هتل کوثر مشهد

هتل کوثر مشهد

درجه هتل کوثر مشهد

شروع قیمت : 220,000 تومان

تخفیف : 29%

امتیاز کاربران :

آدرس : مشهد.فلکه بیت المقدس, جنب بازار رضا

نزدیکی به حرم : ده دقیقه

نزدیکی به فرودگاه : 19 دقیقه

نزدیکی به راه آهن : 17 دقیقه

درباره هتل کوثر مشهد

هتل کوثر مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی ازهتل های دوستاره مشهد می باشد.هتل کوثر مشهد  در سال 1374 با فاصله بسیار کم از حرم در خیابان  عیدگاه احداث گردیده است.هتل کوثر دارای 59 واحد اقامتی و ظرفیت 182 نفر می باشد.هتل کوثر در سال 1396 مورد بازسازی کامل  قرار گرفته و در فروردین 1397 مجددا با خدماتی بیشتر و طراحی بسیار زیبا شروع به کار نموده است.هتل کوثر مشهد برای میهمانانی که با خودرو شخصی به هتل مراجعه می کنند  پارکینگی رو باز  را طراحی نموده است تا  میهمانان برای مشکل پارک خودرو نداشته باشند.هتل کوثر دارای لابی بسیار شیک با معماری روز دنیا  با فضایی بزرگ و دلنشین طراحی شده است.لابی هتل کوثر  محل مناسبی جهت اوقات فراغت میهمانان می باشد.میهانان با ورود به هتل کوثر با استقبال گرم کارکنان تشریفات هتل  به قسمت پذیرش جهت تحویل اتاق راهنمایی می شوند.

هتل کوثر مشهد دارای اتاق های بسیار شیک در تیپ های دوتخته،سه تخته و آپارتمان یک خواب می باشد.اتاق های  دو تخته هتل کوثر دارای یک تخت دونفره ویا دو تخت یک نفره می باشد.امکانات اتاق ها دوتخته هتل کوثر شامل:یخچال،تلویزیون،مبل،آینه کنسول و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد.اتاق های های سه تخته هتل کوثر دارای یک تخت دونفره  ویک تخت یک نفره  و یا سه تخت یک نفره می باشد.امکانت اتاق های سه تخته نیز مانند اتاق های دو تخته می باشد.آپارتمان های یک خواب هتل کوثر دارای یک تخت دونفره  در اتاق خواب و دو تخت یک نفره  در هال می باشد و برای خانواده های بزرگ مناسب می باشد.

کافی شاپ هتل کوثر در لابی هتل طراحی شده است .کافی شاپ هتل کوثر با طراحی زیبا و شیک با سرو نواع نوشیدنی های سرد و گرم،بستنی،کیک و عصرانه محل مناسبی برای اوقات فراغت میهمانان و قرار ملاقات های کاری می باشد.

رستوران هتل کوثر در طبقه اول هتل با ظرفیت 140نفر طراحی شده است.این رستوران  با طراحی زیبا  همه روزه  با سرو غذاهای ایرانی و فرنگی به صورت منو بوفه سلف سرویس آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.رستوران هتل کوثر علاوه بر میهمانان مقیم آماده پذیرایی از میهمانان غیرمقیم نیز می باشد.

هتل کوثر دارای لمکده ای زیبا در پشت بام هتل می باشد.لمکده هتل کوثر با رائه خدماتی ویژه با فضای دلنشین و مشرف به گند بارگاه ملکوتی حرم مطهر محل مناسبی برای ایجاد  لحظات شاد در کنار خانواده می باشد.

هتل کوثر برای رفاه بیشتر میهمانان اتاق بازی کودکان در هتل طراحی نموده است تا کودکان شما در فضایی شاد به بازی و تفریح بپردازند.

میهمانای که می خواهند برای  خانواده خود سوغات خریداری کنند می توانند در کمترین زمان از غرفه های هتل کوثر با کیفیت ترین محصولات را خریدارای نمایند.

از دیگر امکانات هتل کوثر می توان به آشپزخانه مرکزی،خشکشویی،اینترنت پرسرعت،سیستم اطفاء حریق،آسانسور اشاره کرد. هتل کوثر مشهد با فاصله بسیار کم از حرم مطهر با امکاناتی فوق العاده واتاق های شیک و تمیز انتخابی مطمئن برای اقامت می باشد.

نویسنده :


ادامه مطلب

امکانات هتل کوثر مشهد

نرخ اتاق های هتل کوثر مشهد

فیلم هتل کوثر مشهد

مکان هتل کوثر مشهد

  • فاصله تا بازار رضا  (۳۷۴ متر)
  • فاصله تا مدرسه علمیه عباسقلی خان  (۸۷۱ متر)
  • فاصله تا مسجد گوهرشاد  (۹۷۸ متر)
  • فاصله تا مقبره پیر پالان دوز (۱ کیلومتر و ۲۱ متر)
  • فاصله تا حرم ورودی باب الرضا (۴۶۸ متر)
  • فاصله تا حرم ورودی باب الجواد (۶۵۱ متر)
  • فاصله تا حرم ورودی حرعاملی (۹۷۲ متر)
  • فاصله تا موزه مردم‌ شناسی (۷۹۵ متر)
  • فاصله تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی (۱ کیلومتر و ۸۵ متر)

نظرات میهمانان هتل کوثر مشهد