هتل آپارتمان های مشهد (143)

هتل آپارتمان های مشهد

طبقه بندي هاي فرزند

هتل آپارتمان شبستان مشهد یکی از مناسب ترین هتل آپارتمان های مشهد است که در خیابان دانش شرقی ، دانش شرقی 19 واقع شده است. این هتل آپارتمان مشهد فاصله ای 2 دقیقه ای تا بازار رضا دارد که از سوغاتی ترین بازار های مشهد به شمار می رود. هتل آپارتمان شبستان با کادری مجرب و متعهد آماده خدمت رسانی به مهمانان گرامی می باشد.

>هتل آپارتمان طباطبایی مشهد در خیابان امام رضا، امام رضا 8 دست راست واقع شده است. این هتل آپارتمان مشهد با ارائه خدماتی با کیفیت توانسته است در بین هتل آپارتمان های مشهد درجه 1 را از آن خود کند. هتل آپارتمان طباطبایی مشهد دارای رستوران بسیار شیکی می باشد که آرامش آن باعث دلچسب بودن غذا می شود.

یکی از بهترین هتل های 3 ستاره در مشهد هتل سامرا مشهد است که با به روزترین طراحی مهندسان ساخته شده و هتلی تازه تاسیس در مشهد می باشد. هتل سامرا مشهد با شیک ترین چیدمان مبل ها که هارمونی زیبایی از رنگ های گرم و جذاب را با هم در آمیخته است زیبایی چشم نوازی به این هتل مشهد داده اند.

هتل آپارتمان رهپویان مشهد یکی از زیباترین و شیک ترین هتل آپارتمان های مشهد است که رتبه ای ممتاز دارد. این هتل آپارتمان مشهد دارای سالن کنفرانس، رستوران های زیبا و اتاق هایی دنج و زیبا می باشد. این هتل آپارتمان مشهد با خدمات دهی بسیار مطلوب و شایسته ای که به مهمانان مقیم در هتل آپارتمان رهپویان ارائه می کند باعث شده تا بالاترین میزان رضایت مردمی را از آن خود کند.

هتل آپارتمان حکیم مشهد در خیابان امام رضا 2 قرار دارد. این هتل آپارتمان مشهد با کیفیت مطلوب و مناسب خود توانسته است رضایت گردشگران مشهدی را به خوبی بگیرد. هتل آپارتمان حکیم مشهد یکی از درجه 1 ترین هتل آپارتمان های مشهد است که با قیمت مناسب خود پذیرای بسیاری از گردشگران گرامی می باشد که کارکنان این هتل آپارتمان مشهد با رویی گشاده خوش آمد گویی می کنند.

هتل آپارتمان ایلیا مشهد یکی دیگر از هتل آپارتمان های مشهد است که در سال 91 افتتاح شده است. این هتل آپارتمان مشهد با 5 طبقه ساختمانی با 28 واحد اقامتی آماده پذیرایی از مهمانان گرامی می باشد.

هتل آپارتمان خوش بین مشهد در سطح شهر مشهد از کیفیت خوبی برخوردار می باشد. این هتل آپارتمان مشهد با 24 واحد اقامتی و لابی زیبا پذیرای زائران گرامی می باشد. هتل آپارتمان ایلیا با دارا بودن اتاق های مجهز به آشپزخانه اقامت خاطره انگیزی را برای شما رقم می زند

هتل آپارتمان شفق مشهد یکی دیگر از هتل آپارتمان های واقع شده در خیابان اندرزگو می باشد. نزدیک بودن این هتل آپارتمان مشهد به باب الجواد دلیل بسیار خوبی برای انتخاب هتل آپارتمان شفق می باشد. هتل آپارتمان شفق با 5 طبقه ساختمانی وحدود 40 واحد اقامتی اغوش خود را برای زائران گرامی باز کرده است.

هتل آپارتمان فضل مشهد یکی از بهترین هتل های آپارتمان مشهد در خیابان شیرازی می باشد. این هتل آپارتمان مشهد امکانات خوبی را در دسترس زائرین قرار می دهد. کافی شاپ ، رستوران، آسانسور، نماز خانه ،خشک شویی و..... از امکانات این هتل آپارتمان مشهد است.

هتل آپارتمان زمرد یکی دیگر از دیگر هتل آپارتمان های مشهد در خیابان امام رضا می باشد که خدمات و امکانات خوبی را به مهمانان خودش ارائه می دهد. این هتل آپارتمان مشهد با 6 طبقه ساختمانی و 88 اتاق مهمانان بیشتری را نسبت به دیگر هتل آپارتمان های مشهد جا می دهد.