تخفیف تا
0 ٪
هتل محلات مشهد
خیابان امام رضا-امام رضا 5-سرشور 26
نزدیکی به حرم : 7 دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  0   از 0 رای 
 شروع قیمت  250,000 تومان
هتل محلات مشهد سرویس رایگان از فرودگاه به هتل دارد و با کیفیت بسیار عالی در نزدیکی حرم آماده خدمت رسانی به میهمانان می باشد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل سراج مشهد
طبرسی 16
نزدیکی به حرم : -
رضایتمندی کاربران

امتیاز  0   از 0 رای 
 شروع قیمت  625,000 تومان
هتل پارسا یک هتل سه ستاره در مشهد میباشد که به تازگی بازسازی شده است و کیفیت ارائه خدمات به مسافران افزایش یافته است و اکثر مهمانانی که از این هتل استفاده کرده اند بسیار راضی اند و تمامی اتاق های این هتل دارای اتاق خواب میباشد
تخفیف تا
0 ٪
هتل نماز مشهد
استان خراسان رضوی _مشهد_میدان طبرسی_خیابان نوغان
نزدیکی به حرم : هفت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  0   از 0 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
هتل نماز مشهد یک هتل سه ستاره نوساز در مجاورت حرم مطهر امام رضا می باشد. اگر توان مالی اقامت در هتل های چهار ستاره و پنج ستاره را ندارید، انتخاب یک هتل سه ستاره نوساز بهترین گزینه برای اقامتی راحت و به یاد ماندنی می باشد.هتل نماز مشهد با وجود سه ستاره به دلیل نوساز بودن نما و چیدمان یک هتل چهار ستاره را داشته و ظاهر آن به راحتی هر گردشگری را قانع می کند تا برای اقامت این هتل را انتخاب کند.
تخفیف تا
27 ٪
هتل سی وسه پل مشهد
امام رضا 8 نبش رجب زاده 14
نزدیکی به حرم : هشت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.4   از 4 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
هتل سی و سه پل مشهد جزو یکی از هتل های سه ستاره و تازه تاسیس می باشد که در تیر ماه سال 1397 افتتاح شده است. هتل سی و سه پل در خیابان امام رضا 8 با فاصله کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته است. این هتل دارای 52 واحد اقامتی است که در 6 طبقه بنا شده است. هتل سی وسه پل با امکاناتی مناسب و پرسنلی مجرب و کارآزموده آماده پذیرایی از میهمانان عزیز و گرامی میباشد. 
تخفیف تا
31 ٪
هتل ذاکر مشهد
بلوار امام رضا خیابان امام رضا 18
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
هتل ذاکرمشهد یکی از هتل های مشهد و یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد.هتل ذاکر در سال 1395 در خیابان امام رضا 18 با فاصله 15 دقیقه ی حرم در 5طبقه  با 40 واحد اقامتی و ظرفیت 105 نفر افتتاح گردیده است.میهمانانی که قصد سفر به شهر مشهد و زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) را دارند می توانند به راحتی در منزل خود اتاق مورد نظر از هتل ذاکر را انتخاب و با چند کلیک و با بهره مندی از تخفیف های رزرو اینترنتی هتل خود را رزرو نمایند.
تخفیف تا
25 ٪
هتل حلما مشهد
بلوار امام رضا خیایان امام رضا 26 کوچه رفیعی
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.8   از 3 رای 
 شروع قیمت  135,000 تومان
هتل حلما سه ستاره مشهد در سال 1394 در فاصله 15 دقیقه ای از حرم در خیابان امام رضا واقع شده است که دارای 70اتاق در 7 طبقه می باشد.هتل حلما مشهد دارای 70 اتاق در تیپ های دو تخته،سه تخته،چهارتخته می باشد.از امکانات اتاق های هتل حلما می توان به یخچال،آی پی تی وی،سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ،مینی بار اشاره کرد.هتل حلما دارای لابی بسیار زیبا و شیک بوده ومحل مناسبی جهت اوقات فراغت میهمانان می باشد.
تخفیف تا
52 ٪
هتل ایثار رضوی مشهد
خیابان آخوند خراسانی انتهای کوچه خامنه ای
نزدیکی به حرم : هفت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  0   از 0 رای 
 شروع قیمت  160,000 تومان
هتل ایثار رضوی مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل‌های سه ستاره می باشد که دارای 54 تخت و 18 کاناپه شامل اتاق های دوتخته و چهار تخته می باشد. هتل ایثار رضوی  مشهد و حدود 8دقیقه با حرم مطهر فاصله دارد. هتل ایثار رضوی مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل‌های سه ستاره مشهد می باشد که دارای 80 تخت می باشد.
تخفیف تا
22 ٪
هتل نورالنجف مشهد
مشهد خیابان اندرزگو 17
نزدیکی به حرم : شش دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.9   از 4 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
هتل نورنجف مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی  از هتل های سه ستاره مشهد می باشد. هتل نورنجف در  فاصله  بسیار  کم از حرم  مطهر امام رضا   در اسفند سال 1396 افتتاح گردیده است. هتل نورنجف در  خیابان  اندرزگو در محیطی آرام  و با فضایی زیبا  در 7 طبقه بنا شده است.هتل نورنجف در طراحی  و ساخت  هتل  ،معلولین و افراد  مسن را از یاد  نبرده  و ویلچر و کالسکه مورد نیاز این عزیزان را فراهم نموده است. فاصله تا حرم: 3 دقیقه با ماشین (۰٫۷ کیلومتر)
تخفیف تا
41 ٪
هتل آتور مشهد
امام رضا 16 خیابان عنصری
نزدیکی به حرم : دوازده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.3   از 3 رای 
 شروع قیمت  210,000 تومان
هتل آ تور مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل‌های سه ستاره می باشد که دارای 54 تخت و 18 کاناپه شامل اتاق های دوتخته و چهار تخته می باشد. هتل آ تور مشهد و حدود 12 دقیقه با حرم مطهر فاصله دارد.هتل آ تور مشهد یکی ازهتل های مشهد و یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد.هتل آ تور مشهد در سال 1396 در خیابان امام رضا  با مسافت کوتاهی به حرم  در 6 طبقه  احداث گردیده است.
تخفیف تا
42 ٪
هتل آفتاب شرق مشهد
مشهد - ضلع جنوبی بازار رضا - شیخ طوسی 7 - کوچه هادی خان
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  0   از 0 رای 
 شروع قیمت  300,000 تومان
هتل آفتاب شرق مشهد در سال 95 با فاصله ی بسیار کمی از حرم مطهر امام رضا(ع) برای خدمت رسانی به زائرین عزیز افتتاح گردید.هتل آفتاب شرق مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی از  هتل های سه ستاره مشهد می باشد.هتل آفتاب شرق مشهد  در سال 1394 در میدان  بیت المقدس خیابان شیخ طوسی با فاصله  بسیار کم از حرم در 6 طبقه  افتتاح گردیده است.
تخفیف تا
38 ٪
هتل ملیسا مشهد
مشهد - نبش امام رضا 21
نزدیکی به حرم : هشت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.7   از 27 رای 
 شروع قیمت  220,000 تومان
  هتل ملیسا مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد واقع در خیابان امام رضا، در فروردین 1396 افتتاح گردیده است. این هتل بسیار زیبا و مجلل در شهر مقدس مشهد در جوار بارگاه منور ثامن الحجج (ع) و بازارهای مهم قرار گرفته است.هتل ملیسا مشهد دارای اتاقهای لوکس دبل و تریپل, سوئیتهای لوکس و رویال می باشد که با هدف آسایش با آخرین استانداردهای هتلداری به زیباترین وجه تجهیز و تکمیل گردیده اند.
تخفیف تا
47 ٪
هتل زیارت مشهد
مشهد- خیابان اندرزگو 2
نزدیکی به حرم : سه دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.2   از 3 رای 
 شروع قیمت  220,000 تومان
هتل سه ستاره زیارت مشهد با هفت طبقه و 28 واحد اقامتی در خیابان اندرزگو و نزدیک حرم مطهر رضوی واقع شده است. این هتل که در سال 1394 شروع به کار کرده است دارای مزایایی از قبیل امکان استقبال فرودگاهی، سرو نوشیدنی (چای، نسکافه و آب میوه) در لابی و اینترنت رایگان است.هتل زیارت دارای لابی زیبا بوده و با معماری ایرانی  طراحی شده است.ورودی هتل زیارت  برای میهمانانی  که بالا رفتن از پله برایشان سخت است مناسب می باشد.
تخفیف تا
14 ٪
هتل صادقیه مشهد
خیابان خسروی نو - اندرزگو 12- (کوچه خامنه ای) - کوچه شهید قناد
نزدیکی به حرم : پنج دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  230,000 تومان
هتل صادقیه مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین امام هشتم (ع)می باشد .در حال حاضر هتل صادقیه مشهد از میهمانان خود فقط به صورت فولبرد با صبحانه و ناهار و شام از میهمانان خود پذیرایی خواهد کرد.این هتل از لحاظ جایگیری موقعیت مکانی در خیابان خسروی در فاصله پنج دقیقه ای تا حرم قرار دارد .
تخفیف تا
22 ٪
هتل آیران مشهد
مشهد، خیابان امام رضا 10- بعد از چهارراه
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 3 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
هتل سه ستاره آیران مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد، این هتل در خیابان امام رضا(ع) با فاصله 10 دقیقه از حرم مطهر در سال 91 تاسیس شده.هتل سه ستاره آیران مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد، این هتل در خیابان امام رضا(ع) با فاصله 10 دقیقه از حرم مطهر در سال 91 تاسیس شده، این هتل دارای 18 اتاق دو تخته و 18 اتاق سه تخته و 24 واحد آپارتمان با ظرفیت 300 نفر آمادگی پذیرایی و خدمت رسانی به میهمانان عزیز را دارد.
تخفیف تا
10 ٪
هتل گلسرخ مشهد
خیابان اندرزگو 17 کوچه دوم سمت راست جنب درب ورودی کوثر حرم مطهر
نزدیکی به حرم : یک دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  300,000 تومان
هتل سه ستاره گلسرخ مشهد یکی از نزدیک ترین هتل ها به حرم مطهر (ع) می باشد که در سال 94 افتتاح شده و با موقعیتی استثنایی و خدماتی بی نظیر شامل رستوران با منوی بوفه، صبحانه ای با ویوی رو به حرم امام رضا (ع) و لابی بسیار شیک آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین محترم حضرت علی ابن موسی الرضا می باشد.هتل سه ستاره گلسرخ مشهد یکی از نزدیک ترین هتل ها به حرم مطهر (ع) می باشد که در سال 94 افتتاح شده است
تخفیف تا
20 ٪
هتل منجی مشهد
میدان بیت المقدس - نبش شیخ طوسی 9
نزدیکی به حرم : هشت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.3   از 7 رای 
 شروع قیمت  179,000 تومان
هتل سه تاره تاپ منجی مشهد در پایان سال 93 با فاصله ی بسیار کمی از حرم مطهر امام رضا علیه السلام برای خدمت رسانی به زائرین عزیز افتتاح گردید.هتل سه ستاره تاپ منجی دارای مجموعه ی آبی بسیار زیبا و مجهز شامل استخر،سونا،جکوزی و اتاق ماساژ می باشد و همچنین رستورانی با منوی بوفه به صورت سلف و سرویس و بوفه سالاد ودسر و منوی انتخابی شامل بیش ازهشت نوع غذا و صبحانه بوفه سرد وگرم همراه بافست فود کلیه ی امکانات خود را برای رفاه زائرین محترم در نظر گرفته است. 
تخفیف تا
22 ٪
هتل ایران زمین مشهد
مشهد, خیابان امام رضا, امام رضا6 , كوچه شهید حسنی
نزدیکی به حرم : پنج دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.7   از 3 رای 
 شروع قیمت  300,000 تومان
.هتل ایران زمین مشهد واقع در خیابان امام رضا 2 آماده میزبانی جهت اقامت میهمانان و زائرین محترم بارگاه امام رضا(ع) می باشد.  هتل ایران زمین مشهد در بهمن ماه سال 1393 بامعماری بسیار زیبا ومجلل وبا فاصله 5 دقیقه ای از حرم مطهر ثامن الحجج (ع) به بهره برداری رسیده است . امکانات هتل شامل لابی بسیار زیبا ،90واحد اقامتی بسیار شیک شامل اتاق های کانکت،دو تخته و سه تخته،سوئیت دو تخته و سوئیت رویال در 6 طبقه ،پارکینک اختصاصی در دو طبقه ، کافی شاپ 24 ساعته
تخفیف تا
68 ٪
هتل سپنتا مشهد
مشهد - چهار راه شهدا - کوچه شاهین فر
نزدیکی به حرم : نه دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.8   از 16 رای 
 شروع قیمت  140,000 تومان
هتل سپنتا مشهد(اسپیناس سابق) یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در تاریخ 20 مهر ماه 94 افتتاح گردیده است و دارای 32 واحد مجزا و 8 واحد کانکت می باشد.هتل سپنتا مشهد(اسپیناس سابق) یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در تاریخ 5 مهر ماه 94 افتتاح گردیده است و دارای 32 واحد مجزا و 8 واحد کانکت می باشد.
تخفیف تا
93 ٪
هتل سیمرغ فیروزه مشهد
مشهد.خیابان دانش غربی , انتهای بازارسرشور , نبش سرشور 36
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.4   از 4 رای 
 شروع قیمت  70,000 تومان
هتل سیمرغ فیروزه مشهد در مجاورت بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با طراحی مدرن در 11 طبقه و با 65 باب واحد اقامتی آماده میزبانی زائران مشهد مقدس است. 65 باب واحد اقامتی به صورت آپارتمان های یک خوابه با وسعت 40 متر مربع مجهز به سیستم پخش IPTV و سیستم کنترلی هوشمند BMS می باشد. .از ویژگی های مهم این هتل دسترسی مناسب به مراکز تجاری و  تفریحی می باشد .فاصله این هتل تا فرودگاه با اتوموبیل 20 دقیقه می باشد.
تخفیف تا
38 ٪
هتل اشراق مشهد
مشهد - خیابان آخوند خراسانی
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 4 رای 
 شروع قیمت  190,000 تومان
هتل اشراق مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که این هتل نزدیکی یکی از اماکن مذهبی یعنی گنبد سبز واقع شده و این هتل دارای امکانات خوب و کادری مجرب می باشد.برخوردار از كلیه امكانات رفاهی اعم از دو رستوران  سونا و جكوزی؛ مجهز به پیشرفته ترین سیستمهای صوتی و تصویری؛ ماهواره؛ كافی نت؛ لاندری؛ سرویس رفت و برگشت به حرم مطهر.
تخفیف تا
0 ٪
هتل شیراز مشهد
مشهد - خیابان دانشگاه
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  115,000 تومان
هتل شیراز مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل در بهترین موقعیت مشهد مقدس و در نزدیکی مراکزمعروف خرید مشهد جنت و برج تجاری آلتون واقع گردیده است. هتل شیراز مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد این هتل در بهترین موقعیت مشهد مقدس ودر نزدیکی مراکزمعروف خرید مشهد جنت و برج تجاری آلتون واقع گردیده است این هتل افتخار دارد میزبان زائران گرامی حضرت رضا (ع)  باشد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل نور مشهد
نبش اندرزگو 17
نزدیکی به حرم : پنج دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.2   از 3 رای 
 شروع قیمت  239,000 تومان
هتل نور مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل در فاصله ی 300 متری از حرم مطهرثامن الحجج (ع) واقع گردیده است . این هتل با اهداف برنامه ریزی برای تامین نیازهای زائران ومهمانان ایجاد نموده است. این هتل دارای امكانات مناسب از قبیل  رستوران ؛ كافی شاپ ولابی می باشد  فاصله کم هتل نور  تا حرم مطهر454 متر می باشد كه با پای پیاده  می توان این مسیر طی نمود .و برای تشرف به حرم مطهر نیازی به ماشین نمی باشد .
تخفیف تا
0 ٪
هتل شارستان مشهد
مشهد - خیابان اندرزگو 17
نزدیکی به حرم : تا باب الجواد شش دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.3   از 2 رای 
 شروع قیمت  380,000 تومان
هتل شارستان مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می که در مجاورت باب الجواد حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) واقع شده است. این هتل دارای امکانات رفاهی مناسب و برخورداراز پرسنل مجرب آماده پذیرایی از مهمانان و زائرین گرامی می باشد. فاصله تا بازار جنت  (۱ کیلومتر و ۱۰۳ متر) فاصله تا مسجد هفتاد و دو تن (۴۶۷ متر) فاصله تا مسجد گوهرشاد  (۸۰۸ متر) فاصله تا آرامگاه نادرشاه افشار  (۱ کیلومتر) فاصله تا پارک باغ ملی (۱ کیلومتر و ۴۳ متر)
تخفیف تا
35 ٪
هتل سایه مشهد
امام رضا 5
نزدیکی به حرم : هفت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  160,000 تومان
هتل سایه مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می که دارای 80 اتاق و سویت مجهز به تمام امکانات رفاهی در محیطی دلپذیر و با معماری مدرن و در نزدیک ترین فاصله به حرم ثامن الحجج (ع) می باشدهتل سایه مشهد یکی ازهتل های مشهد و یکی ازهتل های سه ستاره مشهد می باشد. هتل سایه مشهد در ابتدا خیابان امام رضا 5 در شش طبقه با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است.
تخفیف تا
0 ٪
هتل ثامن مشهد
مشهد سه راهی طرقبه
نزدیکی به حرم : سی و پنج دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  60,000 تومان
هتل ثامن مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که با توجه به موقعیت بسیار مناسب ییلاقی در فضایی بسیار وسیع با امکانات  رفاهی کامل بناشده است.اقامت و رزرو برای مهمانان عزیز شامل : اتاق و سوئیت ، ویلا و آپارتمان رویال ، رستوران مدرن گل سرخ ، رستوران سنتی ، لابی و کافی شاپ مخصوص می باشد. تالار همایش و کنفرانس ها ، سالن مراسم ضیافت و مجالس نیز با طراحی بسیار زیبا و امکانات کامل در اختیار مهمانان عزیز می باشد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل سحاب مشهد
طرقبه -حصارگلستان
نزدیکی به حرم : چهل و پنج دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  250,000 تومان
هتل سحاب مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که این هتل باغ 54 سوئیت یک خوابه و دو خوابه مجهز به کلیه امکانات رفاهی می باشد.فروشگـاه و نمایشگــاه سوغات و صنایع دستی کرمان و مشهد ، سالن کنفرانس  ، تالار طبیعت ویژه مراسم عروسی ، کمپ های بهاری و تابستانی در مجاورت رودخانه به ظرفیت 1500 نفر و لاندری و بیش از 2 هکتار باغ مشجر با اختلاف سطح حدود 50 متر از کف رودخانه می باشد .
تخفیف تا
0 ٪
هتل صدر مشهد
مشهد - خیابان دانشگاه
نزدیکی به حرم : شانزده دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3   از 1 رای 
 شروع قیمت  150,000 تومان
هتل صدر مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد این هتل دارای دو فاز و  148 واحد است که دارای 16 سوئیت می باشد و واحد‌های دیگر به صورت اتاقهای سه و چهار تخته می باشد. دو فاز دارای دو تالار می باشد که هم اکنون به عنوان رستوران مورد استفاده قرار گرفته است و در مجموع ظرفیت آنها 250 نفر می باشد. فاز 1 هتل صدر مشهد در سال 1357 و فاز 2 آن حدود 7سال قبل مورد بهره‌برداری قرار گرفته است .
تخفیف تا
0 ٪
هتل صبا مشهد
بلوار قرنی
نزدیکی به حرم : ده دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  250,000 تومان
هتل صبا مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهدمی باشد که موقعیت جغرافیایی هتل این امكان را به میهمانان محترم می دهد تا در كنار زیارت بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا(ع) به راحتی به بازارهای تجاری، مراكز خرید، ییلاقات، اماكن دیدنی و تفریحی مشهد دسترسی داشته باشند.كلیه اتاقها مجهز به امكانات رفاهی بوده ودارای پرسنل مجرب و آموزش دیده می باشد این هتل افتخار دارد تا خالق لحظات خوش و به یاد ماندنی برای میهمانان  و زائرین محترم باشد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل رز مشهد
میدان بسیج
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3   از 1 رای 
 شروع قیمت  85,000 تومان
هتل رز مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در نزدیکی حرم و با امکانات مناسب خود آماده خدمت رسانی به زائرین گرامی می باشد.هتل رز مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در فاصله کمی از حرم مطهر قرار دارد که می توان با بیست دقیقه پیاده روی به حرم مطهر امام رضا (ع) مشرف شد.  نزدیکی به حرم مطهر:  20 دقیقه پیاده روی  نزدیکی به فرودگاه: 20 دقیقه       نزدیکی به راه آهن: 25دقیقه
تخفیف تا
0 ٪
هتل رضا مشهد
مشهد - خیابان طبرسی
نزدیکی به حرم : پنج دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  163,500 تومان
هتل رضا مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهدمی باشد که در نزدیکی حرم و با امکانات مناسب خود آماده خدمت رسانی به زائرین گرامی می باشد.هتل رضا مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در فاصله کمی از حرم مطهر قرار دارد که می توان با ده دقیقه پیاده روی به حرم مطهر امام رضا (ع) مشرف شد. هتل رضا مجهز به اینترنت در لابی و اتاق ها می باشد. از امکانات دیگر این هتل  رستوران , کافی شاپ و پارکینگ می باشد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل نیایش مشهد
چهارراه شهدا
نزدیکی به حرم : هشت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  195,000 تومان
هتل نیایش مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد یکی از هتل های  مشهد است که از داخل اتاقها آن می توان  شاهد منظره باشکوهی ازبارگاه ملکوتی بارگاه ثامن الحجج (ع) باشید. این هتل دارای 60 اتاق و سوییت زیبا با ویژگی تجهیزات منحصر به فرد خود از جمله حمام , تهویه مطبوع , یخچال , تلویزیون رنگی , ویدئوی مرکزی , تلفن مستقیم , پانل های صوتی , لاندری , صندوق امانات , شعبه بانک سپه مجهز به عابر بانک و سیستم جاری طلایی است .
تخفیف تا
32 ٪
هتل نیما مشهد
مشهد - خیابان طبرسی
نزدیکی به حرم : چهار دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.4   از 8 رای 
 شروع قیمت  220,000 تومان
هتل نیما مشهد یکی از هتل های مشهد و ازهتل های سه ستاره مشهد می باشد که با داشتن امکانات مناسب و نزدیک به حرم مطهر آماده پذیرایی از مهمانان محترم می باشد. این هتل سه ستاره امکانات خوبی را در اختیار میهمانان  قرار می دهد که برخی از آنها عبارتند از لابی، آسانسور، رستوران، تاکسی سرویس و همچنین پارکینگ سرپوشیده. هتل نیما مشهد در واحد های خود اینترنت رایگان در اختیار میهمانان و زائرین گرامی قرار می دهد.
تخفیف تا
24 ٪
هتل خیام مشهد
مشهد - چهارراه شهدا
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.7   از 5 رای 
 شروع قیمت  180,000 تومان
هتل خیام مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که یکی از قدیمیترین هتل های مشهد است که به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل خیام مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد. این هتل یک هتل قدیمی است که به تازگی بازسازی شده است. از امکانات هتل خیام  لابی , رستوران , کافی شاپ , ماهواره و... است.این هتل با داشتن کادری مجرب آماده خدمت رسانی به مهمانان و زائرین محترم بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) می باشد.
تخفیف تا
15 ٪
هتل جواهری مشهد
مشهد - خیابان امام رضا(ع)
نزدیکی به حرم : چهار دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  1.9   از 4 رای 
 شروع قیمت  220,000 تومان
هتل جواهری مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد این هتل یکی از مجهزترین هتل های مشهد می باشد که آماده خدمت به مهمانان و زائرانی  که برای زیارت بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع) به مشهد مقدس مشرف می‌شوند. نزدیکی به حرم مطهر امام رضا (ع) و دسترسی آسان به مراکز خرید و پایانه‌های هوایی و زمینی و ریلی، از ویژگی‌های بارز این هتل محسوب می شود.  
تخفیف تا
35 ٪
هتل جهان مشهد
مشهد- خیابان امام رضا 10
نزدیکی به حرم : دوازده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.6   از 7 رای 
 شروع قیمت  100 تومان
هتل جهان مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد که با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است.این هتل با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین امام هشتم (ع)می باشد . این هتل نوساز در سال 1395 افتتاح گردیده است و بصورت اختصاصی تنها توسط سایت epersianhotel.com قابل رزرو می باشد. هتل جهان مهجز به 101 اتاق است که تقریبا فضای دلبازی دارند برخی از آنها نیز به آشپزخانه مجهز می باشند.
تخفیف تا
0 ٪
هتل فردوسی مشهد
خیابان مدرس
نزدیکی به حرم : -
رضایتمندی کاربران

امتیاز  0   از 0 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
این هتل یکی از هتل های تازه تاسیس مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در بهترین موقعیت شهری مشهد ودرنزدیکی مراکز خرید مشهد مانند خیابان جنت و خسروی واقع شده است . این هتل دارای 18 نوبت سرویس به حرم مطهر و همچنین امکانات مناسبی جهت پذیرایی از مهمانان و زائرین گرامی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) می باشد
تخفیف تا
0 ٪
هتل فرهنگ و هنر مشهد
مشهد - خیابان رازی غربی
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.8   از 2 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
هتل فرهنگ و هنر مشهد هتل سه ستاره واقع در میدان ده دی و خیابان رازی غربی که اگر به مفهوم بهتری توصیف کنیم درست مقابل بیمارستان امام رضا قرار دارد. این هتل انتخاب بسیار مناسبی برای اقامت های درمانی می باشد علاوه بر اینکه دسترسی مناسبی به سینماها، کتاب فروشی ها، مجتمع تجاری آلتون، زیست خاور و بازار طلا و خیابن خسروی و دانشگاه و میدان شهدا ، خانه ملک، مدرسه مستوفی و کوچه باغ جنت ... دارد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل باختر مشهد
مشهد - خیابان پاسداران
نزدیکی به حرم : بیست دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.3   از 2 رای 
 شروع قیمت  164,000 تومان
هتل باختر مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد این هتل در بهترین نقطه مشهد و در نزدیکی بازار جنت واقع شده و دارای امکاناتی همچون لابی, کافی شاپ, ماهواره, نماز خانه, رستوران, پارکینگ اختصاصی, پارکینگ سرپوشیده, لاندری, کافی نت, آسانسور, صندوق امانات, خدمات خانه داری و …می باشد  و مجهز به اتاق  2تخته, اتاق 3تخته, سوئیت 4 نفره می باشد ,آماده پذیرایی از زائران گرامی می باشد.نزدیکی به حرم مطهر: 20 دقیقه با ماشین
تخفیف تا
18 ٪
هتل اعیان مشهد
مشهد - خیابان امام رضا(ع)2
نزدیکی به حرم : دو دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 1 رای 
 شروع قیمت  180,000 تومان
هتل اعیان مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که با امکانات مناسب در فاصله کمی تا حرم مطهر واقع شده است.هتل اعیان مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد این هتل با داشتن امکانات خوب ومناسب و کادری مجرب افتخار میزبانی شایسته ای برای مهمانان و زائران بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع)را دارا می باشد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل ارس مشهد
مشهد، بلوار فردوسی، حد فاصل میدان جانباز و چهارراه خیام
نزدیکی به حرم : سی دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  90,000 تومان
 هتل ارس مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره‌ مشهد می باشد که در سال ۱۳۸۰ افتتاح گردید و در خیابان فردوسی واقع می‌باشد  و در سال ۱۳۸۴ آخرین بازسازی مجموعه انجام شد. این هتل در بهترین نقطه از شهر مشهد و در نزدیکی مجتمع تجاری پروما، بانک‌های مختلف، سالن ورزشی شهید بهشتی و قطب تجاری و اداری مشهد درحال فعالیت می‌باشد. هتل ارس با امکانات رفاهی مناسب و پرسنل مجرب آماده‌ میزبانی از شما مهمانان گرانقدر می‌باشد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل آرامیس مشهد
مشهد - خیابان گلستان
نزدیکی به حرم : بیست پنج دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3   از 2 رای 
 شروع قیمت  175,000 تومان
هتل آرامیس مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که دارای امکانات مناسب و در بهترین نقطه از شهر مشهد و در نزدیکی مجتمع تجاری آلتون و جنب واقع شده است. هتل آرامیس مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد این هتل  دارای امکاناتی چون آسانسور ، پارکینگ ،اینترنت می باشد . این هتل در نزدیکی مرکز تجاری آلتون و جنت واقع گردیده و با کادری باتجربه  و مجرب خود در خدمت زائرین و مهمانان گرامی  می باشد .
تخفیف تا
28 ٪
هتل آفاق مشهد
مشهد - خیابان شیرازی 17
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.7   از 3 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
هتل آفاق مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در 8 طبقه و با معماری مدرن و در نزدیکی باغ نادری واقع شده است. هتل آفاق مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد در نزدیکی  باغ نادری با معماری و طرح مدرن در 8 طبقه و با امکانات رفاهی مناسب و برخوردارازکادری مجرب و متعهد آماده پذیرایی از مهمانان و زائرین گرامی بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا(ع)  میباشد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل شرکت نفت مشهد
بلوار هفت تیر
نزدیکی به حرم : بیست و هفت دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.8   از 2 رای 
 شروع قیمت  0 تومان
هتل شرکت نفت مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در بهترین موقعیت آب وهوای غرب مشهدودر بلوار هفت تیر واقع شده است. هتل شرکت نفت مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد در منطقه خوش آب وهوای غرب مشهد ودر حاشیه بلوار هفت  تیر (آب وبرق) واقع گردیده است.شکل این ساختمان به صورت نیم دایره با قوسی به بیرون و شامل 9 طبقه و167 اتاق می باشد.نزدیکی به حرم مطهر: 45 دقیقه  با ماشین
تخفیف تا
32 ٪
هتل عرش مشهد
مشهد.خیابان دانش , خیابان کامیاب
نزدیکی به حرم : بیست دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.5   از 4 رای 
 شروع قیمت  170,000 تومان
هتل عرش مشهد یکی از هتل های مشهد می باشد که در خیابان دانش مشهد قرار دارد.هتل عرش مشهد هتلی سه ستاره با داشتن 60 اتاق شامل 30 اتاق دو تخته , 15 اتاق سه تخته , 5 اتاق چهار تخته و 5 آپارتمان یک خوابه 5 نفره و 5 آپارتمان دو خوابه 5 نفره همراه با منوی غذایی روتین با 6 نوع غذا به صورت منوی انتخابی با 16 نوبت سرویس رفت و برگشت به حرم مطهر امام رضا(ع) آماده پذیرایی از زائران می باشد.
تخفیف تا
27 ٪
هتل آپادانا مشهد
مشهد. نبش چهارراه خسروی
نزدیکی به حرم : شش دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.7   از 16 رای 
 شروع قیمت  149,000 تومان
هتل آپادانا مشهد هتلی سه ستاره با داشتن قدمتی طولانی در چهار راه خسروی که یکی از خیابان های اصلی منتهی به حرم مطهر است می باشد. هتل آپادانا مشهد هتلی سه ستاره با داشتن قدمتی طولانی در چهار راه خسروی که یکی از خیابان های اصلی منتهی به حرم مطهر است می باشد. هتل آپادانا مشهد با داشتن اتاق های دو تخت و سه تخت و آپارتمان های دو اتاق خوابه پنج تخت آماده پذیرایی از میهمانان محترم می باشد. در این هتل منوی غذا صبحانه به صورت بوفه و ناهار و شام با منوی انتخابی می باشد.
تخفیف تا
36 ٪
هتل قصر نیلی مشهد
مشهد. خیابان شهید اندرزگو- کوچه آیت الله خامنه ای
نزدیکی به حرم : پنح دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.8   از 3 رای 
 شروع قیمت  180,000 تومان
هتل قصر نیلی مشهد یکی از هتل های مشهد می باشد که با داشتن 48 واحد شامل اتاق های دو تخته , سه تخته و چهار تخته با فاصله ای بسیار نزدیک تا حرم مطهر افتخار میزبانی زائران حضرت رضا (ع) را دارد. هتل قصر نیلی مشهد با داشتن 48 واحد شامل اتاق های دو تخته , سه تخته و چهار تخته با فاصله ای بسیار نزدیک تا حرم مطهر و داشتن امکاناتی از قبیل رستوران , کافی شاپ , لاندری و .. افتخار میزبانی زائران حضرت رضا (ع) را دارد.
تخفیف تا
29 ٪
هتل کوثر مشهد
مشهد.فلکه بیت المقدس, جنب بازار رضا
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.1   از 30 رای 
 شروع قیمت  179,000 تومان
هتل کوثر مشهد از جمله هتل های دو ستاره مشهد می باشد که با زیر بنای 3000 متر دارای 59 اتاق به صورت اتاق های دوتخته و سه تخته و چهار تخته و با ظرفیت 194 نفر می باشد .هتل کوثر مشهد در سال 1374 با فاصله بسیار کم از حرم در خیابان عیدگاه احداث گردیده است. هتل کوثر در سال 1396 مورد بازسازی کامل قرار گرفته و در فروردین 1397 مجددا با خدماتی بیشتر و طراحی بسیار زیبا شروع به کار نموده است.
تخفیف تا
0 ٪
هتل مشاهیر مشهد
مشهد - خیابان آخوند خراسانی 24
نزدیکی به حرم : هشت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 2 رای 
 شروع قیمت  115,000 تومان
هتل  مشاهیر مشهد یکی از هتل هایسه ستاره مشهد است که با مساحتی بالغ بر 2000 متر مربع و در 6 طبقه با پیشرفته ترین امکانات ساخته شده است. در طبقات مختلف هتل ، تنوع بسیاری در سیستم اتاقها وجود داشته که همین امر انتخاب را برای مسافران آسان مینماید ، مطمئنا آپارتمانهای یک خوابه ، دوخوابه ، سوئیت و اتاقهای VIP هتل ، در مدت اقامت شما مهمانان گرامی ، خاطره وصف نشدنی را خلق خواهد نمود .فاصله تا حرم: 6 دقیقه با ماشین (۱٫۳ کیلومتر)
تخفیف تا
63 ٪
هتل رضویه مشهد
مشهد- جنب بازار رضا
نزدیکی به حرم : سه دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.8   از 3 رای 
 شروع قیمت  300,000 تومان
هتل رضویه از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهداست.هتل رضویه مشهد ساختمانی 14 طبقه در حدود 900 متر با اتاقهای مشرف به حرم مطهر كه مجموعا 92 واحد دارای رستوران و صبحانه خوری کافی شاپ می باشد كه با ایجاد فضاهای مناسب تنوع بسیار خوبی در خدمات پیش بینی شده است .هتل رضویه با اتاقها و سوئیت های مجهز به کلیه امکانات رفاهی آماده پذیرایی از شما مهمانان گرامی است.فاصله تا حرم:  (۰٫۵ کیلومتر)
تخفیف تا
31 ٪
هتل المپیا مشهد
مشهد ، خیابان امام رضا(ع)8 نبش چهارراه دوم
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.3   از 2 رای 
 شروع قیمت  220,000 تومان
هتل المپیا مشهد یکی از هتل های مشهد است که در یکی از نزدیکترین خیابانهای منتهی به حرم امام رضا(ع) واقع شده است. هتل 2 ستاره المپیا مشهد در یکی از نزدیکترین خیابانهای منتهی به حرم امام رضا(ع) واقع شده است .این هتل دو ستاره تاپ با داشتن اتاقهای بسیار شیک وآرامش بخش کافی شاپ ،رستوران ،لمکده ،آماده پذیرای ازمهمانان محترم می باشد . 
تخفیف تا
16 ٪
هتل لاله مشهد
مشهد ، خیابان کوه سنگی ، نبش کوه سنگی 24
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 1 رای 
 شروع قیمت  162,000 تومان
هتل 3 ستاره لاله مشهد در یکی از خیابان های اصلی شهر مشهد منتهی به یکی از فضای گردشگری مهم مشهد به نام پارک کوهسنگی و نزدیک به مراکز خرید بسیار شیک و فست فود های خوب مشهد و در فاصله بسیار کم با مجتمع تجاری زیست خاور دارای 101 اتاق دو تخته و سه تخته و سوییت ها و آپارتمان های لوکس و شبکه های ویدیویی و ماهواره ای آمادگی پذیرایی از مهمانان محترم می باشد.
تخفیف تا
33 ٪
هتل میامی مشهد
مشهد -خیابان امام رضا(ع) 35
نزدیکی به حرم : بیست دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 1 رای 
 شروع قیمت  139,000 تومان
 هتل مجلل میامی از هتل های مشهد وهتل های سه ستاره مشهد ، واقع در مشهد خیابان امام رضا ( ع)- امام رضا 35 با فاصله 40 دقیقه با حرم مطهر در قالب 39 باب اتاق در پنج طبقه شامل لابی ، رستوران، لاندری ، کافی شاپ ، روم سرویس ،جکوزی، دفتر فروش بلیط هواپیما سیستم گرمایشی و سرمایشی، اینترنت پرسرعت بی سیم،پاور سوییچ افتخار دارد میزبان زائرین گرامی بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) باشد . فاصله تا آرامگاه فردوسی  (۳۷ کیلومتر و ۷۰ متر)
تخفیف تا
30 ٪
هتل دیپلمات مشهد
مشهد -میدان راه آهن
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.8   از 2 رای 
 شروع قیمت  174,000 تومان
هتل سه ستاره دیپلمات مشهد با موقعیت مكانی بسیار مناسب در 10 طبقه، دارای 60 اتاق كه شامل واحدهای 2 تخته،3تخته و آپارتمانهای یكخوابه با ظرفیت كل 144 تخت،36 كاناپه و 20 تخت تاشوی استاندارد هتلی و هوشمند ترین و كاملترین تجهیزات آماده پذیرائی از میهمانان محترم می باشد .تاریخ افتتاح هتل دیپلمات فروردین ماه 91 می باشد.ترانسفر ورودی از فرودگاه و راه آهن به صورت رایگان انجام می پذیرد...در طبقات منهای 1 و 2 استخر و جكوزی هتل می باشد .
تخفیف تا
31 ٪
هتل زیتون مشهد
مشهد - خیابان پاسداران - مقابل درب سینما قدس
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  1.3   از 4 رای 
 شروع قیمت  109,000 تومان
هتل زیتون مشهد یکی از هتل های مشهد می باشد که با منوی غذایی بسته با یک نوع غذا آماده خدمات رسانی به زائرین محترم می باشد . هتل زیتون مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در تمام ایام سال با سرویس رفت و برگشت به حرم مطهر حضرت رضا (ع) آماده خدمات رسانی به زائرین محترم می باشد .هتل در خیابان پاسداران مشهد ، جنب سینما قدس می باشد .هتل دارای تاکسی سرویس 24 ساعته وصندوق امانات و دارای منوی سلف سرویس می باشد .
تخفیف تا
21 ٪
هتل سی برگ مشهد
مشهد ، خیابان احمدآباد
نزدیکی به حرم : هیجده دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 1 رای 
 شروع قیمت  40,000 تومان
هتل سی برگ مشهد یکی از هتل های مشهد وازهتل های سه ستاره است.هتل سی برگ مشهد در مرکز شهر مشهد و نزدیک به بهترین فروشگاه ها ی شهر  و با فاصله نسبتا کمی از نمایشگاه بین المللی مشهد می باشد . ضمنا این هتل دارای سالن های بسیار بزرگ و مجلل جهت  انجام مراسم مختلف می باشد و در طبقه تحتانی هتل رستوران چینی و ایرانی وجود دارد.اینترنت وایرلس.سرویس رفت و برگشت حرم 2 مرتبه در روز.پخش فیلم 24 ساعته از دیگر امکانات این هتل می باشد.
تخفیف تا
21 ٪
هتل سیمرغ مشهد
مشهد - میدان 17 شهریور - نبش تقاطع صدر
نزدیکی به حرم : بیست و یک دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.2   از 9 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
سیمرغ مشهد یکی از هتل های مشهد می باشد که دارای 76 اتاق در 6 طبقه و دو فاز می باشد که 10 اتاق دو تخت و 55 اتاق 3 تخت و 11 اتاق 4 تخت می باشد.هتل سیمرغ مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد که دارای 76 اتاق در 6 طبقه و دو فاز می باشد که 10 اتاق دو تخت و 55 اتاق 3 تخت و 11 اتاق 4 تخت می باشد. در این هتل پذیرائی از مهمانان به صورت صبحانه بوفه و ناهار و شام با منوی غذایی بسته (2 نوع غذا) می…
تخفیف تا
20 ٪
هتل پردیس مشهد
مشهد ، خیابان امام خمینی ، جنب مجتمع تجاری جنت
نزدیکی به حرم : شانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 1 رای 
 شروع قیمت  215,000 تومان
هتل پردیس مشهد از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد است که در یکی از خیابان های قدیمی و نسبتا نزدیک به حرم و در مجاورت یکی از بهترین بازار های مشهد معروف به جنت و یکی از پارک های قدیمی مشهد معروف به باغ ملی واقع شده است. فاصله تا حرم: 22 دقیقه با ماشین (۱۰٫۹ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 26 دقیقه با ماشین (۱۲٫۵ کیلومتر) فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: 31 دقیقه با ماشین (۱۸٫۹ کیلومتر) فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: 30 دقیقه با ماشین (۱۹٫۰ کیلومتر)
تخفیف تا
0 ٪
هتل جم مشهد
مشهد ، خیابان پاسداران
نزدیکی به حرم : هفت دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 1 رای 
 شروع قیمت  155,000 تومان
هتل جم مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهداست و در یکی از خیابان های نسبتا نزدیک به حرم و مقابل فرمانداری شهر مشهد و در نزدیکی مراکز درمانی و بیمارستان آریا مشهد می باشد. فاصله تا مجتمع زیست خاور (۱ کیلومتر و ۵۴۲ متر) فاصله تا برج تجاری آلتون (۸۶۷ متر) فاصله تا بازار جنت  (۶۵۰ متر) فاصله تا ییلاق طرقبه (۲۲ کیلومتر و ۱۵۳ متر) فاصله تا مرکز خرید خورشید (۴ کیلومتر و ۱۸۳ متر) فاصله تا رستوران ارم شاندیز (۳۴ کیلومتر و ۷۹۹ متر)
تخفیف تا
٪
هتل مشهد
نزدیکی به حرم : -
رضایتمندی کاربران

امتیاز  1.5   از 2 رای 
 شروع قیمت  0 تومان
هتل جنت مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد که دارای رستوران با ظرفیت 300 نفر با منوی غذای بوفه آزاد و سالاد و دسر به صورت بوفه و کافی شاپ با انواع نوشیدنی ها و دسرهای سرد و گرم...استخر شنای سرپوشیده، سونای بخار، سونای خشک و جکوزی می باشد. فاصله تا حرم: 5 دقیقه با ماشین (۱٫۰ کیلومتر) فاصله تا حرم: 10 دقیقه پیاده (۰٫۸ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 5 دقیقه با ماشین (۱٫۰ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 12 دقیقه پیاده (۱٫۰ کیلومتر)
تخفیف تا
31 ٪
هتل هلیا مشهد
مشهد ، خیابان امام رضا (ع) 8
نزدیکی به حرم : نه دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.1   از 11 رای 
 شروع قیمت  149,000 تومان
هتل هلیا مشهد یکی از هتل ها ی مشهد می باشد که دارای 85 باب اتاق و سوئیت های یک خوابه و دو خوابه همراه با دو رستوران بزرگ و یک کافی شاپ اینترنت وایرلس در لابی هتل و دو پارکینگ اختصاصی , وسالن اجتماعات در دست ساخت اقامت به همراه صبحانه نهار و شام و همچنین پخش فیلم 24 ساعته در خدمت زائرین حضرت رضا می باشد. فاصله تا حرم: 4 دقیقه با ماشین (۰٫۷ کیلومتر) فاصله تا حرم: 9 دقیقه پیاده (۰٫۷ کیلومتر)
تخفیف تا
34 ٪
هتل فردوس مشهد
مشهد ، خیابان امام رضا (ع)
نزدیکی به حرم : هشت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  221,000 تومان
هتل فردوس مشهد یکی از هتل های مشهد نزدیک به حرم مطهر می باشد که با فاصله ۳۰۰ متری از حرم مطهر حضرت رضا (ع) قرار دارد. هتل فردوس مشهد با فاصله ۳۰۰ متری از حرم مطهر حضرت رضا (ع)، در خیابان امام رضا (ع)( زیباترین خیابان ایران) و با داشتن پرسنلی مجرب, رستورانی بسیار بزرگ , تنوع غذایی زیاد , کافی شاپ و اینترنت وایرلس 24 ساعته و لابی با دکوراسیونی شیک و آرامش بخش آماده پذیرایی از زائرین محترم می باشد.   
تخفیف تا
33 ٪
هتل خانه سبز مشهد
مشهد ، میدان توحید ، مجتمع تجاری نصر
نزدیکی به حرم : بیست و پنج دقیقه پیاده
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 2 رای 
 شروع قیمت  50,000 تومان
هتل خانه سبز مشهد در یکی از خیابان های منتهی به حرم معروف به بالا خیابان بالای یک مجتمع تجاری واقع شده است.هتل خانه سبز مشهد در یکی از خیابان های منتهی به حرم معروف به بالا خیابان بالای یک مجتمع تجاری واقع شده است. این هتل با داشتن گواهینامه های ISO و گواهینامه های مدیریت کیفیت و گواهی نامه سیستم امنیت و سلامت از کشور کانادا و گواهی نامه امنیت و رضایت از کشور کانادا یکی از هتل های خوب مشهد می باشد.
تخفیف تا
10 ٪
هتل هاترا مشهد
خیابان امام رضا دانش غربی نبش سرشور37
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 2 رای 
 شروع قیمت  146,000 تومان
هتل هاترا مشهد یکی از هتل هایسه ستاره مشهداست که در سال  92 افتتاح گردید. هتل هاترا مشهد در حدود 10 دقیقه با حرم مطهر فاصله دارد و دارای سرویس رایگان به صورت چندین نوبت در روز به حرم و صبحانه بوفه ,ناهار و شام منوی غذای انتخابی شامل 6 نوع در هر وعده می باشد. فاصله تا حرم: 7 دقیقه با ماشین (۱٫۶ کیلومتر) فاصله تا حرم: 15 دقیقه پیاده (۱٫۲ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 7 دقیقه با ماشین (۱٫۶ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 15 دقیقه پیاده (۱٫۲ کیلومتر)
تخفیف تا
32 ٪
هتل آتی مشهد
مشهد - خیابان امام رضا 32 نبش چهار راه دوم
نزدیکی به حرم : بیست و چهار دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 13 رای 
 شروع قیمت  180,000 تومان
هتل آتی مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل‌های سه ستاره می باشد که دارای 45 اتاق شامل اتاق های دوتخته و سه تخته و چهار تخته می باشد. هتل آتی مشهد حدود 30 دقیقه با حرم مطهر فاصله دارد و دارای سرویس رایگان به صورت چندین نوبت در روز به حرم و صبحانه بوفه , منوی غذای انتخابی شامل 4 نوع در هر وعده می باشد.  فاصله تا سد طرق (۱۵ کیلومتر و ۸۱۰ متر) فاصله تا پارک باباقدرت (۳ کیلومتر و ۲۰۰ متر)
تخفیف تا
14 ٪
هتل تهران مشهد
مشهد.نبش خیابان امام رضا 8(ع)
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.4   از 9 رای 
 شروع قیمت  260,000 تومان
هتل تهران مشهد دربهترین نقطه از شهر مشهد، واقع درخیابان امام رضا (ع) همجواربا حرم مطهر رضوی و مراکز خرید افتخارمیزبانی از مهمانان امام رضا (ع) را دارد. هتل تهران مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد. هتل تهران مشهد در سال 1352 در حاشیه خیابان امام رضا(ع) در 6 طبقه با 180 اتاق احداث گردیده است.هتل تهران یکی از اصیل ترین و با قدمت ترین هتل های سه ستاره مشهد می باشد.
تخفیف تا
33 ٪
هتل فانوس دریا مشهد
مشهد.خیابان امام رضا (ع)
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 1 رای 
 شروع قیمت  250,000 تومان
 هتل فانوس دریا مشهد یکی از هتل های مشهد واز هتل های سه ستاره و بهترین هتل های مشهد است که دربهترین نقطه از شهر مشهد، واقع درخیابان امام رضا (ع) همجواربا حرم مطهر رضوی و مراکز خرید افتخارمیزبانی از مهمانان امام رضا (ع) را دارد. لابی این هتل با فضایی وسیع ، زیبا ودلپذیر دراختیار میهمانان گرامی است.هتل فانوس دریا  مشهد در10 طبقه و 105 واحد طراحی شده که شامل اتاقهای هتلی ، سوئیتهای رویال و آپارتمانهای 1و2 خوابه می باشد .
تخفیف تا
22 ٪
هتل کیان مشهد
مشهد -خیابان امام رضا 2
نزدیکی به حرم : پنج دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 15 رای 
 شروع قیمت  300,000 تومان
کیان مشهد یکی از هتل های مشهد می باشد که با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است , با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین امام هشتم (ع)می باشد .هتل کیان مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین امام هشتم (ع)می باشد
تخفیف تا
21 ٪
هتل هفت آسمان مشهد
مشهد.خیابان دانش غربی 2/1 - نبش سرشور 41
نزدیکی به حرم : هشت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.8   از 8 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
هتل هفت آسمان مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد است که با فاصله  700 متری در ابتدای بازار سرشور واقع شده است و در 9 طبقه با امکانات 3 ستاره تاپ کلاس و دیزاین کاملا زیبا و استثنایی دارای 40 واحد و 2 واحد VIP همراه با جکوزی و سونا و میز بوفه دارای 24 تخت دبل و 67 تخت سینگل با ظرفیت 140 نفر و قابل افزایش تا 175 نفرمی باشد.این هتل با حرم فاصله اندکی دارد و این فاصله تنها با هشت دقیقه پیاده روی طی مشود.
تخفیف تا
17 ٪
هتل مدائن مشهد
مشهد.خیابان امام رضا بین امام رضا 5و 7
نزدیکی به حرم : هفت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3   از 2 رای 
 شروع قیمت  280,000 تومان
هتل مدائن در خیابان امام رضا (ع) با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا واقع شده است با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده همکاری و پذیرایی از میهمانان محترم ارگانها ، شرکتها ، ادارات ، دانشگاهها و زائرین امام هشتم (ع)می باشد . و در حال حاضر این هتل از میهمانان خود فقط به صورت فولبرد با صبحانه بصورت بوفه مجلل و ناهار و شام به صورت منوی انتخابی با 8 نوع غذا آماده پذیرایی میباشد .
تخفیف تا
24 ٪
هتل بهارستان مشهد
مشهد.خیابان امام خمینی . نبش امام خمینی68
نزدیکی به حرم : یازده دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  190,000 تومان
 هتل بهارستان مشهد واقع در خیابان امام خمینی با نزدیك به 50 اتاق، رستوران، كافی‌شاپ و… در حاشیه خیابان امام خمینی قرار دارد. هتل بهارستان مشهد یکی از هتل های مشهد است که با داشتن 3 ستاره از تجهیزات و ملزومات مناسبی بهره گرفته است. در حال حاضر این هتل از مهمانان فقط به صورت فولبرد (همراه با صبحانه , ناهار و شام ) رزرو قبول می کند. صبحانه در این هتل به صورت بوفه و ناهار و شام به صورت منوی انتخابی با هشت نوع غذا خواهد بود.
تخفیف تا
36 ٪
هتل پارمیدا مشهد
مشهد.خیابان امام رضا(ع) 24
نزدیکی به حرم : شانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.9   از 13 رای 
 شروع قیمت  240,000 تومان
هتل پارمیدا مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد.هتل پارمیدا در سال 1388 در خیابان امام رضا در 8طبقه در فاصله نزدیک به حرم امام رضا(ع) احداث گردید است.هتل پارمیدا دارای 91باب اتاق در تیپ های دوتخته،سه تخته،چهارتخته و کانکت می باشد. رستوران هتل پارمیدا در لابی هتل طراحی شده است که با سرو انواع غذاهای ایرانی ذائقه هر میهمانی را وجد می اورد.