهار تخته می باشد و امکان دسترسی به اینترنتت هم در اتاق ها و هم در لابی فراهم است . رستوران این هتل با غذا های باکیفیت در کنار کافی شاپ آن پذیرای مهمانان این هتل در تور مشهد خواهد بود . پرسنل و کادر مجرب هتل فرهاد مشهد صمیمانه آماده پذیرایی از زائران امام رضا (ع) در تور مشهد هستند .

تور مشهد با قطار هتل آپارتمان ستارگان که از هتل آپارتمان های عالی مشهد است ، برای نزدیکی به حرم با پنج دقیقه فاصله یکی از بهترین گزینه ها می باشد . این هتل دارای اتاق های دو و سه خوابه و آپارتمان های یک خوابه و دو خوابه است و مجموعا 28 واحد دارد . هتل آپارتمان ستارگان مشهد در سال 1392 افتتاح شد . دسترسی به اینترنت هتل دراتاق ها ولابی امکان پذیر می باشد . رستوران و کافی شاپ این هتل با انواع غذا ها و نوشیدنی های باکیفیت ، صمیمانه آماده پذیرایی از مهمانان خود در تور مشهد هستند . هتل آپارتمان ستارگان مشهد خدمات لاندری هم ارائه می کند . 

تور مشهد با قطار هتل آتی که از هتل های سه ستاره مشهد است برای شما که به دنبال یک هتل سه ستاره تاپ در تور مشهد هستید ، گزینه مناسبی می باشد . رستوران هتل آتی مشهد صبحانه را بصورت بوفه ارائه می کند و ناهار و شام دارای منوی انتخابی است . از هتل آتی تا حرم امام هشتم (ع) ، حدود 30 دقیقه زمان می برد . این هتل گشت درون و برون شهری هم برای مهمانان خود درنظر گرفته تا اوقاتی خوش را برای ان ها رقم بزند . هتل آتی مشهد دارای 45 واحد شامل اتاق دو تخت ، اتاق سه تخت و اتاق چهار تخت می باشد .