هتل  آپارتمان حیات شرق (سارا)  مشهد

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد

درجه هتل  آپارتمان حیات شرق (سارا)  مشهد

شروع قیمت : 260,000 تومان

تخفیف : 0%

امتیاز کاربران :

آدرس : مشهد ابتدای خیابان نواب صفوی

نزدیکی به حرم : پنج دقیقه

نزدیکی به فرودگاه : 25 دقیقه

نزدیکی به راه آهن : 15 دقیقه

درباره هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد

تاریخچه هتل حیات شرق

هتل حیات شرق مشهد که یکی از هتل های مشهد و یکی از هتل آپارتمان های چهارستاره مشهد می باشد. هتل حیات شرق (هتل سارا سابق)در سال 1395 در خیایان نواب صفوی با فاصله کمتراز 2 دقیقه از حرم احداث گردیده است. هتل حیات شرق مشهد در 8 طبقه در سه فاز با 332 واحد آپارتمان شامل:آپارتمان یک خوابه،آپارتمان دوخوابه وآپارتمان سه خوابه طراحی شده است.
پارکینگ هتل حیات شرق

میهمانانی که هتل حیات شرق(سارا سابق) را رزرو نموده اند و با خودرو شخصی خود به هتل مراجعه می کنند می توانند از پارکینگ بزرگ و مجهزهتل استفاده نمایند.
لابی هتل حیات شرق

لابی بسیار شیک و مجلل هتل حیات شرق هر میهمانی را تا چند لحظه محو زیبایی خود می کنند.لابی این هتل زیبا با معماری منحصربه فرد خود محل مناسبی برای اوقات فراغت و قرارملاقات های کاری می باشد. میهمانان با ورود به هتل حیات شرق(سارا سابق) با استقبال گرم کارکنان و پذیرایی جهت تحویل اتاق به قست پذیرش هتل راهنمایی می شوند و همچنین بل من ها چمدان های میهمانان را تا درب اتاق حمل می نمایند.
اتاق های هتل حیات شرق

هتل حیات شرق مشهد دارای اتاق های لوکس در فضایی بسیار بزرگ بوده و به صورت آپارتمان های خواب دار می باشند. آپارتمان یک خوابه هتل حیات شرق برای دو نفر طراحی شده است و برای زوج های جوانی که به مشهد سفر می کنند مناسب می باشد. آپارتمان های یک خوابه هتل حیات شرق دارای یک تخت دونفره یا دو تخت یک نفره در اتاق خواب می باشند. آپارتمان دو خوابه هتل حیات شرق برای چهار نفر طراحی شده است. آپارتمان های دو خوابه هتل حیات شرق دارای یک تخت دونفره در یک اتاق خواب و دو تخت یک نفره در اتاق خواب دیگر و فضای نشیمن شیک و مبله می باشد.

هتل حیات شرق مشهد برای میهمانانی که جمعیت بیشتری دارند و یا دو خانواده هستند آپارتمان های سه خواب طراحی نموده است. آپارتمان های سه خواب هتل حیات شرق برای شش نفر طراحی شده است و با فضایی بزرگ و شیک که دارای یک تخت دونفره در یک اتاق خواب و دو تخت یک نفره در یک اتاق خواب و یک تخت دو نفره در اتاق خواب دیگر می باشد.
کافی شاپ هتل حیات شرق

هتل حیات شرق دارای کافی شاپی زیبا وبا طراحی آرامشبخش می باشد. کافی شاپ هتل حیات شرق با کافی من های مجرب با سرو انواع نوشیدنی های سرد وگرم،کیک،بستنی و... محل مناسبی برای یک عصرانه دلپذیر وشاد در کنار خانواده می باشد.
رستوران هتل حیات شرق

هتل حیات شرق مشهد دارای رستورانی بزرگ و مجلل درهتل می باشد. در رستوران هتل حیات شرق انواع غذاهای ایرانی و فرنگی به صورت منو بوفه سلف سرویس سرو می گردد. از دیگر اماکانات هتل حیات شرق می توان به لاندری،رمپ،اتاق بازی کودکان و... اشاره کرد. هتل حیات شرق (سارا سابق) به دلیل نزدیکی بسیار زیاد به حرم مطهر و اتاق های بزرگ و مجلل همیشه مورد استقبال میهمانان داخلی و خارجی بوده و هست.

اگر شما نیز بدنبال هتلی شیک با خدمات دهی هتل چهارستاره ولی اتاق های آپارتمانی هستید وهمچنین نزدیکی به حرم برای شما مهم است،هتل حیات شرق مشهد یکی از ایده عال ترین گزینه ها برای شما می باشد.

نویسنده :


ادامه مطلب

امکانات هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد

نرخ اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد

فیلم هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد

مکان هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد

  • نزدیکی به حرم مطهر :5  دقیقه پیاده روی
  • نزدیکی به فرودگاه :20  دقیقه
  • نزدیکی به راه آهن : 10 دقیقه

نظرات میهمانان هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد